Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Операція «Polaroid» і як довіритися супернику в кулінарній каруселі
<p><strong>Фоторецепти легко зрозуміти, якщо вони йдуть в парі з описом процесів і списком інгредієнтів. Але якщо перед учасниками були тільки фотографії? Чи змогли вони здогадатися, що їм потрібно приготувати? У чорних фартухах опинилися твої фаворити!</strong></p><p>Дивись у шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> 24 випуск від 14.11.2018 продовження конкурсу в сімейній комуналці. Нагадаємо, вчора учасники на імпровізованому любовному шоу від Ектора Хіменес-Браво поділилися на сім'ї по 5 чоловік. Кожній дісталася маленька кухня, схожа на ту, що в гуртожитку, де є тільки одна електрична поверхня, один набір приладів, наприклад, один ніж на всіх «родичів» і обробна дошка. Мало того, і набір продуктів теж критично невеликий!</p><p>У цих умовах у проекті Мастер Шеф 8 сезон випуск 24 кожен учасник повинен був приготувати свою індивідуальну страву. Як герої тіснилися та ділилися продуктами, і хто посварився від такого «бідного» життя – дивись у новому випуску. Дізнайся, яким був вердикт суддів Ектора, Тетяни Литвинової та Дмитра Горовенка в шоу Мастер Шеф 2018.</p><p><strong>Приготувати страву на око, Або операція «Polaroid»</strong></p><p>У наступному конкурсі зоряна десятка поділилася на три команди. Капітанам із су-шефами судді розкрили рецепт майбутньої страви та вручили фотоапарати, щоб учасники 24 випуску Мастер Шеф 8 сезон створили із зображень справжню інструкцію з приготування. Саме по фотографіях команди повинні були здогадатися, що їм потрібно готувати.</p><p>Хто виявився найталановитішим шифрувальником? А яка з команд відчула гіркоту поразки й одягла такий ненависний чорний колір – дивись у кулінарному шоу Мастер Шеф 14.11.2018.</p><p><strong>Жорстока битва чорних і перевірка на довіру</strong></p><p>Додому ризикують потрапити улюбленці й фаворити глядачів Мастер Шеф 8 Україна! Сьогодні вони пройшли кулінарну карусель. Конкурс випробував уміння героїв довіряти супернику та виправдовувати покладені на себе очікування інших. Але не всі змогли зібратися й довести, що заслужили місце в наступному конкурсному тижні. Хто з улюблених учасників поїхав додому?</p><p><strong>Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 24 випуск від 14.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-23" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон 23 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Операція «Polaroid» і як довіритися супернику в кулінарній каруселі

Всі випуски | Сезон 8

Операція «Polaroid» і як довіритися супернику в кулінарній каруселі

Фоторецепти легко зрозуміти, якщо вони йдуть в парі з описом процесів і списком інгредієнтів. Але якщо перед учасниками були тільки фотографії? Чи змогли вони здогадатися, що їм потрібно приготувати? У чорних фартухах опинилися твої фаворити!

Дивись у шоу Мастер Шеф 8 сезон 24 випуск від 14.11.2018 продовження конкурсу в сімейній комуналці. Нагадаємо, вчора учасники на імпровізованому любовному шоу від Ектора Хіменес-Браво поділилися на сім'ї по 5 чоловік. Кожній дісталася маленька кухня, схожа на ту, що в гуртожитку, де є тільки одна електрична поверхня, один набір приладів, наприклад, один ніж на всіх «родичів» і обробна дошка. Мало того, і набір продуктів теж критично невеликий!

У цих умовах у проекті Мастер Шеф 8 сезон випуск 24 кожен учасник повинен був приготувати свою індивідуальну страву. Як герої тіснилися та ділилися продуктами, і хто посварився від такого «бідного» життя – дивись у новому випуску. Дізнайся, яким був вердикт суддів Ектора, Тетяни Литвинової та Дмитра Горовенка в шоу Мастер Шеф 2018.

Приготувати страву на око, Або операція «Polaroid»

У наступному конкурсі зоряна десятка поділилася на три команди. Капітанам із су-шефами судді розкрили рецепт майбутньої страви та вручили фотоапарати, щоб учасники 24 випуску Мастер Шеф 8 сезон створили із зображень справжню інструкцію з приготування. Саме по фотографіях команди повинні були здогадатися, що їм потрібно готувати.

Хто виявився найталановитішим шифрувальником? А яка з команд відчула гіркоту поразки й одягла такий ненависний чорний колір – дивись у кулінарному шоу Мастер Шеф 14.11.2018.

Жорстока битва чорних і перевірка на довіру

Додому ризикують потрапити улюбленці й фаворити глядачів Мастер Шеф 8 Україна! Сьогодні вони пройшли кулінарну карусель. Конкурс випробував уміння героїв довіряти супернику та виправдовувати покладені на себе очікування інших. Але не всі змогли зібратися й довести, що заслужили місце в наступному конкурсному тижні. Хто з улюблених учасників поїхав додому?

Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 24 випуск від 14.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф 8 сезон 23 випуск.