Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Битва зі збірною Мастер Шеф і Ектор у ролі Купідона
<p><strong>Сьогодні учасників чекала епічна, фатальна й грандіозна битва – вистояти проти збірної всіх попередніх сезонів Мастер Шеф! Після такого напруженого конкурсу, звичайно, потрібна була розрядка – і Ектор Хіменес-Браво влаштував справжнє любовне шоу прямо на кухні! Не пропусти!</strong></p><p><br></p><p>Битися проти зірок, вистояти проти корифеїв і пережити «батл бороданів» - у шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> 23 випуск від 13.11.2018 було гаряче! На виїзному конкурсі нашим героям потрібно було придумати максимально смачне й економічно вигідне меню з продуктів, які були однаковими для двох команд, пригостити киян і заробити більше грошей, ніж збірна учасників усіх сезонів Мастер Шеф.</p><p><strong>Яку перевагу в команди Мастер Шеф 2018 визначив Ваня Мілановіч – дізнайся у 23 випуску.</strong></p><p>Лев теж загорівся ентузіазмом довести молодім людям, які відчувають себе «супер упевненими», що вони помиляються та недооцінюють суперника. Хто визветься стати капітаном у цій непростій і відповідальній битві?</p><p><strong>Дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 22 і не пропусти сенсації: Ектор коронує Міцкевича!</strong></p><p>Виявляється, ходять чутки, що хлопець уже вписав до свого резюме графу «участь у Мастер Шеф 8» і на всю шукає прибуткову роботу. Що на це відповість іменитий шеф-кухар? І яку корону хоче Бурцева? Це варто побачити!</p><p>Ектор у 23 випуску Мастер Шеф 2018 не на жарт розійшовся! Він улаштував учасникам шоу-програму з пошуку другої половинки</p><p>Суддя ставив провокаційні питання з трьома варіантами відповіді: чи пішли б ви на нудистський пляж, а чи влаштували би скандал коханому, якщо застали б його в ліжку з іншою/іншим? Свій варіант відповіді герої показували за допомогою табличок із цифрами. У кого думка збігалося – ті герої і з'єднувалися в пару або любовний трикутник.</p><p>Навіщо в шоу Мастер Шеф 8 Україна Ектору Хіменес-Браво знадобилася така гра? Дізнайся за мить!</p><p><strong>Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 22 випуск від 13.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-22" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон 22 випуск</strong></a><strong>.</strong></p><p><br></p><p><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-27" rel="noopener noreferrer" target="_blank"><strong>Дивитися онлайн Мастер Шеф 8 сезон 27 випуск</strong></a></p>

Битва зі збірною Мастер Шеф і Ектор у ролі Купідона

Всі випуски | Сезон 8

Битва зі збірною Мастер Шеф і Ектор у ролі Купідона

Сьогодні учасників чекала епічна, фатальна й грандіозна битва – вистояти проти збірної всіх попередніх сезонів Мастер Шеф! Після такого напруженого конкурсу, звичайно, потрібна була розрядка – і Ектор Хіменес-Браво влаштував справжнє любовне шоу прямо на кухні! Не пропусти!


Битися проти зірок, вистояти проти корифеїв і пережити «батл бороданів» - у шоу Мастер Шеф 8 сезон 23 випуск від 13.11.2018 було гаряче! На виїзному конкурсі нашим героям потрібно було придумати максимально смачне й економічно вигідне меню з продуктів, які були однаковими для двох команд, пригостити киян і заробити більше грошей, ніж збірна учасників усіх сезонів Мастер Шеф.

Яку перевагу в команди Мастер Шеф 2018 визначив Ваня Мілановіч – дізнайся у 23 випуску.

Лев теж загорівся ентузіазмом довести молодім людям, які відчувають себе «супер упевненими», що вони помиляються та недооцінюють суперника. Хто визветься стати капітаном у цій непростій і відповідальній битві?

Дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 22 і не пропусти сенсації: Ектор коронує Міцкевича!

Виявляється, ходять чутки, що хлопець уже вписав до свого резюме графу «участь у Мастер Шеф 8» і на всю шукає прибуткову роботу. Що на це відповість іменитий шеф-кухар? І яку корону хоче Бурцева? Це варто побачити!

Ектор у 23 випуску Мастер Шеф 2018 не на жарт розійшовся! Він улаштував учасникам шоу-програму з пошуку другої половинки

Суддя ставив провокаційні питання з трьома варіантами відповіді: чи пішли б ви на нудистський пляж, а чи влаштували би скандал коханому, якщо застали б його в ліжку з іншою/іншим? Свій варіант відповіді герої показували за допомогою табличок із цифрами. У кого думка збігалося – ті герої і з'єднувалися в пару або любовний трикутник.

Навіщо в шоу Мастер Шеф 8 Україна Ектору Хіменес-Браво знадобилася така гра? Дізнайся за мить!

Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 22 випуск від 13.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф 8 сезон 22 випуск.


Дивитися онлайн Мастер Шеф 8 сезон 27 випуск