Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Смотреть без рекламы
Video: Битва десертників і розбите серце Еліни
<p><strong>Жорстока битва десертників-фіналістів Катерини Пєскової та Володимира Троцького сталася прямо на кухні Мастер Шеф! А на попелищі кулінарної війни розгорнулася любовна драма Еліни і Вані, які не можуть бути разом через моральні принципи.</strong></p><p>Дивись у проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> випуск 12 від 03.10.2018 підсумки брейн-рингу. Анжела Липська дала більше всіх правильних відповідей, чим здобула команді багато необхідних інгредієнтів. Але чи зможуть зелені приготувати з них смачні страви? Який буде вердикт Екстора Хіменес-Браво, Тетяни Литвинової й Дмитра Горовенка? І хто заплаче, бо не додав до конкурсної страви перець?</p><p><strong>У 12 випуску Мастер Шеф 8 Україна учасники вперше готуватимуть під керівництвом фіналістів попередніх сезонів проекту</strong></p><p>Їм доведеться відтворити авторські десерти Катерини Пєскової та Володимира Троцького й пригостити своїми кулінарними шедеврами гостей ресторану Майстер-Шеф – кращих кондитерів на території України! Чи впораються учасники Мастер Шеф 8 сезон випуск 12 із таким відповідальним завданням? І як Пєсковій і Троцькому було повернутися на рідну кухню?</p><p><strong>Відносини Вані й Еліни в шоу Мастер Шеф 8 сезон зайшли в глухий кут</strong></p><p>Дівчина страждає: добрий, чесний, справедливий білорус вже тиждень із нею не розмовляє! Вона щиро не розуміла, що між ними сталося. А Ваня просто не міг пробачити їй історії з Вірою Петрівною, коли Еля сліпо послухалася Міцкевича й проголосувала проти пенсіонерки.</p><p>Дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 12 від 03.10.2018 та дізнайся, чи є залицяльник у самої Віри Петрівни? І чому Ектор задивився в очі Елі Павленко? А також не пропусти битву чорних фартухів!</p><p><strong>Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 12 разом із Teleportal.ua!</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай час на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-11" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон випуск 11</strong></a><strong>!</strong></p>

Битва десертників і розбите серце Еліни

Всі випуски | Сезон 8

Битва десертників і розбите серце Еліни

Жорстока битва десертників-фіналістів Катерини Пєскової та Володимира Троцького сталася прямо на кухні Мастер Шеф! А на попелищі кулінарної війни розгорнулася любовна драма Еліни і Вані, які не можуть бути разом через моральні принципи.

Дивись у проекті Мастер Шеф 8 сезон випуск 12 від 03.10.2018 підсумки брейн-рингу. Анжела Липська дала більше всіх правильних відповідей, чим здобула команді багато необхідних інгредієнтів. Але чи зможуть зелені приготувати з них смачні страви? Який буде вердикт Екстора Хіменес-Браво, Тетяни Литвинової й Дмитра Горовенка? І хто заплаче, бо не додав до конкурсної страви перець?

У 12 випуску Мастер Шеф 8 Україна учасники вперше готуватимуть під керівництвом фіналістів попередніх сезонів проекту

Їм доведеться відтворити авторські десерти Катерини Пєскової та Володимира Троцького й пригостити своїми кулінарними шедеврами гостей ресторану Майстер-Шеф – кращих кондитерів на території України! Чи впораються учасники Мастер Шеф 8 сезон випуск 12 із таким відповідальним завданням? І як Пєсковій і Троцькому було повернутися на рідну кухню?

Відносини Вані й Еліни в шоу Мастер Шеф 8 сезон зайшли в глухий кут

Дівчина страждає: добрий, чесний, справедливий білорус вже тиждень із нею не розмовляє! Вона щиро не розуміла, що між ними сталося. А Ваня просто не міг пробачити їй історії з Вірою Петрівною, коли Еля сліпо послухалася Міцкевича й проголосувала проти пенсіонерки.

Дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 12 від 03.10.2018 та дізнайся, чи є залицяльник у самої Віри Петрівни? І чому Ектор задивився в очі Елі Павленко? А також не пропусти битву чорних фартухів!

Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 12 разом із Teleportal.ua!

Пропустив попередній випуск? Не витрачай час на пошуки – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 11!