Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Винахід квантової кухні та любовний трикутник Цокало
<p><strong>Як пов'язані квантова фізика, кіт Шредінгера і кухня? Чи змогли Еліна та Ваня працювати в одній команді? І хто довів непробивну леді Дарину Цокало до сліз? Дізнайся прямо зараз на Teleportal.ua!</strong></p><p>Ектор Хіменес-Браво запропонував кулінарам в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> 15 випуск від 16.10.2018 проекспериментувати. Але не з популярною зараз молекулярною кухнею, а з квантовою! У першому випробуванні проекту Мастер Шеф 2018 страви учасників перетворилися на справжнього кота Шредінгера. Це народна назва уявного експерименту австрійського фізика-теоретика, суть якого в тому, якщо кота помістити в бокс із радіоактивним елементом, то він може або вижити, або померти, але напевно дізнаєшся, коли відкриєш кришку. Таким чином, до якогось моменту кіт знаходиться відразу у двох станах. У такій самій невизначеності будуть знаходиться й страви героїв Мастер Шеф 8 сезон випуск 15.</p><p><strong>«У мене еррор», - зробила висновок Даша Цокало після пояснень суддів. - «Ектор, у нас проблеми!»</strong></p><p>Конкурс проходив у три етапи по 20 хвилин. На кожному команда шоу Мастер Шеф 8 сезон отримувала по 5 коробок з інгредієнтами і повинна була приготувати стільки ж страв. А після презентації оцінити їжу противника, але тільки візуально, і закрити 5 баранчиками найкращі страви. Кулінари також мали можливість закрити свої невдалі тарілки. Ектор оцінював відкриті страви. Виграла в цьому конкурсі Мастер Шеф 8 сезон 15 випуск та команда, якій зарахували більше приготувань.</p><p><strong>На кухні Мастер Шеф 8 Україна стало дійсно жарко: у новому випуску загострилися всі любовні перипетії</strong></p><p>Новими капітанами стали Лев і Ваня. Дарина Цокало мало не розірвалася, адже це її двоє улюблених чоловіків на проекті Мастер Шеф 8 сезон! Першою у свою команду її забрав Маркевич. А Ваня вибрав Любу. Ось тут Даша відчула справжні ревнощі! З іншого боку, ніхто не хотів брати Еліну. Дівчина волею долі опинилася в команді свого колишнього залицяльника Мілановича. Як же вони працювали разом, якщо навіть не розмовляють? Дізнайся в новому випуску Мастер Шеф!</p><p>Хто одягне чорні фартухи? І чому бойова Даша Цокало заплаче перед камерами?</p><p><strong>Дивись онлайн Майстер Шеф 8 сезон випуск 15 від 16.10.2018 на сайті Teleportal.ua!</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-14" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон 14 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Винахід квантової кухні та любовний трикутник Цокало

Всі випуски | Сезон 8

Винахід квантової кухні та любовний трикутник Цокало

Як пов'язані квантова фізика, кіт Шредінгера і кухня? Чи змогли Еліна та Ваня працювати в одній команді? І хто довів непробивну леді Дарину Цокало до сліз? Дізнайся прямо зараз на Teleportal.ua!

Ектор Хіменес-Браво запропонував кулінарам в шоу Мастер Шеф 8 сезон 15 випуск від 16.10.2018 проекспериментувати. Але не з популярною зараз молекулярною кухнею, а з квантовою! У першому випробуванні проекту Мастер Шеф 2018 страви учасників перетворилися на справжнього кота Шредінгера. Це народна назва уявного експерименту австрійського фізика-теоретика, суть якого в тому, якщо кота помістити в бокс із радіоактивним елементом, то він може або вижити, або померти, але напевно дізнаєшся, коли відкриєш кришку. Таким чином, до якогось моменту кіт знаходиться відразу у двох станах. У такій самій невизначеності будуть знаходиться й страви героїв Мастер Шеф 8 сезон випуск 15.

«У мене еррор», - зробила висновок Даша Цокало після пояснень суддів. - «Ектор, у нас проблеми!»

Конкурс проходив у три етапи по 20 хвилин. На кожному команда шоу Мастер Шеф 8 сезон отримувала по 5 коробок з інгредієнтами і повинна була приготувати стільки ж страв. А після презентації оцінити їжу противника, але тільки візуально, і закрити 5 баранчиками найкращі страви. Кулінари також мали можливість закрити свої невдалі тарілки. Ектор оцінював відкриті страви. Виграла в цьому конкурсі Мастер Шеф 8 сезон 15 випуск та команда, якій зарахували більше приготувань.

На кухні Мастер Шеф 8 Україна стало дійсно жарко: у новому випуску загострилися всі любовні перипетії

Новими капітанами стали Лев і Ваня. Дарина Цокало мало не розірвалася, адже це її двоє улюблених чоловіків на проекті Мастер Шеф 8 сезон! Першою у свою команду її забрав Маркевич. А Ваня вибрав Любу. Ось тут Даша відчула справжні ревнощі! З іншого боку, ніхто не хотів брати Еліну. Дівчина волею долі опинилася в команді свого колишнього залицяльника Мілановича. Як же вони працювали разом, якщо навіть не розмовляють? Дізнайся в новому випуску Мастер Шеф!

Хто одягне чорні фартухи? І чому бойова Даша Цокало заплаче перед камерами?

Дивись онлайн Майстер Шеф 8 сезон випуск 15 від 16.10.2018 на сайті Teleportal.ua!

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 14 випуск.