Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кулінарна естафета та вечеря для повноважного посла
<p>Учасники <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> 28 випуск від 28.11.2018, нарешті, отримали можливість позмагатися сам за себе. Їм довелося добряче попотіти під час приготування свинини глазурованої в соєво-медовій глазурі з морквою, карамелізованим яблуком, кремом із картоплі та шпинату, малиновим соусом і лимонно-вершковим фрешем.</p><p>Готувати цю складну страву потрібно в 7 етапів. У шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 28 для кожного процесу учасникам надали по окремій робочій поверхні. Тільки всі наступні стільниці були коротші на одне місце. Відповідно, той учасник, який не поквапився, витрачав свій час на очікування.</p><p>Хто останнім закінчив участь у кулінарній естафеті Мастер Шеф 2018 – одягнув чорний фартух. І вже за традицією в тому ж кольорі опинився й автор найбільш невдалої страви. Дивись Мастер Шеф 8 сезон 28 випуск і дізнайся, хто опинився найспритнішим і першим перетнув фінішну лінію? А хто поплатився якістю страви за неймовірну швидкість?</p><p><br></p><p><strong>Учасники Мастер Шеф 8 на кухні реального ресторану</strong></p><p>Тетяна Литвинова з радістю оголосила, що учасники готові попрацювати на справжній професійній кухні. У свята-святих кожного ресторану наші герої готували вишукану вечерю для дипломатів індійського посольства та надзвичайного і повноважного посла Індії в Україні. Але меню для таких важливих гостей було дуже складно придумати, тому що:</p><ul><li>9 гостей вегетаріанці;</li><li>троє з 9 вегетаріанців їдять молоко та яйця;</li><li>п'ятеро з 9 не їдять яєць;</li><li>а 1 гість із 9 вегетаріанців не вживає ні яєць, ні молока.</li></ul><p>А догодити учасники Мастер Шеф 8 сезон випуск 28 повинні всім гостям. Як вони вирішали цю головоломку? І чи змогла проявити себе Анжела – королева страв з овочів?</p><p>Не пропусти складну битву чорних. Учасники виявилися в буквальному сенсі в одній упряжці. А дізнаватися інгредієнти страв їм довелося лише по дегустації.</p><p><br></p><p><strong>Хто покинув проект, дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 28 випуск від 28.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-27" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон 27 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Кулінарна естафета та вечеря для повноважного посла

Всі випуски | Сезон 8

Кулінарна естафета та вечеря для повноважного посла

Учасники Мастер Шеф 8 сезон 28 випуск від 28.11.2018, нарешті, отримали можливість позмагатися сам за себе. Їм довелося добряче попотіти під час приготування свинини глазурованої в соєво-медовій глазурі з морквою, карамелізованим яблуком, кремом із картоплі та шпинату, малиновим соусом і лимонно-вершковим фрешем.

Готувати цю складну страву потрібно в 7 етапів. У шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 28 для кожного процесу учасникам надали по окремій робочій поверхні. Тільки всі наступні стільниці були коротші на одне місце. Відповідно, той учасник, який не поквапився, витрачав свій час на очікування.

Хто останнім закінчив участь у кулінарній естафеті Мастер Шеф 2018 – одягнув чорний фартух. І вже за традицією в тому ж кольорі опинився й автор найбільш невдалої страви. Дивись Мастер Шеф 8 сезон 28 випуск і дізнайся, хто опинився найспритнішим і першим перетнув фінішну лінію? А хто поплатився якістю страви за неймовірну швидкість?


Учасники Мастер Шеф 8 на кухні реального ресторану

Тетяна Литвинова з радістю оголосила, що учасники готові попрацювати на справжній професійній кухні. У свята-святих кожного ресторану наші герої готували вишукану вечерю для дипломатів індійського посольства та надзвичайного і повноважного посла Індії в Україні. Але меню для таких важливих гостей було дуже складно придумати, тому що:

  • 9 гостей вегетаріанці;
  • троє з 9 вегетаріанців їдять молоко та яйця;
  • п'ятеро з 9 не їдять яєць;
  • а 1 гість із 9 вегетаріанців не вживає ні яєць, ні молока.

А догодити учасники Мастер Шеф 8 сезон випуск 28 повинні всім гостям. Як вони вирішали цю головоломку? І чи змогла проявити себе Анжела – королева страв з овочів?

Не пропусти складну битву чорних. Учасники виявилися в буквальному сенсі в одній упряжці. А дізнаватися інгредієнти страв їм довелося лише по дегустації.


Хто покинув проект, дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 28 випуск від 28.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф 8 сезон 27 випуск.