Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Смотреть без рекламы
Video: Учасники будують реальний ресторан!
<p><strong>Від планування до дії! Судді шоу Мастер Шеф вважають, що добре підготували учасників до ролі шеф-кухарів і пояснили принцип управління рестораном. І сьогодні сталося неймовірне: героям довелося реально будувати свій особистий ресторан!</strong></p><p>Ектор Хіменес-Браво зізнався в проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> випуск 17 від 23.10.2018, що щиро вважає учасників щасливчиками. Свого часу ніхто не дав йому такого шансу, який випав сьогодні кулінарам у Мастер Шеф 2018, - відкрити свій ресторан із нуля! Героям довелося придумувати концепцію, розробити меню та втілити в життя улюблені дизайнерські рішення.</p><p><strong>Але щоб відкрити свою справу, у першу чергу, потрібні гроші!</strong></p><p>Тому в першому випробуванні Мастер Шеф 8 сезон 17 випуск учасники заробляли на готуванні. На кухонних поверхнях їх чекали коробки з продуктами та назвою майбутнього страви, а на ній – табличка з вартістю в гривнях. Також судді Ектор, Тетяна Литвинова та Дмитро Горовенко в новому випуску Мастер Шеф 2018 придумали ще один варіант заробити гроші – донести на суперника. Варто було лише зауважити його помилку, написати про неї в записці та кинути папірець у сотейник обвинуваченого.</p><p><strong>Спочатку конкурсанти шоу Мастер Шеф 8 сезон сприйняли новину про наклеп негативно.</strong></p><p>Ваня Мілановіч відразу похвалився, що ніколи не доносив на когось у школі. Даша самовдоволено зізналася, що в університеті її всі бояться, щоб на неї набріхувати.</p><p>Які страви дісталися учасникам у проекті Мастер Шеф від 23.10.2018? Абсолютно різні: комусь десерти, комусь основні м'ясні страви, а комусь супи. Багато рецептів були ще не відомі героям, тому їм довелося бігати за порадами до суперників. Підказки були чесними й оманливими. Дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 17 і дізнайся, хто хотів підставити Бурцеву? Хто й на чиїх помилках заробив? І який метод отримати гроші виявився ефективним?</p><p><strong>Чорні фартухи одягли ті герої, хто не зміг отримати й сотні гривень! Хто виявиться «за межею бідності»?</strong></p><p>У наступних завданнях 17 випуску Мастер Шеф учасники скуповувалися на ринку будівельних матеріалів, робили ремонт і, звичайно, готували банкет на всіх запрошених гостей. Як це було? І чому солодка парочка Ваня й Даша вже два дні не розмовляють? Дізнайся прямо зараз!</p><p><strong>Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 17 від 23.10.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-16" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон 16 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Учасники будують реальний ресторан!

Всі випуски | Сезон 8

Учасники будують реальний ресторан!

Від планування до дії! Судді шоу Мастер Шеф вважають, що добре підготували учасників до ролі шеф-кухарів і пояснили принцип управління рестораном. І сьогодні сталося неймовірне: героям довелося реально будувати свій особистий ресторан!

Ектор Хіменес-Браво зізнався в проекті Мастер Шеф 8 сезон випуск 17 від 23.10.2018, що щиро вважає учасників щасливчиками. Свого часу ніхто не дав йому такого шансу, який випав сьогодні кулінарам у Мастер Шеф 2018, - відкрити свій ресторан із нуля! Героям довелося придумувати концепцію, розробити меню та втілити в життя улюблені дизайнерські рішення.

Але щоб відкрити свою справу, у першу чергу, потрібні гроші!

Тому в першому випробуванні Мастер Шеф 8 сезон 17 випуск учасники заробляли на готуванні. На кухонних поверхнях їх чекали коробки з продуктами та назвою майбутнього страви, а на ній – табличка з вартістю в гривнях. Також судді Ектор, Тетяна Литвинова та Дмитро Горовенко в новому випуску Мастер Шеф 2018 придумали ще один варіант заробити гроші – донести на суперника. Варто було лише зауважити його помилку, написати про неї в записці та кинути папірець у сотейник обвинуваченого.

Спочатку конкурсанти шоу Мастер Шеф 8 сезон сприйняли новину про наклеп негативно.

Ваня Мілановіч відразу похвалився, що ніколи не доносив на когось у школі. Даша самовдоволено зізналася, що в університеті її всі бояться, щоб на неї набріхувати.

Які страви дісталися учасникам у проекті Мастер Шеф від 23.10.2018? Абсолютно різні: комусь десерти, комусь основні м'ясні страви, а комусь супи. Багато рецептів були ще не відомі героям, тому їм довелося бігати за порадами до суперників. Підказки були чесними й оманливими. Дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 17 і дізнайся, хто хотів підставити Бурцеву? Хто й на чиїх помилках заробив? І який метод отримати гроші виявився ефективним?

Чорні фартухи одягли ті герої, хто не зміг отримати й сотні гривень! Хто виявиться «за межею бідності»?

У наступних завданнях 17 випуску Мастер Шеф учасники скуповувалися на ринку будівельних матеріалів, робили ремонт і, звичайно, готували банкет на всіх запрошених гостей. Як це було? І чому солодка парочка Ваня й Даша вже два дні не розмовляють? Дізнайся прямо зараз!

Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 17 від 23.10.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф 8 сезон 16 випуск.