Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Зворушлива зустріч із батьками та учасники в ролі суддів
<p><strong>Сьогодні учасники Мастер Шеф годували найбажаніших гостей – своїх рідних. Хто з сімей не вгадав страву родича? У Вані з Дашею трапився справжній шлюбний конфлікт. А Люба відмовилася подавати фондан суддям і принесла порожню тарілку! Не пропусти!</strong></p><p>У Тетяни Литвинової для учасників шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> 16 випуск від 17.10.2018 була «приємна новина»: сьогодні на них чекав дуже складний виїзний конкурс. Однак було й утішливе «але». Кожен відчує радість від участі в цьому конкурсі. А все тому що vip-гостями Мастер Шеф 2018 стали рідні й кохані учасників!</p><p><strong>Еліна заплакала, коли побачила матір і сестру. Кірякулов зрадів, як дитина, і почав плескати в долоні.</strong></p><p>Усі герої Мастер Шеф 8 сезон випуск 16 завмерли – до них ішла друга Бурцева! Ні, це не клонування – виявилося, у Юлі є сестра-близнюк. Дівчата, немов у дзеркальному відображенні, схожі один на одну і зовнішністю, і голосом, і комплекцією. Даша Цокало, закохана в білоруса Ваню Мілановича, безцеремонно пішла знайомитися з батьками об'єкта зітхань. І в усій цій метушні тільки Лев стояв осторонь – до нього ніхто не приїхав. Чому? Дізнайся в новому випуску Мастер Шеф 2018 Україна.</p><p>Судді Ектор Хіменес-Браво, Тетяна Литвинова та Дмитро Горовенко поділили учасників на дві команди і дали завдання приготувати для рідних вишуканий обід. А щоб конкурсанти не приготували чогось банального, самі склали складне меню!</p><p><strong>Чи змогли гості відгадати, у якій команді готував їхній родич у проекті Мастер Шеф 8 випуск 16? Дивись онлайн! Дізнайся, що Еліна розповідала мамі про Ектора та як Мілановіч із Цокало ділили кухню?</strong></p><p>Сьогодні вперше в історії Мастер Шеф 8 сезон «чорні фартухи» не готували!</p><p>За них працювали троє помічників з учасників кулінарного шоу. Битва проходила в три етапи, на кожному конкурсанти готували по одній однаковій страві. Завдання «чорних фартухів» полягало в тому, щоб поставити своїм помічникам оцінки за їхнє куховарство. Після цього страви дегустував Ектор. У кого співпала найменша кількість балів – той і покинув проект. Кому не пощастило?</p><p><strong>Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 16 випуск від 17.10.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-15" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон 15 випуск</strong></a><strong>.</strong></p><p><br></p><p> <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-27" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Дивитися онлайн Мастер Шеф 8 сезон 27 випуск</a></p>

Зворушлива зустріч із батьками та учасники в ролі суддів

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 8
Сезон 9
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Зворушлива зустріч із батьками та учасники в ролі суддів

Сьогодні учасники Мастер Шеф годували найбажаніших гостей – своїх рідних. Хто з сімей не вгадав страву родича? У Вані з Дашею трапився справжній шлюбний конфлікт. А Люба відмовилася подавати фондан суддям і принесла порожню тарілку! Не пропусти!

У Тетяни Литвинової для учасників шоу Мастер Шеф 8 сезон 16 випуск від 17.10.2018 була «приємна новина»: сьогодні на них чекав дуже складний виїзний конкурс. Однак було й утішливе «але». Кожен відчує радість від участі в цьому конкурсі. А все тому що vip-гостями Мастер Шеф 2018 стали рідні й кохані учасників!

Еліна заплакала, коли побачила матір і сестру. Кірякулов зрадів, як дитина, і почав плескати в долоні.

Усі герої Мастер Шеф 8 сезон випуск 16 завмерли – до них ішла друга Бурцева! Ні, це не клонування – виявилося, у Юлі є сестра-близнюк. Дівчата, немов у дзеркальному відображенні, схожі один на одну і зовнішністю, і голосом, і комплекцією. Даша Цокало, закохана в білоруса Ваню Мілановича, безцеремонно пішла знайомитися з батьками об'єкта зітхань. І в усій цій метушні тільки Лев стояв осторонь – до нього ніхто не приїхав. Чому? Дізнайся в новому випуску Мастер Шеф 2018 Україна.

Судді Ектор Хіменес-Браво, Тетяна Литвинова та Дмитро Горовенко поділили учасників на дві команди і дали завдання приготувати для рідних вишуканий обід. А щоб конкурсанти не приготували чогось банального, самі склали складне меню!

Чи змогли гості відгадати, у якій команді готував їхній родич у проекті Мастер Шеф 8 випуск 16? Дивись онлайн! Дізнайся, що Еліна розповідала мамі про Ектора та як Мілановіч із Цокало ділили кухню?

Сьогодні вперше в історії Мастер Шеф 8 сезон «чорні фартухи» не готували!

За них працювали троє помічників з учасників кулінарного шоу. Битва проходила в три етапи, на кожному конкурсанти готували по одній однаковій страві. Завдання «чорних фартухів» полягало в тому, щоб поставити своїм помічникам оцінки за їхнє куховарство. Після цього страви дегустував Ектор. У кого співпала найменша кількість балів – той і покинув проект. Кому не пощастило?

Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 16 випуск від 17.10.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф 8 сезон 15 випуск.


 Дивитися онлайн Мастер Шеф 8 сезон 27 випуск