Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Крики, стіна, сітки та кітелі: остання битва перед фіналом
<p><strong>Сьогодні особливий вечір: кулінари-аматори та шанувальники шоу дізнаються, хто увійде в 5 фіналістів Мастер Шеф 2018 і з гордістю одягне кітелі. Не пропусти!</strong></p><p><br></p><p>Продаж їжі на фуд-траках триває в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> 32 випуск від 12.12.2018. Дізнайся, чиє меню переможе: синьої команди, яка вчора заробила більше грошей і змогла зробити більшу кількість заготовок, або червоних, які обрали єдину правильну тактику в умовах обмежених коштів – зробити акцент на якість. Скільки грошей виручили учасники Мастер Шеф 2018 і на кого одягли чорний фартух? Ти неодмінно повинен це дізнатися!</p><p>У 32 випуску Мастер Шеф 8 героїв чекали найважчі та жорстокі випробування. Вони повинні були викластися на всі 200%, тому що сьогодні вирішувалася доля фінальної п'ятірки. Щоб пройти далі, учасники долали чорну стіну комунікації. В останньому конкурсі перед фіналом кулінари працювали в парах. Кожна команда готувала одну страву. Один із партнерів дегустував їжу із закритими очима й повинен був визначити:</p><ul><li>які інгредієнти входять у страву,</li><li>які процеси задіяні,</li><li>яка презентація.</li></ul><p>Отриманий рецепт учасники шоу Мастер Шеф 2018 випуск 32 кричали один одному через стіну. Другий партнер стояв з іншого боку і виконував всі вказівки. Почути потрібний голос у какофонії чужих криків було неможливо! Загальна паніка та злість тільки додавали перцю. Дивись, як справлялися кулінари?</p><p><br></p><p><strong>Остання битва чорних фартухів</strong></p><p>На жаль, за крок до фіналу в Мастер Шеф 8 сезон випуск 32 одному з героїв довелося піти. Остання битва чорних фартухів виявилася важким випробуванням, не порівнянним навіть із цим готуванням наосліп. Трійка суддів поставили завдання учасникам приготувати по дві страви, які – можна було вирішувати самому, тільки рецепт обов'язково повинен був містити кілька певних процесів. А готувати довелося спійманим у сітку.</p><p>Хто покинув проект Мастер Шеф 2018, практично відчувши кітель на своїх плечах? І яка вона - п'ятірка фіналістів?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 32 випуск від 12.12.2018 на сайті Телепортал.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-31" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон випуск 31</strong></a><strong>.</strong></p>

Крики, стіна, сітки та кітелі: остання битва перед фіналом

Всі випуски | Сезон 8

Крики, стіна, сітки та кітелі: остання битва перед фіналом

Сьогодні особливий вечір: кулінари-аматори та шанувальники шоу дізнаються, хто увійде в 5 фіналістів Мастер Шеф 2018 і з гордістю одягне кітелі. Не пропусти!


Продаж їжі на фуд-траках триває в шоу Мастер Шеф 8 сезон 32 випуск від 12.12.2018. Дізнайся, чиє меню переможе: синьої команди, яка вчора заробила більше грошей і змогла зробити більшу кількість заготовок, або червоних, які обрали єдину правильну тактику в умовах обмежених коштів – зробити акцент на якість. Скільки грошей виручили учасники Мастер Шеф 2018 і на кого одягли чорний фартух? Ти неодмінно повинен це дізнатися!

У 32 випуску Мастер Шеф 8 героїв чекали найважчі та жорстокі випробування. Вони повинні були викластися на всі 200%, тому що сьогодні вирішувалася доля фінальної п'ятірки. Щоб пройти далі, учасники долали чорну стіну комунікації. В останньому конкурсі перед фіналом кулінари працювали в парах. Кожна команда готувала одну страву. Один із партнерів дегустував їжу із закритими очима й повинен був визначити:

  • які інгредієнти входять у страву,
  • які процеси задіяні,
  • яка презентація.

Отриманий рецепт учасники шоу Мастер Шеф 2018 випуск 32 кричали один одному через стіну. Другий партнер стояв з іншого боку і виконував всі вказівки. Почути потрібний голос у какофонії чужих криків було неможливо! Загальна паніка та злість тільки додавали перцю. Дивись, як справлялися кулінари?


Остання битва чорних фартухів

На жаль, за крок до фіналу в Мастер Шеф 8 сезон випуск 32 одному з героїв довелося піти. Остання битва чорних фартухів виявилася важким випробуванням, не порівнянним навіть із цим готуванням наосліп. Трійка суддів поставили завдання учасникам приготувати по дві страви, які – можна було вирішувати самому, тільки рецепт обов'язково повинен був містити кілька певних процесів. А готувати довелося спійманим у сітку.

Хто покинув проект Мастер Шеф 2018, практично відчувши кітель на своїх плечах? І яка вона - п'ятірка фіналістів?


Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 32 випуск від 12.12.2018 на сайті Телепортал.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 31.