Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Смотреть без рекламы
Video: Перший роман на кухні та командні випробування
<p>Дивіться в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> випуск 5 від 11.09.2018 перший конкурсний ефір 20-ки кращих кулінарів-аматорів України! На кухні вже відчутне загострення пристрастей! «Сьогодні почалася люта битва», – поділився враженнями Влад Міцкевич. Уже прославлений на проекті Мастер Шеф 8 сезон вигадник й «екстрасенс» Владислав Кірякулов радів, що потрапив до елітного клубу учасників головного кулінарного проекту країни. А Євген Кірсанов зверхньо спостерігав за тим, що відбувається, і підсумував, що 20-ка Мастер Шеф 8 Україна – це зоопарк екзотичних тварин, від яких не знаєш, чого чекати.</p><p><strong>Перше випробування 20-ки в шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 5</strong></p><p>У першому конкурсі учасників розділили на дві команди. Сьогодні їм випало пройти випробування, яке вже стало класикою проекту й регулярно влаштовувалося для 200 інших учасників Мастер Шеф! Здогадався? Звичайно ж, це – естафета! По черзі кулінари повинні спускатися з балкона на кухню й виконувати один із процесів приготування. У кінці в кожної команди Мастер Шеф 8 сезон випуск 5 маємо вийти одна страва: лосось із морепродуктами, шафрановою пастою, кремом зі шпинату, лимонним соусом і білковою хмаринкою.</p><p>Не пропусти, чим налякав учасників Ектор Хіменес-Браво в проекті Мастер Шеф 8 сезон випуск 5? Дивись онлайн, кому випаде жереб бути капітанами першого командного випробування 20-ки? Хто і навіщо попросив у Віри Петрівни показати «біцуху»? І чи вийшли їстівні страви в червоних і синіх?</p><p><strong>Сенсації в шоу Мастер Шеф 8 сезон Україна</strong></p><p>Денис Войтенко потрапив в одну команду з Вірою Петрівною, яку капітани до останнього не хотіли брати. Але він упевнений, що жінка «подарунок долі» та перевага над суперниками. А полягає вона в тому, що команда «повинна буті яскрава».</p><p>Шок! Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 5 від 11.09.2018 та дізнайся, хто перший раз за всю історію проекту «трохи не стримався» та з'їв рибу, яку потрібно було подавати!</p><p>А також не пропусти новину про перший роман у шоу Мастер Шеф 8 Україна! Дивись онлайн проект Мастер Шеф 8 сезон 5 випуск на сайті Teleportal.ua.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск проекту, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-4" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон випуск 4</a></p>

Перший роман на кухні та командні випробування

Всі випуски | Сезон 8

Перший роман на кухні та командні випробування

Дивіться в шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 5 від 11.09.2018 перший конкурсний ефір 20-ки кращих кулінарів-аматорів України! На кухні вже відчутне загострення пристрастей! «Сьогодні почалася люта битва», – поділився враженнями Влад Міцкевич. Уже прославлений на проекті Мастер Шеф 8 сезон вигадник й «екстрасенс» Владислав Кірякулов радів, що потрапив до елітного клубу учасників головного кулінарного проекту країни. А Євген Кірсанов зверхньо спостерігав за тим, що відбувається, і підсумував, що 20-ка Мастер Шеф 8 Україна – це зоопарк екзотичних тварин, від яких не знаєш, чого чекати.

Перше випробування 20-ки в шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 5

У першому конкурсі учасників розділили на дві команди. Сьогодні їм випало пройти випробування, яке вже стало класикою проекту й регулярно влаштовувалося для 200 інших учасників Мастер Шеф! Здогадався? Звичайно ж, це – естафета! По черзі кулінари повинні спускатися з балкона на кухню й виконувати один із процесів приготування. У кінці в кожної команди Мастер Шеф 8 сезон випуск 5 маємо вийти одна страва: лосось із морепродуктами, шафрановою пастою, кремом зі шпинату, лимонним соусом і білковою хмаринкою.

Не пропусти, чим налякав учасників Ектор Хіменес-Браво в проекті Мастер Шеф 8 сезон випуск 5? Дивись онлайн, кому випаде жереб бути капітанами першого командного випробування 20-ки? Хто і навіщо попросив у Віри Петрівни показати «біцуху»? І чи вийшли їстівні страви в червоних і синіх?

Сенсації в шоу Мастер Шеф 8 сезон Україна

Денис Войтенко потрапив в одну команду з Вірою Петрівною, яку капітани до останнього не хотіли брати. Але він упевнений, що жінка «подарунок долі» та перевага над суперниками. А полягає вона в тому, що команда «повинна буті яскрава».

Шок! Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 5 від 11.09.2018 та дізнайся, хто перший раз за всю історію проекту «трохи не стримався» та з'їв рибу, яку потрібно було подавати!

А також не пропусти новину про перший роман у шоу Мастер Шеф 8 Україна! Дивись онлайн проект Мастер Шеф 8 сезон 5 випуск на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск проекту, то дивіться за посиланням Мастер Шеф 8 сезон випуск 4