Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Відбір до 50 кращих кулінарів України
<p><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> повернувся на телеекрани вже 28 серпня! У 1 випуску улюбленого кулінарного шоу країни глядачів й учасників чекали безліч нововведень. </p><p><strong>Що змінилося в Мастер Шеф 8 сезон?</strong></p><p>Найяскравіша та єдина жінка серед трійки суддів Тетяна Литвинова розповіла, що проект Мастер Шеф 8 Україна почав ділитися рецептами та особливими техніками приготування прямо з екрану, щоб глядачі могли не тільки спостерігати за битвою на кухні, але й чогось навчитися.</p><p>Оновили також систему оцінювання під час кастингу, дію якої ти можешь побачити вже в 1 випуску Мастер Шеф 8 сезон: тепер окрім білих фартухів учасники отримують чорні прихватки. Їх вручають у разі, якщо конкурсант отримав від суддів два «ні», але третій член журі все-таки повірив у нього. Для «чорних прихваток» влаштовують окремий конкурс, де вони отримують шанс виправити власний результат і продовжити боротьбу за місце серед кращих кулінарів Мастер Шеф Україна 8 сезон.</p><p><strong>Що ти побачиш у Мастер Шеф 8 сезон 1 випуск?</strong></p><p>Почни дивитися Мастер Шеф 8 сезон випуск 1 прямо зараз і дізнайся, як сотня відчайдушних кулінарів-аматорів бореться за місце серед 50 кращих і намагається здивувати суворе журі своїми стравами. Це дуже непросте завдання, адже за плечима в Ектора Хіменес-Браво, Тетяни Литвинової та Дмитра Горовенка великий досвід у сфері ресторанного бізнесу.</p><p>У 1 випуску Мастер Шеф 8 дівчата фліртували з Ектором, тільки б отримати заповітне "так": Вікторія прийшла на кастинг у короні переможниці конкурсу краси, Віра Петрівна похвалилася, що дивилася всі випуски Мастер Шеф Україна та показала, як треба займатися йогою, прямо в студії шоу, Елліна поспішила повідомити, що вона модель і молодий дизайнер!</p><p>Дізнайся, а як же чоловіки дивували журі проекту Мастер Шеф 8 сезон? На кого нагримав Ектор Хіменес-Браво та звинуватив у бездарності? А також хто отримав три «так» від суддів і зможе змагатися за півмільйона гривень – дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 1 від 28.08.2018 разом із TELEPORTALом!</p>

Відбір до 50 кращих кулінарів України

Всі випуски | Сезон 8

Відбір до 50 кращих кулінарів України

Мастер Шеф 8 сезон повернувся на телеекрани вже 28 серпня! У 1 випуску улюбленого кулінарного шоу країни глядачів й учасників чекали безліч нововведень.

Що змінилося в Мастер Шеф 8 сезон?

Найяскравіша та єдина жінка серед трійки суддів Тетяна Литвинова розповіла, що проект Мастер Шеф 8 Україна почав ділитися рецептами та особливими техніками приготування прямо з екрану, щоб глядачі могли не тільки спостерігати за битвою на кухні, але й чогось навчитися.

Оновили також систему оцінювання під час кастингу, дію якої ти можешь побачити вже в 1 випуску Мастер Шеф 8 сезон: тепер окрім білих фартухів учасники отримують чорні прихватки. Їх вручають у разі, якщо конкурсант отримав від суддів два «ні», але третій член журі все-таки повірив у нього. Для «чорних прихваток» влаштовують окремий конкурс, де вони отримують шанс виправити власний результат і продовжити боротьбу за місце серед кращих кулінарів Мастер Шеф Україна 8 сезон.

Що ти побачиш у Мастер Шеф 8 сезон 1 випуск?

Почни дивитися Мастер Шеф 8 сезон випуск 1 прямо зараз і дізнайся, як сотня відчайдушних кулінарів-аматорів бореться за місце серед 50 кращих і намагається здивувати суворе журі своїми стравами. Це дуже непросте завдання, адже за плечима в Ектора Хіменес-Браво, Тетяни Литвинової та Дмитра Горовенка великий досвід у сфері ресторанного бізнесу.

У 1 випуску Мастер Шеф 8 дівчата фліртували з Ектором, тільки б отримати заповітне "так": Вікторія прийшла на кастинг у короні переможниці конкурсу краси, Віра Петрівна похвалилася, що дивилася всі випуски Мастер Шеф Україна та показала, як треба займатися йогою, прямо в студії шоу, Елліна поспішила повідомити, що вона модель і молодий дизайнер!

Дізнайся, а як же чоловіки дивували журі проекту Мастер Шеф 8 сезон? На кого нагримав Ектор Хіменес-Браво та звинуватив у бездарності? А також хто отримав три «так» від суддів і зможе змагатися за півмільйона гривень – дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 1 від 28.08.2018 разом із TELEPORTALом!