Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Підкорити серце Катерини Великої та приготувати вірші з Кобзаря: що складніше?
<p><strong>Сьогодні героям Мастер Шеф 2018 довелося знову годувати учасників попередніх сезонів проекту. Дегустувати страви прийшла Катерина Велика, а характер у неї суворіший, ніж у самого Ектора Хіменес-Браво! Дізнайся за мить хто і чим підкорив її серце і як створити справжній космос на тарілці.</strong></p><p><br></p><p>Заради перемоги в командному конкурсі шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> 26 випуск від 21.11.2018 Анжела Липська зважилася на кардинальний крок – запропонувати гостям вегетаріанське меню. Учасники поставилися до цього скептично. А якщо серед дегустаторів буде Пава? Адже він точно захоче м'яса! Зате Ектор підтримав Анжелу та вселив упевненість, що її експеримент може вдатися.</p><p><br></p><p><strong>«Це було так яскраво, це було так красиво!» - враження випускників від дегустації</strong></p><p>На кухню Мастер Шеф 2018 у новому випуску прийшли Катерина Велика і Катерина Пєскова – відомі вороги. Чи змогли вони сидіти за одним столом і забути образи на один вечір?</p><p>Пригощали зірок попередніх сезонів закусками, першими стравами, основними та десертами. За кожну страву гості Мастер Шеф 8 сезон випуск 26 платили командам гроші на свій розсуд. У кого в підсумку виявилася більша сума – та команда й забрала собі весь тріумф.</p><p>Відкриттям цього конкурсу стали барвисті дегустації й творіння мистецтва – космос із планетами й кометами прямо на тарілці! Чи був він таким само смачним, як і прекрасним? Дізнайся у 26 випуску Мастер Шеф 8.</p><p><br></p><p><strong>Битва чорних: без надії в лабіринті віршів</strong></p><p>У чорних фартухах виявилася більша половина учасників кулінарного шоу! Їм належало надихнутися віршами Тараса Григоровича Шевченка. Дмитро Горовенко і Тетяна Литвинова для ефіру Мастер Шеф 21.11.2018 відкопали із засіків Кобзар і вирішили на ньому поворожити для героїв. По черзі «чорні» називали сторінку та номер рядка. У кожного – три спроби. І всі три здобутих рядки учасники повинні були втілити в страві.</p><p>А щоб конкурс не здавався простим або нудним, «чорних фартухів» прикували наручниками до лабіринту з труб, який вів до продуктів і робочих поверхонь.</p><p>Якими виявилися імпровізації учасників? Що здивувало Ектора? І кого нарекли королевою соусів?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 26 випуск від 21.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-25" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон випуск 25</strong></a><strong>.</strong></p>

Підкорити серце Катерини Великої та приготувати вірші з Кобзаря: що складніше?

Всі випуски | Сезон 8

Підкорити серце Катерини Великої та приготувати вірші з Кобзаря: що складніше?

Сьогодні героям Мастер Шеф 2018 довелося знову годувати учасників попередніх сезонів проекту. Дегустувати страви прийшла Катерина Велика, а характер у неї суворіший, ніж у самого Ектора Хіменес-Браво! Дізнайся за мить хто і чим підкорив її серце і як створити справжній космос на тарілці.


Заради перемоги в командному конкурсі шоу Мастер Шеф 8 сезон 26 випуск від 21.11.2018 Анжела Липська зважилася на кардинальний крок – запропонувати гостям вегетаріанське меню. Учасники поставилися до цього скептично. А якщо серед дегустаторів буде Пава? Адже він точно захоче м'яса! Зате Ектор підтримав Анжелу та вселив упевненість, що її експеримент може вдатися.


«Це було так яскраво, це було так красиво!» - враження випускників від дегустації

На кухню Мастер Шеф 2018 у новому випуску прийшли Катерина Велика і Катерина Пєскова – відомі вороги. Чи змогли вони сидіти за одним столом і забути образи на один вечір?

Пригощали зірок попередніх сезонів закусками, першими стравами, основними та десертами. За кожну страву гості Мастер Шеф 8 сезон випуск 26 платили командам гроші на свій розсуд. У кого в підсумку виявилася більша сума – та команда й забрала собі весь тріумф.

Відкриттям цього конкурсу стали барвисті дегустації й творіння мистецтва – космос із планетами й кометами прямо на тарілці! Чи був він таким само смачним, як і прекрасним? Дізнайся у 26 випуску Мастер Шеф 8.


Битва чорних: без надії в лабіринті віршів

У чорних фартухах виявилася більша половина учасників кулінарного шоу! Їм належало надихнутися віршами Тараса Григоровича Шевченка. Дмитро Горовенко і Тетяна Литвинова для ефіру Мастер Шеф 21.11.2018 відкопали із засіків Кобзар і вирішили на ньому поворожити для героїв. По черзі «чорні» називали сторінку та номер рядка. У кожного – три спроби. І всі три здобутих рядки учасники повинні були втілити в страві.

А щоб конкурс не здавався простим або нудним, «чорних фартухів» прикували наручниками до лабіринту з труб, який вів до продуктів і робочих поверхонь.

Якими виявилися імпровізації учасників? Що здивувало Ектора? І кого нарекли королевою соусів?


Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 26 випуск від 21.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 25.