Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Перетворити десерт на основну страву: покладатися на Фортуну або майстерність імпровізації?
<p><strong>Сьогодні героям Мастер Шеф 2018 довелося випробувати зв'язок із Фортуною на міцність: лотерейне колесо та випадок вирішували, з якого десерту їм доведеться приготувати основну страву. Чи під силу це завдання аматорам? Дізнайся в новому випуску!</strong></p><p><br></p><p>Неперевершена трійка суддів у шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> 25 випуск від 20.11.2018 познайомила учасників із незвичайним кухонним звіром, який давно пригрівся на проекті. Через нього деяких конкурсантів схоплювали судоми та збільшувалися зморшки на обличчі, але все одно його не переставали любити. Хто ж це? Кулінарний крокодил!</p><p><br></p><p><strong>Перший конкурс нового тижня проекту Мастер Шеф 8 сезон випуск 25 – кулінарний крокодил</strong></p><p>Багато учасників зраділи майбутнім веселощам, а ось Юлечка Бурцева була у шоці: вона зовсім не майстер пантоміми, а в сьогоднішньому конкурсі доведеться без слів зображати продукти, процеси, страви й навіть презентацію! Відмінною рисою тижня стало те, що Ектор Хіменес-Браво, Тетяна Литвинова та Дмитро Горовенко відмовилися формувати команди – герої нового випуску Мастер Шеф 2018 самі поділялися на групи й обирали, на кого більше хочуть працювати. Причому поміняти команду дозволили в будь-який момент приготування!</p><p>Гра проходила в три етапи, на кожному вибирали нових капітанів-крокодилів. Таким чином кожен із 9 учасників зміг побувати в шкурі дикого німого звіра. На пояснення й приготування – 20 хвилин.</p><p>Як наші герої справлялися з мистецтвом пантоміми? І хто «відчуває» Влада Міцкевича? Не пропусти в Мастер Шеф 8 сезон!</p><p><br></p><p><strong>Як об'єднати основну страву з десертом і видати щось їстівне?</strong></p><p>На учасників Мастер Шеф 8 випуск 25 чекало дуже складне випробування. Два колеса Фортуни, одне – з десертами, інше – з основними стравами, вирішували, які рецепти доведеться об'єднати героям, щоб зімпровізувати та придумати абсолютно нове слово кухні.</p><p>Хто виявився фартовим кухарем проекту Мастер Шеф 2018?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 25 випуск від 20.11.2018 на сайті Teleportal.ua!</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-24" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон випуск 24</strong></a><strong>.</strong></p>

Перетворити десерт на основну страву: покладатися на Фортуну або майстерність імпровізації?

Всі випуски | Сезон 8

Перетворити десерт на основну страву: покладатися на Фортуну або майстерність імпровізації?

Сьогодні героям Мастер Шеф 2018 довелося випробувати зв'язок із Фортуною на міцність: лотерейне колесо та випадок вирішували, з якого десерту їм доведеться приготувати основну страву. Чи під силу це завдання аматорам? Дізнайся в новому випуску!


Неперевершена трійка суддів у шоу Мастер Шеф 8 сезон 25 випуск від 20.11.2018 познайомила учасників із незвичайним кухонним звіром, який давно пригрівся на проекті. Через нього деяких конкурсантів схоплювали судоми та збільшувалися зморшки на обличчі, але все одно його не переставали любити. Хто ж це? Кулінарний крокодил!


Перший конкурс нового тижня проекту Мастер Шеф 8 сезон випуск 25 – кулінарний крокодил

Багато учасників зраділи майбутнім веселощам, а ось Юлечка Бурцева була у шоці: вона зовсім не майстер пантоміми, а в сьогоднішньому конкурсі доведеться без слів зображати продукти, процеси, страви й навіть презентацію! Відмінною рисою тижня стало те, що Ектор Хіменес-Браво, Тетяна Литвинова та Дмитро Горовенко відмовилися формувати команди – герої нового випуску Мастер Шеф 2018 самі поділялися на групи й обирали, на кого більше хочуть працювати. Причому поміняти команду дозволили в будь-який момент приготування!

Гра проходила в три етапи, на кожному вибирали нових капітанів-крокодилів. Таким чином кожен із 9 учасників зміг побувати в шкурі дикого німого звіра. На пояснення й приготування – 20 хвилин.

Як наші герої справлялися з мистецтвом пантоміми? І хто «відчуває» Влада Міцкевича? Не пропусти в Мастер Шеф 8 сезон!


Як об'єднати основну страву з десертом і видати щось їстівне?

На учасників Мастер Шеф 8 випуск 25 чекало дуже складне випробування. Два колеса Фортуни, одне – з десертами, інше – з основними стравами, вирішували, які рецепти доведеться об'єднати героям, щоб зімпровізувати та придумати абсолютно нове слово кухні.

Хто виявився фартовим кухарем проекту Мастер Шеф 2018?


Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 25 випуск від 20.11.2018 на сайті Teleportal.ua!

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 24.