Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Страва інків і французький сніданок: місія відгадати інгредієнти наосліп і за запахом
<p><strong>Сьогодні в героїв видався день гастроподорожів: Південна Америка та французьке узбережжя Європи. Яку їжу там їдять зараз, а яку їли в минулому? Дізнайся за мить!</strong></p><p><br></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> 27 випуск від 27.11.2018 кулінари стали ще ближче до заповітних кітелів. Але чим коротший шлях – тим складніше завдання. Тільки найбільш майстерні, спритні та віртуозні учасники Мастер Шеф 2018 змогли впоратися з підготовленими для них випробуваннями.</p><p><br></p><p><strong>Скарб Імперії Інків: хто виявився гідним і розгадав секрет?</strong></p><p>Сьогодні героям належало доторкнутися до старовини – неймовірно, але їм довірили приготувати страву за рецептом самих інків. Рецепт вкрай складний: він складається з безлічі процесів і цілих 12 інгредієнтів! Секретом приготування легендарної страви, звичайно ж, володіє ніхто інший, як Ектор Хіменес-Браво. У проекті Мастер Шеф 8 сезон випуск 27 він відкриє перед учасниками завісу та покаже, що саме входить до складу кулінарного шедевра на тарілці.</p><p>Але це було б занадто просто! Герої нового випуску Мастер Шеф 2018 розділилися на дві групи:</p><ul><li>одним – зав'язали очі, і їм довелося вгадувати продукти по запаху та на дотик;</li><li>іншим – одягли щільні пов'язки, що закривають рот і ніс, щоб вони змогли тільки споглядати.</li></ul><p>Але навіть зрячим учасникам було важко! Адже не всі продуті за часів Імперії Інків виглядали так, як ми знаємо їх зараз. А може бути використовувалися вже давно забуті продукти? Дивись Мастер Шеф 8 сезон 27 випуск і дізнайся, що за страву готували кулінари-аматори і як вони вгадували інгредієнти.</p><p><br></p><p><strong>Шукайте... яйця?</strong></p><p>У другому конкурсі Мастер Шеф 27.11.2018 нашим героям знову довелося відгадувати. Цього разу вони перемістилися у витончену романтичну Францію. Приготувати потрібно було найпростіший сніданок, традиційний для цієї країни: крок-мадам... або крок-месьє. А ось який саме, і довелося здогадатися по відео, на якому готував Ектор. Страви подають у Франції з 1910 року, і відрізняються вони лише одним інгредієнтом – яйцями.</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 27 випуск від 27.11.2018 на сайті Teleportal.ua і дізнайся, хто опинився в чорних фартухах.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-26" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон 26 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Страва інків і французький сніданок: місія відгадати інгредієнти наосліп і за запахом

Всі випуски | Сезон 8

Страва інків і французький сніданок: місія відгадати інгредієнти наосліп і за запахом

Сьогодні в героїв видався день гастроподорожів: Південна Америка та французьке узбережжя Європи. Яку їжу там їдять зараз, а яку їли в минулому? Дізнайся за мить!


У шоу Мастер Шеф 8 сезон 27 випуск від 27.11.2018 кулінари стали ще ближче до заповітних кітелів. Але чим коротший шлях – тим складніше завдання. Тільки найбільш майстерні, спритні та віртуозні учасники Мастер Шеф 2018 змогли впоратися з підготовленими для них випробуваннями.


Скарб Імперії Інків: хто виявився гідним і розгадав секрет?

Сьогодні героям належало доторкнутися до старовини – неймовірно, але їм довірили приготувати страву за рецептом самих інків. Рецепт вкрай складний: він складається з безлічі процесів і цілих 12 інгредієнтів! Секретом приготування легендарної страви, звичайно ж, володіє ніхто інший, як Ектор Хіменес-Браво. У проекті Мастер Шеф 8 сезон випуск 27 він відкриє перед учасниками завісу та покаже, що саме входить до складу кулінарного шедевра на тарілці.

Але це було б занадто просто! Герої нового випуску Мастер Шеф 2018 розділилися на дві групи:

  • одним – зав'язали очі, і їм довелося вгадувати продукти по запаху та на дотик;
  • іншим – одягли щільні пов'язки, що закривають рот і ніс, щоб вони змогли тільки споглядати.

Але навіть зрячим учасникам було важко! Адже не всі продуті за часів Імперії Інків виглядали так, як ми знаємо їх зараз. А може бути використовувалися вже давно забуті продукти? Дивись Мастер Шеф 8 сезон 27 випуск і дізнайся, що за страву готували кулінари-аматори і як вони вгадували інгредієнти.


Шукайте... яйця?

У другому конкурсі Мастер Шеф 27.11.2018 нашим героям знову довелося відгадувати. Цього разу вони перемістилися у витончену романтичну Францію. Приготувати потрібно було найпростіший сніданок, традиційний для цієї країни: крок-мадам... або крок-месьє. А ось який саме, і довелося здогадатися по відео, на якому готував Ектор. Страви подають у Франції з 1910 року, і відрізняються вони лише одним інгредієнтом – яйцями.


Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 27 випуск від 27.11.2018 на сайті Teleportal.ua і дізнайся, хто опинився в чорних фартухах.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф 8 сезон 26 випуск.