Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Суперфінал: яким меню учасники будуть завойовувати кубок Мастер Шеф
<p><strong>Урочистий суперфінал і битва кулінарних титанів не на життя, а на смерть. Кому вдасться підкорити неперевершену трійку Ектора Хіменес-Браво, Тетяну Литвинову та Дмитра Горовенка і стати переможцем Майстер Шеф 8: новатору Вані Мілановичу або вегетаріанці Анжелі Липській?</strong></p> <p> </p> <p>Учасники шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> 35 випуск від 25.12.2018 завершують свій зоряний шлях. Вони пройшли жорстокий відбір із сотні кращих, кілька довгих і утомливих місяців прожили на пекельній кухні Мастер Шеф 2018. Кілька разів вони були на грані вильоту, були найкращим кулінарами та величезним розчаруванням суддів. І якщо Вані з перших випусків проекту пророкували кітелі, то ніхто і подумати не міг, що в доброї вразливої Анжели, яка плакала через вбивство равликів і слухалася передбачень на кавовій гущі, вистачить сил залишитися один на один із суперником у суперфіналі.</p> <p>Наші герої пройшли довгий шлях, і змінився не тільки їхній професійний рівень, але й особисті якості. Слідом за фіналістами в шоу Мастер Шеф 8 сезон 35 випуск змінилася і сама кухня: сьогодні готуватимуть на високих подіумах при світлі червоно-синіх софітів. А на балконі, піднятися на який ще зовсім недавно було мрією всіх героїв, Анжелу та Ваню будуть підтримувати їхні рідні та двадцятка кращих кулінарів-аматорів Мастер Шеф 8 Україна.</p> <p>Кожен з учасників має розробити унікальне, смачне та вражаюче красивими презентаціями меню, щоб перевершити суперника й здивувати вимогливе журі. А вже сьогодні ні Тетяна, ні Дмитро, ні Ектор не збираються прощати жодної помилки, великої чи зовсім маленької. Час на приготування, як завжди, у 35 випуску Мастер Шеф 2018 обмежений.</p> <p> </p> <p><strong>Чим саме будуть пригощати суддів фіналісти? І найголовніше, хто виграв у Мастер Шеф 8? Секрети розкриє 35 випуск від 25.12.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p> <p>Однак перед тим, як поринути у фінал Мастер Шеф 2018, перевір, чи ти не пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-34" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон 34 випуск</a>.</p>

Суперфінал: яким меню учасники будуть завойовувати кубок Мастер Шеф

Всі випуски | Сезон 8

Суперфінал: яким меню учасники будуть завойовувати кубок Мастер Шеф

Урочистий суперфінал і битва кулінарних титанів не на життя, а на смерть. Кому вдасться підкорити неперевершену трійку Ектора Хіменес-Браво, Тетяну Литвинову та Дмитра Горовенка і стати переможцем Майстер Шеф 8: новатору Вані Мілановичу або вегетаріанці Анжелі Липській?

 

Учасники шоу Мастер Шеф 8 сезон 35 випуск від 25.12.2018 завершують свій зоряний шлях. Вони пройшли жорстокий відбір із сотні кращих, кілька довгих і утомливих місяців прожили на пекельній кухні Мастер Шеф 2018. Кілька разів вони були на грані вильоту, були найкращим кулінарами та величезним розчаруванням суддів. І якщо Вані з перших випусків проекту пророкували кітелі, то ніхто і подумати не міг, що в доброї вразливої Анжели, яка плакала через вбивство равликів і слухалася передбачень на кавовій гущі, вистачить сил залишитися один на один із суперником у суперфіналі.

Наші герої пройшли довгий шлях, і змінився не тільки їхній професійний рівень, але й особисті якості. Слідом за фіналістами в шоу Мастер Шеф 8 сезон 35 випуск змінилася і сама кухня: сьогодні готуватимуть на високих подіумах при світлі червоно-синіх софітів. А на балконі, піднятися на який ще зовсім недавно було мрією всіх героїв, Анжелу та Ваню будуть підтримувати їхні рідні та двадцятка кращих кулінарів-аматорів Мастер Шеф 8 Україна.

Кожен з учасників має розробити унікальне, смачне та вражаюче красивими презентаціями меню, щоб перевершити суперника й здивувати вимогливе журі. А вже сьогодні ні Тетяна, ні Дмитро, ні Ектор не збираються прощати жодної помилки, великої чи зовсім маленької. Час на приготування, як завжди, у 35 випуску Мастер Шеф 2018 обмежений.

 

Чим саме будуть пригощати суддів фіналісти? І найголовніше, хто виграв у Мастер Шеф 8? Секрети розкриє 35 випуск від 25.12.2018 на сайті Teleportal.ua.

Однак перед тим, як поринути у фінал Мастер Шеф 2018, перевір, чи ти не пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф 8 сезон 34 випуск.