Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Частування для кращих шеф-кухарів України та дорога до суперфіналу
<p><strong>За крок до суперфіналу учасникам Мастер Шеф 2018 більше не треба доводити журі, що вони кращі, здібні та найсильніші. Тепер вони повинні показати це шістці легендарних українських шеф-кухарів.</strong></p><p><br></p><p>Здобувати прихильність професіоналів у шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> 34 випуск від 19.12.2018 кулінари-аматори будуть авторським сет-меню. Це завдання вимагає правильної стратегії, продуманої до дрібниць, творчого мислення та готовності експериментувати, а також зібраності й майстерності виконання. Чи здатна на це трійка наших фіналістів? Дізнаємося вже сьогодні.</p><p>Щоб учасники полишили звичку переводити продукти, викидати багато зайвого та навіть під'їдати залишки, ресурс їхніх інгредієнтів обмежили... грошима! У Мастер Шеф 8 сезон випуск 34 кожному фіналісту видали по 750 грн. Це символічний стартовий капітал, за який кулінари в минулому випуску закупили продукти в магазині чарівної, витонченої та прекрасної Тетяни Литвинової. Корінна одеситка не віддала даром навіть гілочку зелені! Її гостре око стежило за хитрими покупцями, а спритні пальчики швидко рахували грошики.</p><p>Приготовлені страви герої Мастер Шеф 8 сьогодні спробують продати Ектору Хіменес-Браво. У фіналі шоу він буде особливо ретельно розглядати презентації та чіплятися до будь-якого недоліку. Зате за ідеально приготовлену їжу заплатить на 70% більше собівартості. Анжелі, Вані та Сержику доведеться попітніти, щоб добре заробити, тому що від кількості грошей буде залежати доля майбутнього меню для іменитих шеф-кухарів.</p><p>Дивись Мастер Шеф 8 сезон і дізнайся, у кого вийде розробити блискучу стратегію й налаштувати міні-ресторанний бізнес, як прибутковий конвеєр? А хто вирішить готувати складні страви з великою кількістю процесів і втратить час?</p><p>Шеф-кухарі вже в ресторані і спостерігають, як наші герої готують їхнє частування. Хто зможе з гідністю витримати шквал різкої критики? І як буде виглядати пара суперфіналістів?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 34 випуск від 19.12.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-33" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон випуск 33</strong></a><strong>.</strong></p>

Частування для кращих шеф-кухарів України та дорога до суперфіналу

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 8
Сезон 9
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Частування для кращих шеф-кухарів України та дорога до суперфіналу

За крок до суперфіналу учасникам Мастер Шеф 2018 більше не треба доводити журі, що вони кращі, здібні та найсильніші. Тепер вони повинні показати це шістці легендарних українських шеф-кухарів.


Здобувати прихильність професіоналів у шоу Мастер Шеф 8 сезон 34 випуск від 19.12.2018 кулінари-аматори будуть авторським сет-меню. Це завдання вимагає правильної стратегії, продуманої до дрібниць, творчого мислення та готовності експериментувати, а також зібраності й майстерності виконання. Чи здатна на це трійка наших фіналістів? Дізнаємося вже сьогодні.

Щоб учасники полишили звичку переводити продукти, викидати багато зайвого та навіть під'їдати залишки, ресурс їхніх інгредієнтів обмежили... грошима! У Мастер Шеф 8 сезон випуск 34 кожному фіналісту видали по 750 грн. Це символічний стартовий капітал, за який кулінари в минулому випуску закупили продукти в магазині чарівної, витонченої та прекрасної Тетяни Литвинової. Корінна одеситка не віддала даром навіть гілочку зелені! Її гостре око стежило за хитрими покупцями, а спритні пальчики швидко рахували грошики.

Приготовлені страви герої Мастер Шеф 8 сьогодні спробують продати Ектору Хіменес-Браво. У фіналі шоу він буде особливо ретельно розглядати презентації та чіплятися до будь-якого недоліку. Зате за ідеально приготовлену їжу заплатить на 70% більше собівартості. Анжелі, Вані та Сержику доведеться попітніти, щоб добре заробити, тому що від кількості грошей буде залежати доля майбутнього меню для іменитих шеф-кухарів.

Дивись Мастер Шеф 8 сезон і дізнайся, у кого вийде розробити блискучу стратегію й налаштувати міні-ресторанний бізнес, як прибутковий конвеєр? А хто вирішить готувати складні страви з великою кількістю процесів і втратить час?

Шеф-кухарі вже в ресторані і спостерігають, як наші герої готують їхнє частування. Хто зможе з гідністю витримати шквал різкої критики? І як буде виглядати пара суперфіналістів?


Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 34 випуск від 19.12.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 33.