Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Котлети по-київськи та випробування наосліп
<p>Учасників шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> випуск 3 від 04.09.2018 запросили до величезного павільйону. Тут судді проекту Ектор Хіменес-Браво, Тетяна Литвинова та Дмитро Горовенко вирішили продемонструвати, як кулінарія може вийти за межі всього звичного! Дивись у Мастер Шеф 8 випуск 3, чому мистецтво готувати – це безперервна помста всім шаблонам і прописним істинам, і чим судді вразили конкурсантів до захоплених зойків?</p><p><strong>Перший конкурс у шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 4</strong></p><p>Для 40 кращих кулінарів Мастер Шеф 8 Україна підготували на перший погляд просте випробування – зробити якомога більше заготовок котлет по-київськи. Не пропусти в 3 випуску найвправніший майстер-клас від Ектора Хіменес-Браво, як приготувати цю коронну українську страву!</p><p>Завдання для учасників Мастер Шеф 8 сезон випуск 3 ускладнилося тим, що використовувати дозволили лише шеф-ніж та обробну дошку. Але ж якось треба буде відбити куряче м'ясо й зробити з багетів панірувальні сухарі! Та й тонко порізати філе виявилося не зовсім просто.</p><p>Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 3 від 04.09.2018 та дізнайся, за якими типами оцінив дівчат-учасниць Євген Кірсанов, як і навіщо Владислав Курякулов розмовляв із їжею, хто хитрістю змусив працювати за себе іншого конкурсанта і, звичайно, хто першим піднявся на переможний подіум!</p><p><strong>Перша командна гра в Мастер Шеф 8 сезон Україна</strong></p><p>У наступному конкурсі учасників Мастер Шеф 8 випуск 3 розділили на шість команд. Їм належало наосліп розкуштувати страву, зрозуміти, що це і з чого складається, навіть як була оформлена презентація! У кожного члена команди тільки три хвилини на дегустацію. Від згуртованої роботи залежить все – ті, хто не впораються із завданням, цілою командою поїдуть додому!</p><p>Дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 3 онлайн і не пропусти, як Владислав Міцкевич оцінював блюдо на «стиглість», а дехто захопився з дегустацією і з'їв все, що було на тарілці! Чи зможуть учасники вгадати страву й смачно її приготувати, і хто підніметься на заповітний балкон Мастер Шеф? Дивись онлайн прямо зараз на Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск проекту, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-2" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон випуск 2</a></p>

Котлети по-київськи та випробування наосліп

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 8
Сезон 9
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Котлети по-київськи та випробування наосліп

Учасників шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 3 від 04.09.2018 запросили до величезного павільйону. Тут судді проекту Ектор Хіменес-Браво, Тетяна Литвинова та Дмитро Горовенко вирішили продемонструвати, як кулінарія може вийти за межі всього звичного! Дивись у Мастер Шеф 8 випуск 3, чому мистецтво готувати – це безперервна помста всім шаблонам і прописним істинам, і чим судді вразили конкурсантів до захоплених зойків?

Перший конкурс у шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 4

Для 40 кращих кулінарів Мастер Шеф 8 Україна підготували на перший погляд просте випробування – зробити якомога більше заготовок котлет по-київськи. Не пропусти в 3 випуску найвправніший майстер-клас від Ектора Хіменес-Браво, як приготувати цю коронну українську страву!

Завдання для учасників Мастер Шеф 8 сезон випуск 3 ускладнилося тим, що використовувати дозволили лише шеф-ніж та обробну дошку. Але ж якось треба буде відбити куряче м'ясо й зробити з багетів панірувальні сухарі! Та й тонко порізати філе виявилося не зовсім просто.

Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 3 від 04.09.2018 та дізнайся, за якими типами оцінив дівчат-учасниць Євген Кірсанов, як і навіщо Владислав Курякулов розмовляв із їжею, хто хитрістю змусив працювати за себе іншого конкурсанта і, звичайно, хто першим піднявся на переможний подіум!

Перша командна гра в Мастер Шеф 8 сезон Україна

У наступному конкурсі учасників Мастер Шеф 8 випуск 3 розділили на шість команд. Їм належало наосліп розкуштувати страву, зрозуміти, що це і з чого складається, навіть як була оформлена презентація! У кожного члена команди тільки три хвилини на дегустацію. Від згуртованої роботи залежить все – ті, хто не впораються із завданням, цілою командою поїдуть додому!

Дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 3 онлайн і не пропусти, як Владислав Міцкевич оцінював блюдо на «стиглість», а дехто захопився з дегустацією і з'їв все, що було на тарілці! Чи зможуть учасники вгадати страву й смачно її приготувати, і хто підніметься на заповітний балкон Мастер Шеф? Дивись онлайн прямо зараз на Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск проекту, то дивіться за посиланням Мастер Шеф 8 сезон випуск 2