Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кухонний концерт: танці з восьминогом і відгадування продуктів за звуком
<p><strong>Учасники проекту думали, що випробували на собі все: відгадування рецептів наосліп, за підказками з тіста та за асоціаціями. Виявилося, уява суддів на цьому не закінчилася! Чи реально здогадатися, що доведеться готувати, по... звуках?</strong></p><p>Правила в проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> випуск 11 від 02.10.2018 ускладнюються! Учасники пройшли майже третину шляху, і настав час переходити до наступного рівня завдань. Цього разу командам довелося зробити немислиме – вгадати блюдо по звуках, які капітани та су-шефи відтворювали в таємних кімнатах! Можна було відчути себе справжньою зіркою альтернативного року. У шоу Мастер Шеф 8 капітани грали на тарілках і сотейниках, ритмічно натирали моркву, відтворювали звуки тварин, чиє м'ясо необхідно було використовувати. Цього не можна пропустити!</p><p><strong>Балакуча Дарина Цокало, яка любить відпускати колючі коментарі до всіх подій у проекті Мастер Шеф 8 Україна, очолила одну з команд і перший раз за історію зйомок замовкла!</strong></p><p>А Влад Міцкевич, самовпевненість якого не похитнули ні чорний фартух, ні провальне капітанство, вгадав рецепти по-своєму та переконав команду у власній правоті. Чи правильно зробили учасники, що повірили йому? Дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 11!</p><p>Складно уявити, що таке можливо пережити, але герої Мастер Шеф 8 впоралися з першим завданням і приготувалися дізнатися правила наступного конкурсу. Довелося пройти через справжній брейн-ринг, щоб отримати необхідні інгредієнти. Хто в шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 1 від 02.10.2018 виявився найначитанішим і відповів на більшу кількість запитань? І чи прийшли на допомогу Владу Кірякулову екстрасенсорні здібності? Дізнайся прямо зараз!</p><p><strong>Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 1 разом із сайтом Teleportal.ua!</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-10" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон випуск 10</strong></a><strong>.</strong></p>

Кухонний концерт: танці з восьминогом і відгадування продуктів за звуком

Всі випуски | Сезон 8

Кухонний концерт: танці з восьминогом і відгадування продуктів за звуком

Учасники проекту думали, що випробували на собі все: відгадування рецептів наосліп, за підказками з тіста та за асоціаціями. Виявилося, уява суддів на цьому не закінчилася! Чи реально здогадатися, що доведеться готувати, по... звуках?

Правила в проекті Мастер Шеф 8 сезон випуск 11 від 02.10.2018 ускладнюються! Учасники пройшли майже третину шляху, і настав час переходити до наступного рівня завдань. Цього разу командам довелося зробити немислиме – вгадати блюдо по звуках, які капітани та су-шефи відтворювали в таємних кімнатах! Можна було відчути себе справжньою зіркою альтернативного року. У шоу Мастер Шеф 8 капітани грали на тарілках і сотейниках, ритмічно натирали моркву, відтворювали звуки тварин, чиє м'ясо необхідно було використовувати. Цього не можна пропустити!

Балакуча Дарина Цокало, яка любить відпускати колючі коментарі до всіх подій у проекті Мастер Шеф 8 Україна, очолила одну з команд і перший раз за історію зйомок замовкла!

А Влад Міцкевич, самовпевненість якого не похитнули ні чорний фартух, ні провальне капітанство, вгадав рецепти по-своєму та переконав команду у власній правоті. Чи правильно зробили учасники, що повірили йому? Дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 11!

Складно уявити, що таке можливо пережити, але герої Мастер Шеф 8 впоралися з першим завданням і приготувалися дізнатися правила наступного конкурсу. Довелося пройти через справжній брейн-ринг, щоб отримати необхідні інгредієнти. Хто в шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 1 від 02.10.2018 виявився найначитанішим і відповів на більшу кількість запитань? І чи прийшли на допомогу Владу Кірякулову екстрасенсорні здібності? Дізнайся прямо зараз!

Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 1 разом із сайтом Teleportal.ua!

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 10.