Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кулінарний ринг і 13-а битва чорних фартухів
<p>Поки українські боксери борються за пояси в усіх вагових категоріях, наші кулінари потіють на кулінарному рингу! А вести бій довелося з... яйцями. Що це означає? І кому вдалося перемогти спаринг-партнерів – дивись за мить в Мастер Шеф.</p><p><br></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> 30 випуск від 05.12.2018 триває конкурс із родичами. Нагадуємо, у минулому епізоді учасників відправили на балкон і змусили готувати руками своїх родичів, тільки направляючи їх словесними інструкціями та порадами. Юля Бурцева майже зірвала голос, поки кричала на сестру-близнючку Іру й пояснювала, чим рулет відрізняється від сосиски. Сержик розривався між любов'ю до своєї дівчини та ненавистю до її кулінарних здібностей: у 30 випуску Мастер Шеф 2018 йому довелося роз'яснювати, що таке вершкове масло! А на питання, як там риба, Мирослава відповіла Файному: «Нормальна риба – майже згоріла».</p><p>Кому це складне змагання допомогло налагодити сестринський контакт і чий родич впорався із завданням – дізнайся у шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 30.</p><p><br></p><p><strong>Кулінарний ринг</strong></p><p>Здається, уява в трійки суддів Ектора Хіменес-Браво, Тетяни Литвинової та Дмитра Горовенка невичерпна. Сьогодні на кухні Мастер Шеф 8 спорудили справжній ринг! У ньому трьом командам довелося битися за кращі набори продуктів для 3 основних страв національної грузинської кухні.</p><p>Дивись Мастер Шеф 8 сезон 30 випуск: що Міцкевич назвав зрадою Еліни? І чиєю стравою так захопився Ектор, що з'їв цілу половину? Не пропусти танцю Сержика та Бурцевої, яким вони вирішували доповнити свою презентацію!</p><p><br></p><p><strong>Битва чорних: наручники, сльози та обійми</strong></p><p>У 30 випуску Мастер Шеф 8 сезон наші герої потрапили на 13 чортову битву чорних. Готувати довелося не просто страву – а витвір мистецтва з безліччю заплутаних процесів. Справа ускладнилася тим, що всі «чорні фартухи» отримали тільки один набір приладів. Їх поділили по два між учасниками і прикували до наручників. Необхідно було зробити складний вибір: допомагати противнику чи ні? І наскільки якісно готувати його процес?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 30 випуск від 05.12.2018 на сайті Teleportal.ua і дізнайся, хто покинув проект.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-29" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон 29 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Кулінарний ринг і 13-а битва чорних фартухів

Всі випуски | Сезон 8

Кулінарний ринг і 13-а битва чорних фартухів

Поки українські боксери борються за пояси в усіх вагових категоріях, наші кулінари потіють на кулінарному рингу! А вести бій довелося з... яйцями. Що це означає? І кому вдалося перемогти спаринг-партнерів – дивись за мить в Мастер Шеф.


У шоу Мастер Шеф 8 сезон 30 випуск від 05.12.2018 триває конкурс із родичами. Нагадуємо, у минулому епізоді учасників відправили на балкон і змусили готувати руками своїх родичів, тільки направляючи їх словесними інструкціями та порадами. Юля Бурцева майже зірвала голос, поки кричала на сестру-близнючку Іру й пояснювала, чим рулет відрізняється від сосиски. Сержик розривався між любов'ю до своєї дівчини та ненавистю до її кулінарних здібностей: у 30 випуску Мастер Шеф 2018 йому довелося роз'яснювати, що таке вершкове масло! А на питання, як там риба, Мирослава відповіла Файному: «Нормальна риба – майже згоріла».

Кому це складне змагання допомогло налагодити сестринський контакт і чий родич впорався із завданням – дізнайся у шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 30.


Кулінарний ринг

Здається, уява в трійки суддів Ектора Хіменес-Браво, Тетяни Литвинової та Дмитра Горовенка невичерпна. Сьогодні на кухні Мастер Шеф 8 спорудили справжній ринг! У ньому трьом командам довелося битися за кращі набори продуктів для 3 основних страв національної грузинської кухні.

Дивись Мастер Шеф 8 сезон 30 випуск: що Міцкевич назвав зрадою Еліни? І чиєю стравою так захопився Ектор, що з'їв цілу половину? Не пропусти танцю Сержика та Бурцевої, яким вони вирішували доповнити свою презентацію!


Битва чорних: наручники, сльози та обійми

У 30 випуску Мастер Шеф 8 сезон наші герої потрапили на 13 чортову битву чорних. Готувати довелося не просто страву – а витвір мистецтва з безліччю заплутаних процесів. Справа ускладнилася тим, що всі «чорні фартухи» отримали тільки один набір приладів. Їх поділили по два між учасниками і прикували до наручників. Необхідно було зробити складний вибір: допомагати противнику чи ні? І наскільки якісно готувати його процес?


Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 30 випуск від 05.12.2018 на сайті Teleportal.ua і дізнайся, хто покинув проект.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф 8 сезон 29 випуск.