Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Нагодувати весілля та пережити апокаліпсис на кухні Мастер Шеф
<p><strong>Нагодувати та розважити справжнє весілля, а також приготувати страву в непроглядній пітьмі – сьогодні перед учасниками стояли дуже непрості завдання!</strong></p><p>Не встиг закінчитися перший конкурсний день, як на проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> випуск 14 від 10.10.2018 настала пора нових випробувань. Учасники повинні були організувати справжнє весілля на 35 осіб! Завдання полягало і в тому, щоб нагодувати гостей, і в тому, щоб розважити їх. При цьому в шоу Мастер Шеф 2018 торжество молодята хотіли непросте, а кавове! Тому що обидва працюють у світі приготування цього ароматного напою: вона – бариста, він – чемпіон України з альтернативних методів заварювання.</p><p>Щоб конкурс став ще більш цікавим судді Ектор Хіменес-Браво, Тетяна Литвинова та Дмитро Горовенко у 14 випуску 8 сезону Мастер Шеф розлучили солодку парочку проекту Дарину Цокало і Ваню Мілановича. Між ними зародилася незрозуміла іншим героям ніжна дружба. Тому Даша була засмучена: вона не хотіла боротися з Ванею ні інтелектуально, ні морально.</p><p><strong>Дивись Мастер Шеф 8 сезон і спостерігай, як Даша та Ваня ділили учасників: Цокало забрала одного з найсильніших кулінарів – Льва, а Міланович – усіх десертників. Невже команда червоних залишилася без весільного торта?</strong></p><p>В учасників Мастер Шеф 8 сезон 14 випуск від 10.10.2018 була всього лише ніч, щоб придумати меню. Ваня із су-шефом Максимом вирішили це питання вдвох без команди, а Даша й зовсім не морочилася й лягла спати!</p><p><strong>Яка команда більше сподобалася молодятам? Хто працював у ролі тамади? І чому Еліна заплакала? Не пропусти в шоу Мастер Шеф 2018 новий випуск.</strong></p><p>У 14 випуску Мастер Шеф 8 Україна тебе чекає наймасштабніша битва «чорних фартухів»: цілих 10 осіб змагалися за шанс залишитися в проекті. Їм довелося пройти випробування темною кімнатою та шукати інгредієнти серед несвіжих туш, кісток і павутини. Хто зміг взяти себе в руки, а кого опанувала паніка? Не пропусти в шоу Мастер Шеф 8 випуск 14: жінка зголосилася йти першою, а чоловік кричав і «смикався».</p><p><strong>Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 14 від 10.10.2018 на сайті Teleportal.ua!</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-13" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон випуск 13</strong></a><strong>.</strong></p>

Нагодувати весілля та пережити апокаліпсис на кухні Мастер Шеф

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 8
Сезон 9
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Нагодувати весілля та пережити апокаліпсис на кухні Мастер Шеф

Нагодувати та розважити справжнє весілля, а також приготувати страву в непроглядній пітьмі – сьогодні перед учасниками стояли дуже непрості завдання!

Не встиг закінчитися перший конкурсний день, як на проекті Мастер Шеф 8 сезон випуск 14 від 10.10.2018 настала пора нових випробувань. Учасники повинні були організувати справжнє весілля на 35 осіб! Завдання полягало і в тому, щоб нагодувати гостей, і в тому, щоб розважити їх. При цьому в шоу Мастер Шеф 2018 торжество молодята хотіли непросте, а кавове! Тому що обидва працюють у світі приготування цього ароматного напою: вона – бариста, він – чемпіон України з альтернативних методів заварювання.

Щоб конкурс став ще більш цікавим судді Ектор Хіменес-Браво, Тетяна Литвинова та Дмитро Горовенко у 14 випуску 8 сезону Мастер Шеф розлучили солодку парочку проекту Дарину Цокало і Ваню Мілановича. Між ними зародилася незрозуміла іншим героям ніжна дружба. Тому Даша була засмучена: вона не хотіла боротися з Ванею ні інтелектуально, ні морально.

Дивись Мастер Шеф 8 сезон і спостерігай, як Даша та Ваня ділили учасників: Цокало забрала одного з найсильніших кулінарів – Льва, а Міланович – усіх десертників. Невже команда червоних залишилася без весільного торта?

В учасників Мастер Шеф 8 сезон 14 випуск від 10.10.2018 була всього лише ніч, щоб придумати меню. Ваня із су-шефом Максимом вирішили це питання вдвох без команди, а Даша й зовсім не морочилася й лягла спати!

Яка команда більше сподобалася молодятам? Хто працював у ролі тамади? І чому Еліна заплакала? Не пропусти в шоу Мастер Шеф 2018 новий випуск.

У 14 випуску Мастер Шеф 8 Україна тебе чекає наймасштабніша битва «чорних фартухів»: цілих 10 осіб змагалися за шанс залишитися в проекті. Їм довелося пройти випробування темною кімнатою та шукати інгредієнти серед несвіжих туш, кісток і павутини. Хто зміг взяти себе в руки, а кого опанувала паніка? Не пропусти в шоу Мастер Шеф 8 випуск 14: жінка зголосилася йти першою, а чоловік кричав і «смикався».

Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 14 від 10.10.2018 на сайті Teleportal.ua!

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 13.