Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Серенади їжі та страви з корінців: другий день кастингів проекту
<p>Шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> 2 випуск від 29.08.2018 продовжило шукати видатні кулінарні таланти серед аматорів кухні. Щасливчики, які змогли здивувати вимогливих дегустаторів Ектора Хіменес-Браво, Тетяну Литвинову та Дмитра Горовенко, отримали білі фартухи – квитки до 50 кращих кухарів Мастер Шеф 8 сезон Україна.</p><p><strong>Що відбувалося в шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 2?</strong></p><p>На проект під'їхав «я взагалі сам по собі ефектний» Влад Міцкевич. У хлопця крута відполірована машина, престижна робота й спортивне тіло. Влад прийшов на Мастер Шеф 8 Україна, щоб знайти... дівчину! Майбутня обраниця, на думку учасника 2 випуску Мастер Шеф 8, повинна бути простою, красивою, займатися спортом і пити пиво. А ось Ектору Хіменес-Браво Влад зізнався, що готування не чуже йому з дитинства: у батьків був свій ресторан, де він допомагав ліпити котлети по-київськи. Яку страву приготував герой, щоб підкорити суддів? І чи допомогли йому професійні методики ефективних продажів, до яких Влад вдається по роботі? Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 2.</p><p>Ще одна учасниця Мастер Шеф 8 Анжела Липська приготувала дуже незвичайну першу страву – суп з очеретяного стебла з коренем лопуха. Жінці 52, але виглядає вона на 20 років молодше! Анжела переконана, що секрет її молодості в тому, що вона живе під лісом і харчується виключно лісовими рослинами. Якою на смак виявилася конкурсна страва? І чи переконала учасниця Тетяну, Ектора та Дмитра, що вегетаріанка без проблем впорається з приготуванням м'яса? Дізнайся в Мастер Шеф 8 сезон 2 випуск.</p><p><strong>Іменитий кухар на кухні Мастер Шеф 8 сезон</strong></p><p>У 2 випуску Мастер Шеф 8 участь у проекті взяла Анастасія Вовк – володарка першого призу в Трансільванському кулінарному конкурсі та кондитер із багаторічним стажем. Дівчина пригостила журі бісквітом з яблуком, лимонним курдом і кремом з апельсиновою цедрою. Дивно, але Настя чомусь не вірить, що пройде до 50 кращих. Що ж скаже трійка суддів?</p><p><strong>Що нового в шоу Мастер Шеф 8 сезон?</strong></p><p>Нагадуємо, що в новому сезоні Мастер Шеф 8 Україна глядачів чекає багато докладних рецептів, які можна буде взяти собі на замітку, а також конкурс «чорних прихваток» серед тих учасників, які отримали два «ні» від журі. Не пропустіть у Мастер Шеф 8 сезон, як Ектор заговорив українською мовою, і хто став першим фаворитом Дмитра Горовенко в проекті!</p><p>Починай дивитися онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 2 від 29.08.2018 прямо зараз на Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск проекта, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-1" target="_blank">МастерШеф 8 сезон випуск 1</a></p>

Серенади їжі та страви з корінців: другий день кастингів проекту

Всі випуски | Сезон 8

Серенади їжі та страви з корінців: другий день кастингів проекту

Шоу Мастер Шеф 8 сезон 2 випуск від 29.08.2018 продовжило шукати видатні кулінарні таланти серед аматорів кухні. Щасливчики, які змогли здивувати вимогливих дегустаторів Ектора Хіменес-Браво, Тетяну Литвинову та Дмитра Горовенко, отримали білі фартухи – квитки до 50 кращих кухарів Мастер Шеф 8 сезон Україна.

Що відбувалося в шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 2?

На проект під'їхав «я взагалі сам по собі ефектний» Влад Міцкевич. У хлопця крута відполірована машина, престижна робота й спортивне тіло. Влад прийшов на Мастер Шеф 8 Україна, щоб знайти... дівчину! Майбутня обраниця, на думку учасника 2 випуску Мастер Шеф 8, повинна бути простою, красивою, займатися спортом і пити пиво. А ось Ектору Хіменес-Браво Влад зізнався, що готування не чуже йому з дитинства: у батьків був свій ресторан, де він допомагав ліпити котлети по-київськи. Яку страву приготував герой, щоб підкорити суддів? І чи допомогли йому професійні методики ефективних продажів, до яких Влад вдається по роботі? Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 2.

Ще одна учасниця Мастер Шеф 8 Анжела Липська приготувала дуже незвичайну першу страву – суп з очеретяного стебла з коренем лопуха. Жінці 52, але виглядає вона на 20 років молодше! Анжела переконана, що секрет її молодості в тому, що вона живе під лісом і харчується виключно лісовими рослинами. Якою на смак виявилася конкурсна страва? І чи переконала учасниця Тетяну, Ектора та Дмитра, що вегетаріанка без проблем впорається з приготуванням м'яса? Дізнайся в Мастер Шеф 8 сезон 2 випуск.

Іменитий кухар на кухні Мастер Шеф 8 сезон

У 2 випуску Мастер Шеф 8 участь у проекті взяла Анастасія Вовк – володарка першого призу в Трансільванському кулінарному конкурсі та кондитер із багаторічним стажем. Дівчина пригостила журі бісквітом з яблуком, лимонним курдом і кремом з апельсиновою цедрою. Дивно, але Настя чомусь не вірить, що пройде до 50 кращих. Що ж скаже трійка суддів?

Що нового в шоу Мастер Шеф 8 сезон?

Нагадуємо, що в новому сезоні Мастер Шеф 8 Україна глядачів чекає багато докладних рецептів, які можна буде взяти собі на замітку, а також конкурс «чорних прихваток» серед тих учасників, які отримали два «ні» від журі. Не пропустіть у Мастер Шеф 8 сезон, як Ектор заговорив українською мовою, і хто став першим фаворитом Дмитра Горовенко в проекті!

Починай дивитися онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 2 від 29.08.2018 прямо зараз на Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск проекта, то дивіться за посиланням МастерШеф 8 сезон випуск 1