Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Місія нездійсненна: приготувати емоцію і не піти з проекту
<p><strong>Учасники Мастер Шеф стали мимовільними секундантами в дуелі переможців Жені Клопотенка проти Вадима Бжезинського. Разом із зірковими капітанами вони готували та продавали їжу на мальовничій Поштовій площі столиці.</strong></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> випуск 20 від 31.10.2018 черговий виїзний конкурс. Половина учасників – у чорних фартухах. Вибирати капітанів майже немає з кого. Тому сьогодні шеф-кухарями команд були зовсім не найкращі кулінари Мастер Шеф 8, а переможці минулих сезонів Женя Клопотенко і Вадим Бжезинський (Пава). Конкурсанти були в захваті від зіркових гостей!</p><p>«Живі ікони перед нами: куди дивитися й куди цілувати», - пожвавився Сержик. Люба Бляшка відразу визначилася, у чиїй команді вона хоче бути – готувати разом із «пацаном із розумінням» Павою.</p><p>Виявилося, що в Жені та Пави теж є причина позмагатися на кухні Мастер Шеф 8 сезон 20 випуск. Вони вже грали один проти одного в шоу Мастер Шеф. Підлітки, тоді переміг Бжезинський, а Клопотенко чекав реваншу.</p><p>Дивись Мастер Шеф 8 сезон і дізнайся, чи зміг Серж заманити покупців «офігенським бургером і 100% телятиною». Не пропусти зіркових уроків кулінарії від випускників Le Cordon Bleu і відкрий секрет, кого вважають королем 8 сезону Мастер Шеф!</p><p><strong>Не пропусти одну з наймасштабніших битв чорних на проекті Мастер Шеф 2018 випуск 20.</strong></p><p>Тільки троє учасники залишилися в білому. А «чорним фартухам» довелося приготувати... емоцію! Ектор Хіменес-Браво спеціально для цього конкурсу написав вірш. Поезія стала темою для імпровізації кулінарів на кухні. Потрібно було приготувати страву-асоціацію.</p><p>Але в шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 20 все виявилося не так просто. Крім того, «чорним» довелося готувати на високих поверхнях! Дістати до плити можна було тільки з допомогти спеціальної підставки. Тільки уяви: 6 поверхонь, 2 тумбочки і 9 учасників. Чи реально виконати це завдання?</p><p>Даша Цокало несподівано простягнула руку допомоги суперницям. Вона піднімала їх на плечах до плит. А Анжела написала Ектору вірш у відповідь на його рядки.</p><p>Дізнайся, як учасники впоралися із завданням і хто покинув проект.</p><p><strong>Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 20 від 31.10.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-19" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон випуск 19</strong></a><strong>.</strong></p>

Місія нездійсненна: приготувати емоцію і не піти з проекту

Всі випуски | Сезон 8

Місія нездійсненна: приготувати емоцію і не піти з проекту

Учасники Мастер Шеф стали мимовільними секундантами в дуелі переможців Жені Клопотенка проти Вадима Бжезинського. Разом із зірковими капітанами вони готували та продавали їжу на мальовничій Поштовій площі столиці.

У шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 20 від 31.10.2018 черговий виїзний конкурс. Половина учасників – у чорних фартухах. Вибирати капітанів майже немає з кого. Тому сьогодні шеф-кухарями команд були зовсім не найкращі кулінари Мастер Шеф 8, а переможці минулих сезонів Женя Клопотенко і Вадим Бжезинський (Пава). Конкурсанти були в захваті від зіркових гостей!

«Живі ікони перед нами: куди дивитися й куди цілувати», - пожвавився Сержик. Люба Бляшка відразу визначилася, у чиїй команді вона хоче бути – готувати разом із «пацаном із розумінням» Павою.

Виявилося, що в Жені та Пави теж є причина позмагатися на кухні Мастер Шеф 8 сезон 20 випуск. Вони вже грали один проти одного в шоу Мастер Шеф. Підлітки, тоді переміг Бжезинський, а Клопотенко чекав реваншу.

Дивись Мастер Шеф 8 сезон і дізнайся, чи зміг Серж заманити покупців «офігенським бургером і 100% телятиною». Не пропусти зіркових уроків кулінарії від випускників Le Cordon Bleu і відкрий секрет, кого вважають королем 8 сезону Мастер Шеф!

Не пропусти одну з наймасштабніших битв чорних на проекті Мастер Шеф 2018 випуск 20.

Тільки троє учасники залишилися в білому. А «чорним фартухам» довелося приготувати... емоцію! Ектор Хіменес-Браво спеціально для цього конкурсу написав вірш. Поезія стала темою для імпровізації кулінарів на кухні. Потрібно було приготувати страву-асоціацію.

Але в шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 20 все виявилося не так просто. Крім того, «чорним» довелося готувати на високих поверхнях! Дістати до плити можна було тільки з допомогти спеціальної підставки. Тільки уяви: 6 поверхонь, 2 тумбочки і 9 учасників. Чи реально виконати це завдання?

Даша Цокало несподівано простягнула руку допомоги суперницям. Вона піднімала їх на плечах до плит. А Анжела написала Ектору вірш у відповідь на його рядки.

Дізнайся, як учасники впоралися із завданням і хто покинув проект.

Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 20 від 31.10.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 19.