Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Презентація ресторанів і зелене чистилище
<p><strong>Боротьба за кращий ресторан у шоу Мастер Шеф, виживання в дикій природі та втрата відразу двох учасників – сьогодні тебе чекає один із найжорстокіших і трагічних випусків улюбленого кулінарного проекту!</strong></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> випуск 18 від 24.10.2018 триває будівництво власних ресторанів. Учасники вже заробили перший капітал й успішно витратили його на ремонт і створення автентичного інтер'єру. Сьогодні ж їм треба було приготувати заздалегідь розроблене меню та прийняти гостей.</p><p>У 18 випуску 8 сезону Мастер Шеф героям довелося викладатися на 120%, тому що клієнтами їх ресторанів стали колеги, друзі та родичі трійки суддів: Ектора Хіменес-Браво, Тетяни Литвинової та Дмитра Горовенка. Усі гості успішні ресторатори, які відбулися, і точно розуміють цей бізнес. Завоювати їхній голос було, дійсно, важко.</p><p>Ваня Міцкевич, який виконував обов'язки су-шефа Насті Вовк, вирішив підкорити гостей Мастер Шеф 2018 рівнем і незвичністю страв. Червона команда вибрала саме його концепцію тайського ресторану. А сині зробили ставку на корені Ектора й побудували ресторан мексиканської кухні.</p><p><strong>Дивись у новому випуску Мастер Шеф 2018 розставання Насті «Рудої» і Влада Міцкевича!</strong></p><p>Пара порвала стосунки через конфлікт, розпочатий Дашею Цокало. Під час ремонту дівчина чіплялася до «Міцу»: він не правильно фарбував, криво вішав полички й забивав цвяхи. Влад розлютився, бо глузування Цокало зачепили його чоловіче его, до того ж «виконроб» сама не вдарила і пальцем об палець! А нерішуча Настя в шоу Мастер Шеф 8 сезон 18 випуск нічим не захистила свого чоловіка.</p><p><strong>Не пропусти в 18 серії Мастер Шеф 2018, як Ектор покликав Бурцеву до ресторану!</strong></p><p>Як до цього дійшло? І яким був вердикт рестораторів? Дивись уже за мить на Teleportal.ua.</p><p>Чорні фартухи в проекті Мастер Шеф 8 сезон випуск 18 одягли відразу на чотирьох учасників. Їм потрібно було пройти справжнє зелене чистилище! Роздобути в лісі продукти за допомогою рук, мисливського ножа й вудок і приготувати страву на багатті. Ніякої комори та кухонних поверхонь! Які делікатеси вийшли в чорних фартухів?</p><p><strong>Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 18 від 24.10.2018 на сайті Teleportal.ua</strong> і дізнайся, хто покинув проект назавжди та чому учасники плакали за цією людиною?</p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-17" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон випуск 17</strong></a><strong>.</strong></p>

Презентація ресторанів і зелене чистилище

Всі випуски | Сезон 8

Презентація ресторанів і зелене чистилище

Боротьба за кращий ресторан у шоу Мастер Шеф, виживання в дикій природі та втрата відразу двох учасників – сьогодні тебе чекає один із найжорстокіших і трагічних випусків улюбленого кулінарного проекту!

У шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 18 від 24.10.2018 триває будівництво власних ресторанів. Учасники вже заробили перший капітал й успішно витратили його на ремонт і створення автентичного інтер'єру. Сьогодні ж їм треба було приготувати заздалегідь розроблене меню та прийняти гостей.

У 18 випуску 8 сезону Мастер Шеф героям довелося викладатися на 120%, тому що клієнтами їх ресторанів стали колеги, друзі та родичі трійки суддів: Ектора Хіменес-Браво, Тетяни Литвинової та Дмитра Горовенка. Усі гості успішні ресторатори, які відбулися, і точно розуміють цей бізнес. Завоювати їхній голос було, дійсно, важко.

Ваня Міцкевич, який виконував обов'язки су-шефа Насті Вовк, вирішив підкорити гостей Мастер Шеф 2018 рівнем і незвичністю страв. Червона команда вибрала саме його концепцію тайського ресторану. А сині зробили ставку на корені Ектора й побудували ресторан мексиканської кухні.

Дивись у новому випуску Мастер Шеф 2018 розставання Насті «Рудої» і Влада Міцкевича!

Пара порвала стосунки через конфлікт, розпочатий Дашею Цокало. Під час ремонту дівчина чіплялася до «Міцу»: він не правильно фарбував, криво вішав полички й забивав цвяхи. Влад розлютився, бо глузування Цокало зачепили його чоловіче его, до того ж «виконроб» сама не вдарила і пальцем об палець! А нерішуча Настя в шоу Мастер Шеф 8 сезон 18 випуск нічим не захистила свого чоловіка.

Не пропусти в 18 серії Мастер Шеф 2018, як Ектор покликав Бурцеву до ресторану!

Як до цього дійшло? І яким був вердикт рестораторів? Дивись уже за мить на Teleportal.ua.

Чорні фартухи в проекті Мастер Шеф 8 сезон випуск 18 одягли відразу на чотирьох учасників. Їм потрібно було пройти справжнє зелене чистилище! Роздобути в лісі продукти за допомогою рук, мисливського ножа й вудок і приготувати страву на багатті. Ніякої комори та кухонних поверхонь! Які делікатеси вийшли в чорних фартухів?

Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 18 від 24.10.2018 на сайті Teleportal.ua і дізнайся, хто покинув проект назавжди та чому учасники плакали за цією людиною?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 17.