Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: За крок від кітелів: герої організовують торгівлю з фуд-траків
<p><strong>Учасники Мастер Шеф 2018 за крок від кітелів! Атмосфера розжарюється, друзі лаються один з одним, а недруги будують підступні плани, як надіти на суперника чорний фартух.</strong></p><p><br></p><p>Останнім ривком до фіналу в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> 31 випуск від 11.12.2018 став конкурс, з якого починався шлях учасників у проекті – продаж їжі. Кулінарам потрібно було пройти весь цикл виробництва: закупити продукти, приготувати заготовки й продати їжу з фуд-трака – фургона з обладнаною кухнею. Цей великий проект власного міні-бізнесу зайняв увесь 31 випуск Мастер Шеф 8.</p><p><br></p><p><strong>Учасники заробляли гроші на покупку необхідних інгредієнтів приготуванням страв під коробками.</strong></p><p>«Кляті сундуки», - вилаявся Сержик, коли знову побачив дерев'яні каркаси з картками з вартістю їжі.</p><p>Мало того, якщо вже взявся за страву в шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 31, то мусиш її закінчити. Оцінював і приймав приготоване один із трійки суддів – Ектор Хіменес-Браво. Якщо він вирішував, що їжа неякісна, то герой зобов'язаний був переробляти страву. І так поки не досягне ідеальності і, нарешті, не отримає бажаного схвалення.</p><p>Дивись Мастер Шеф 8 сезон і дізнайся, хто образив Юлю Бурцеву до самого серця? І чому вона оголосила протест Вані Мілановичу?</p><p><br></p><p><strong>Червоні і сині кинулися в бій!</strong></p><p>Але перед тим, як махати ножами та лопатками, потрібно визначити, кому з команд перепаде фуд-трак із хоспером, а кому – із відкритою гриль-зоною. Долю учасників вирішила... монетка. Очевидно, суддям ще в минулому випуску Мастер Шеф прийшла до смаку традиція, віддавати рішення на волю випадку. Нагадуємо, минулого вівторка Бурцева й Липська грали в «Камінь, ножиці, папір». І, треба сказати, не дуже вміло.</p><p>Учасникам Мастер Шеф 2018 розробити цікаве та прибуткове меню теж виявилося непросто. Дізнайся, як Еліна зіпсувала страву через гарячковість і як почалися продажі на вулицях столиці.</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 31 випуск від 11.12.2018 на сайті Телепортал.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не пропускай нічого важливого – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-30" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон 30 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

За крок від кітелів: герої організовують торгівлю з фуд-траків

Всі випуски | Сезон 8

За крок від кітелів: герої організовують торгівлю з фуд-траків

Учасники Мастер Шеф 2018 за крок від кітелів! Атмосфера розжарюється, друзі лаються один з одним, а недруги будують підступні плани, як надіти на суперника чорний фартух.


Останнім ривком до фіналу в шоу Мастер Шеф 8 сезон 31 випуск від 11.12.2018 став конкурс, з якого починався шлях учасників у проекті – продаж їжі. Кулінарам потрібно було пройти весь цикл виробництва: закупити продукти, приготувати заготовки й продати їжу з фуд-трака – фургона з обладнаною кухнею. Цей великий проект власного міні-бізнесу зайняв увесь 31 випуск Мастер Шеф 8.


Учасники заробляли гроші на покупку необхідних інгредієнтів приготуванням страв під коробками.

«Кляті сундуки», - вилаявся Сержик, коли знову побачив дерев'яні каркаси з картками з вартістю їжі.

Мало того, якщо вже взявся за страву в шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 31, то мусиш її закінчити. Оцінював і приймав приготоване один із трійки суддів – Ектор Хіменес-Браво. Якщо він вирішував, що їжа неякісна, то герой зобов'язаний був переробляти страву. І так поки не досягне ідеальності і, нарешті, не отримає бажаного схвалення.

Дивись Мастер Шеф 8 сезон і дізнайся, хто образив Юлю Бурцеву до самого серця? І чому вона оголосила протест Вані Мілановичу?


Червоні і сині кинулися в бій!

Але перед тим, як махати ножами та лопатками, потрібно визначити, кому з команд перепаде фуд-трак із хоспером, а кому – із відкритою гриль-зоною. Долю учасників вирішила... монетка. Очевидно, суддям ще в минулому випуску Мастер Шеф прийшла до смаку традиція, віддавати рішення на волю випадку. Нагадуємо, минулого вівторка Бурцева й Липська грали в «Камінь, ножиці, папір». І, треба сказати, не дуже вміло.

Учасникам Мастер Шеф 2018 розробити цікаве та прибуткове меню теж виявилося непросто. Дізнайся, як Еліна зіпсувала страву через гарячковість і як почалися продажі на вулицях столиці.


Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 31 випуск від 11.12.2018 на сайті Телепортал.

Пропустив попередній випуск? Не пропускай нічого важливого – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф 8 сезон 30 випуск.