Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Випробування національної гідності: не зіпсувати українську страву
<p><strong>Власний Привоз Майстер Шефа і Тетяна в ролі кращого одеського постачальника – учасники вчилися торгуватися та будувати власний бізнес-план. Капітанам команд вперше на проекті дозволили оцінювати страви суперників – від їхніх справедливих рішень залежало все!</strong></p><p>Нарешті, у шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> випуск 21 від 06.11.2018 сформувалася десятка кращих кулінарів! Вони піднялися ще на один рівень вище і трійка суддів Ектор Хіменес-Браво, Тетяна Литвинова і Дмитро Горовенко очікують від героїв ще більш вишукані та якісні страви.</p><p><strong>Щоб перевірити, що вже засвоїли учасники з уроків Мастер Шеф 2018, їх змусили знову повернутися до вже знайомого конкурсу – моделювання бізнесу</strong></p><p>Кожна команда символізувала окремий ресторан, у якого був постачальник – Тетяна на імпровізованому Привозі, і вибагливі покупці – Дмитро й Ектор. Стартовий капітал – 300 грн. Учасники Мастер Шеф 8 сезон 21 випуск повинні були ефективно розпланувати розтрати та примножити гроші. Перемога дісталася тій команді, яка заробила більшу суму.</p><p>Несподівано в новому випуску Мастер Шеф 2018 судді дозволили учасникам змінювати своїх капітанів на кожному з трьох етапів. Ким колеги виявилися незадоволені та відправили на лаву запасних? Кого підступна одеситка Тетяна змогла обрахувати? І хто одягнув чорний фартух? Дізнайся прямо зараз!</p><p><strong>У другому конкурсі Мастер Шеф 8 випуск 21 дивись онлайн, як кулінари змагалися за звання кращого в національній кухні</strong></p><p>Не впасти обличчям в бруд у цьому випробуванні було особливо важливо для всіх учасників, тому що бути українцем, який не вміє готувати прості, ситні та смачні страви з національної кухні, навіть ганебно. У шоу Мастер Шеф 2018 випуск 21 десятку розділили на чотири команди. У кожної був свій набір продуктів, з яких дозволено було готувати що завгодно з українських страв. На приготування 45 хвилин. Програли ті – у кого, на думку суддів і самих капітанів, була найгірша страва. У покарання вся команда одягла чорні фартухи!</p><p><strong>Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 21 від 06.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-20" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон випуск 20</strong></a><strong>.</strong></p>

Випробування національної гідності: не зіпсувати українську страву

Всі випуски | Сезон 8

Випробування національної гідності: не зіпсувати українську страву

Власний Привоз Майстер Шефа і Тетяна в ролі кращого одеського постачальника – учасники вчилися торгуватися та будувати власний бізнес-план. Капітанам команд вперше на проекті дозволили оцінювати страви суперників – від їхніх справедливих рішень залежало все!

Нарешті, у шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 21 від 06.11.2018 сформувалася десятка кращих кулінарів! Вони піднялися ще на один рівень вище і трійка суддів Ектор Хіменес-Браво, Тетяна Литвинова і Дмитро Горовенко очікують від героїв ще більш вишукані та якісні страви.

Щоб перевірити, що вже засвоїли учасники з уроків Мастер Шеф 2018, їх змусили знову повернутися до вже знайомого конкурсу – моделювання бізнесу

Кожна команда символізувала окремий ресторан, у якого був постачальник – Тетяна на імпровізованому Привозі, і вибагливі покупці – Дмитро й Ектор. Стартовий капітал – 300 грн. Учасники Мастер Шеф 8 сезон 21 випуск повинні були ефективно розпланувати розтрати та примножити гроші. Перемога дісталася тій команді, яка заробила більшу суму.

Несподівано в новому випуску Мастер Шеф 2018 судді дозволили учасникам змінювати своїх капітанів на кожному з трьох етапів. Ким колеги виявилися незадоволені та відправили на лаву запасних? Кого підступна одеситка Тетяна змогла обрахувати? І хто одягнув чорний фартух? Дізнайся прямо зараз!

У другому конкурсі Мастер Шеф 8 випуск 21 дивись онлайн, як кулінари змагалися за звання кращого в національній кухні

Не впасти обличчям в бруд у цьому випробуванні було особливо важливо для всіх учасників, тому що бути українцем, який не вміє готувати прості, ситні та смачні страви з національної кухні, навіть ганебно. У шоу Мастер Шеф 2018 випуск 21 десятку розділили на чотири команди. У кожної був свій набір продуктів, з яких дозволено було готувати що завгодно з українських страв. На приготування 45 хвилин. Програли ті – у кого, на думку суддів і самих капітанів, була найгірша страва. У покарання вся команда одягла чорні фартухи!

Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 21 від 06.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 20.