Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Здивувати учасників 7 сезону і приготувати страву посеред озера
<p><strong>На кухні Мастер Шеф переполох: приїхали дуже важливі й улюблені гості – усі учасники попереднього сезону! Саме їх і годували наші герої. Чи вийшло догодити тим, хто знає процес зсередини? А також не пропусти найбільш незвичайну битву чорних – кухню на воді.</strong></p><p>Учасники шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> випуск 22 від 07.11.2018 метушаться: у них 15 хвилин на розробку меню, стравами з якого вони будуть пригощати своїх кумирів – учасників попереднього сезону Мастер Шеф. Рік тому участь у проекті брали багато «м'ясників», тому Ваня Міланович радить своїй команді зробити акцент саме на цьому. Необхідно було приготувати стандартний набір: кілька закусок, основних страв і цілих три десерти.</p><p>«Вау», - вирвалося в Ектора Хіменес-Браво, коли він почув меню синьої команди. Суддя був вражений. А Макс, за словами колег, перебував у справжньому екстазі від можливості поекспериментувати над такою великою кількістю десертів!</p><p><strong>Одна з головних тем шоу Мастер Шеф 8 сезон 22 випуск: що сталося із Цокало?</strong></p><p>Здається, бойова Даша втратила віру в себе. Дівчині здається, що без підтримки її друзів сама вона не може приготувати гідну страву. Тому сьогодні в ефірі Мастер Шеф 2018 Даша була вкрай незібрана, хоча їй випало бути капітаном. До чого її призведе така невпевненість?</p><p>Команди лаються за м'ясо. У Мастер Шеф 07.11.2018 сині довго думали, що приготувати, і червоні, щоб не втрачати час, забрали все м'ясо на медальйони. Команді Цокало залишилася тільки коров'яча нога. А Серж «натупив» із кальмарами – він узявся за процес, який абсолютно не вміє робити. Чим він поплатиться за свою помилку?</p><p>Ось і час частувань! Гості надихнулися, коли побачили рідну кухню. У шоу Мастер Шеф 2018 випуск 22 вони розповіли, як змінилися їхні життя після проекту. Дізнайся, якій команді вони віддали свої голоси?</p><p><strong>Чорним фартухам шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 22 довелося освоїти кухню на воді</strong></p><p>Битва чорних проходила... прямо на озері. Кухонні поверхні стояли серед води, і дістатися до них можна було тільки на човнах! У таких умовах учасники повинні були примудритися приготувати одну рибну страву. Ще й так, «щоб карасі в озері позаздрили рибі в їхніх стравах». Як справлялися наші герої? І хто покинув проект?</p><p><strong>Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 22 від 07.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-21" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон випуск 21</strong></a><strong>.</strong></p><p><br></p><p><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-27" rel="noopener noreferrer" target="_blank"><strong>Дивитися онлайн МастерШеф 8 сезон 27 випуск</strong></a></p>

Здивувати учасників 7 сезону і приготувати страву посеред озера

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 8
Сезон 9
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Здивувати учасників 7 сезону і приготувати страву посеред озера

На кухні Мастер Шеф переполох: приїхали дуже важливі й улюблені гості – усі учасники попереднього сезону! Саме їх і годували наші герої. Чи вийшло догодити тим, хто знає процес зсередини? А також не пропусти найбільш незвичайну битву чорних – кухню на воді.

Учасники шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 22 від 07.11.2018 метушаться: у них 15 хвилин на розробку меню, стравами з якого вони будуть пригощати своїх кумирів – учасників попереднього сезону Мастер Шеф. Рік тому участь у проекті брали багато «м'ясників», тому Ваня Міланович радить своїй команді зробити акцент саме на цьому. Необхідно було приготувати стандартний набір: кілька закусок, основних страв і цілих три десерти.

«Вау», - вирвалося в Ектора Хіменес-Браво, коли він почув меню синьої команди. Суддя був вражений. А Макс, за словами колег, перебував у справжньому екстазі від можливості поекспериментувати над такою великою кількістю десертів!

Одна з головних тем шоу Мастер Шеф 8 сезон 22 випуск: що сталося із Цокало?

Здається, бойова Даша втратила віру в себе. Дівчині здається, що без підтримки її друзів сама вона не може приготувати гідну страву. Тому сьогодні в ефірі Мастер Шеф 2018 Даша була вкрай незібрана, хоча їй випало бути капітаном. До чого її призведе така невпевненість?

Команди лаються за м'ясо. У Мастер Шеф 07.11.2018 сині довго думали, що приготувати, і червоні, щоб не втрачати час, забрали все м'ясо на медальйони. Команді Цокало залишилася тільки коров'яча нога. А Серж «натупив» із кальмарами – він узявся за процес, який абсолютно не вміє робити. Чим він поплатиться за свою помилку?

Ось і час частувань! Гості надихнулися, коли побачили рідну кухню. У шоу Мастер Шеф 2018 випуск 22 вони розповіли, як змінилися їхні життя після проекту. Дізнайся, якій команді вони віддали свої голоси?

Чорним фартухам шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 22 довелося освоїти кухню на воді

Битва чорних проходила... прямо на озері. Кухонні поверхні стояли серед води, і дістатися до них можна було тільки на човнах! У таких умовах учасники повинні були примудритися приготувати одну рибну страву. Ще й так, «щоб карасі в озері позаздрили рибі в їхніх стравах». Як справлялися наші герої? І хто покинув проект?

Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 22 від 07.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 21.


Дивитися онлайн МастерШеф 8 сезон 27 випуск