Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Робота над помилками сезону: зустрітися зі страхом і перемогти самого себе
<p>Протистояння кітелів почалося! Тільки боротися сьогодні доведеться не з суперниками, а із самим собою, своїми страхами та фатальними помилками.</p><p><br></p><p><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> 33 випуск від 18.12.2018 став для учасників справжнім випробуванням. Оступитися неможна! Більше немає битв і чорних фартухів: після кожного конкурсу найслабший кулінар залишає проект. Дізнайся, хто переможе за версією ворожки Анжели Липської, і як виглядає кубок Мастер Шеф 2018?</p><p>Повітря так і тріщить від напруги! П'ятірка білих кітелів уже на кухні улюбленого шоу СТБ. Щоб відчувати себе максимально впевнено, деякі герої навіть змінили образи. Хто став молодим Пушкіним, а хто жінкою-єдинорогом? Дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 33. У першому конкурсі сьогоднішнього ефіру учасникам довелося зробити крок у минуле: на столах продукти, з яких вони готували страви «у сотку» - на відборі в кращу сотню кулінарів країни. Сьогодні Вані та Сержику, Владу та Анжелі, а також Еліні потрібно було показати, як сильно вони виросли в проекті Мастер Шеф, «треба зробити максимальний сплеск». Як і на кастингу, в учасників було всього лише 45 хвилин на приготування. Чим вони дивували суддів? Дізнайся в 33 випуску.</p><p><br></p><p><strong>Який найбільший страх кожного з улюблених героїв?</strong></p><p>У наступному завданні кожен зустрівся віч-на-віч зі своїм найбільшим страхом у шоу Мастер Шеф 8 і найбільшою фатальною помилкою. Хтось досі не може забути про горезвісний барабан, який вибирав, який десерт і основну страву буде об'єднувати учасник. Хтось згадав про сліпу дегустацію та приготування копій, комусь потрібно виправити двійку в шкільному щоденнику та вгадати страву за звуками. На роботу над помилками 1 година – хто провалив іспит?</p><p><br></p><p><strong>Дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 33 від 18.12.2018 разом із Телепорталом і дізнайся, хто вже сьогодні поїхав додому?</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-32" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон 32 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Робота над помилками сезону: зустрітися зі страхом і перемогти самого себе

Всі випуски | Сезон 8

Робота над помилками сезону: зустрітися зі страхом і перемогти самого себе

Протистояння кітелів почалося! Тільки боротися сьогодні доведеться не з суперниками, а із самим собою, своїми страхами та фатальними помилками.


Мастер Шеф 8 сезон 33 випуск від 18.12.2018 став для учасників справжнім випробуванням. Оступитися неможна! Більше немає битв і чорних фартухів: після кожного конкурсу найслабший кулінар залишає проект. Дізнайся, хто переможе за версією ворожки Анжели Липської, і як виглядає кубок Мастер Шеф 2018?

Повітря так і тріщить від напруги! П'ятірка білих кітелів уже на кухні улюбленого шоу СТБ. Щоб відчувати себе максимально впевнено, деякі герої навіть змінили образи. Хто став молодим Пушкіним, а хто жінкою-єдинорогом? Дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 33. У першому конкурсі сьогоднішнього ефіру учасникам довелося зробити крок у минуле: на столах продукти, з яких вони готували страви «у сотку» - на відборі в кращу сотню кулінарів країни. Сьогодні Вані та Сержику, Владу та Анжелі, а також Еліні потрібно було показати, як сильно вони виросли в проекті Мастер Шеф, «треба зробити максимальний сплеск». Як і на кастингу, в учасників було всього лише 45 хвилин на приготування. Чим вони дивували суддів? Дізнайся в 33 випуску.


Який найбільший страх кожного з улюблених героїв?

У наступному завданні кожен зустрівся віч-на-віч зі своїм найбільшим страхом у шоу Мастер Шеф 8 і найбільшою фатальною помилкою. Хтось досі не може забути про горезвісний барабан, який вибирав, який десерт і основну страву буде об'єднувати учасник. Хтось згадав про сліпу дегустацію та приготування копій, комусь потрібно виправити двійку в шкільному щоденнику та вгадати страву за звуками. На роботу над помилками 1 година – хто провалив іспит?


Дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 33 від 18.12.2018 разом із Телепорталом і дізнайся, хто вже сьогодні поїхав додому?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф 8 сезон 32 випуск.