Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Виїзний конкурс на Андріївському узвозі та перші втрати проекту
<p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> випуск 6 від 12.09.2018 настав час виїзного конкурсу. Він буде проходити в культурному центрі столиці, в уже «намоленому» попередніми учасниками Мастер Шеф місці – на Андріївському узвозі. В очікуванні як завжди ефектної появи суддів Ектора Хіменес-Браво, Дмитра Горовенко й Тетяни Литвинової кулінари із цікавістю розглядали робочі поверхні та натовп навколо. Євген Кірсанов, майстер метафор і вигадок, порівняв 20-ку з богатирями, а Ектора нагородив званням Дядька Чорномора.</p><p>У першому кулінарному open-air в шоу Мастер Шеф 8 Україна учасників поділили на дві команди. Першим капітаном став Лев Маркевич, під керівництвом якого в минулому випуску жовті отримали тріумфальну перемогу. Йому дали право обирати не тільки членів команди, а й капітана суперників! Дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 6 і дізнайся, кого обере Лев в опоненти: він поставить на слабкість, дружбу або силу в своєму рішенні? А також не пропусти кого Серж назвав перспективною дружиною для поміркованого Маркевича? І кому Юля Бурцева весь час радила випити «валер’яночки»?</p><p><strong>Що учасники готуватимуть у виїзному конкурсі проекту Мастер Шеф 8 сезон випуск 6?</strong></p><p>Кулінари-аматори самі вирішуватимуть, чим пригощати гостей. Однак їм доведеться не тільки готувати, але й продавати свої страви. На приготування їжі судді Мастер Шеф 8 сезон Україна дали їм 2.5 години, а на продаж – тільки годину! До Влада Міцкевича прийшло натхнення: нарешті, він потрапив у рідне русло – торгівлю. Уже він, звісно, вміє заманити покупця! У якої команди буде більше виручки: у червоних або синіх учасників Мастер Шеф 8 випуск 6? Дивись онлайн, кого похвалили гості з Канади? І кому програвша команда вручить чорний фартух?</p><p><strong>Мастер Шеф 8 сезон випуск 6 від 12.09.2018: битва чорних фартухів</strong></p><p>Учасників, які отримали чорні фартухи за два останніх випуски Мастер Шеф 8, виявилося немало! Конкурс на виживання розділили на цілих 3 етапи!</p><ul><li>експрес-завдання приготувати меренгу з 5 яєць, переможець якого вибирав інгредієнти для своєї м'ясної страви та страв суперників. Серед варіантів був тибон, м'ясо страуса, курки і ягняти, вим'я і мізки. Чи змогли учасники придумати, як приготувати деякі досить незвичайні м'ясні продукти?</li><li>автор кращого м'ясної страви розподіляв десерти;</li><li>а той, хто краще за інших приготував ласощі, вибирав для себе й противників інгредієнти для страв із риби.</li></ul><p>За погано приготовану їжу судді роздавали учасникам чорні прапорці. У кого їх назбиралося більше – і покинув проект Мастер Шеф 8 сезон назавжди. Хто не впорався і пішов з кухні шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 6 – дивись онлайн разом із Teleportal.ua.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск проекту, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-5" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон випуск 5</a></p>

Виїзний конкурс на Андріївському узвозі та перші втрати проекту

Всі випуски | Сезон 8

Виїзний конкурс на Андріївському узвозі та перші втрати проекту

У шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 6 від 12.09.2018 настав час виїзного конкурсу. Він буде проходити в культурному центрі столиці, в уже «намоленому» попередніми учасниками Мастер Шеф місці – на Андріївському узвозі. В очікуванні як завжди ефектної появи суддів Ектора Хіменес-Браво, Дмитра Горовенко й Тетяни Литвинової кулінари із цікавістю розглядали робочі поверхні та натовп навколо. Євген Кірсанов, майстер метафор і вигадок, порівняв 20-ку з богатирями, а Ектора нагородив званням Дядька Чорномора.

У першому кулінарному open-air в шоу Мастер Шеф 8 Україна учасників поділили на дві команди. Першим капітаном став Лев Маркевич, під керівництвом якого в минулому випуску жовті отримали тріумфальну перемогу. Йому дали право обирати не тільки членів команди, а й капітана суперників! Дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 6 і дізнайся, кого обере Лев в опоненти: він поставить на слабкість, дружбу або силу в своєму рішенні? А також не пропусти кого Серж назвав перспективною дружиною для поміркованого Маркевича? І кому Юля Бурцева весь час радила випити «валер’яночки»?

Що учасники готуватимуть у виїзному конкурсі проекту Мастер Шеф 8 сезон випуск 6?

Кулінари-аматори самі вирішуватимуть, чим пригощати гостей. Однак їм доведеться не тільки готувати, але й продавати свої страви. На приготування їжі судді Мастер Шеф 8 сезон Україна дали їм 2.5 години, а на продаж – тільки годину! До Влада Міцкевича прийшло натхнення: нарешті, він потрапив у рідне русло – торгівлю. Уже він, звісно, вміє заманити покупця! У якої команди буде більше виручки: у червоних або синіх учасників Мастер Шеф 8 випуск 6? Дивись онлайн, кого похвалили гості з Канади? І кому програвша команда вручить чорний фартух?

Мастер Шеф 8 сезон випуск 6 від 12.09.2018: битва чорних фартухів

Учасників, які отримали чорні фартухи за два останніх випуски Мастер Шеф 8, виявилося немало! Конкурс на виживання розділили на цілих 3 етапи!

  • експрес-завдання приготувати меренгу з 5 яєць, переможець якого вибирав інгредієнти для своєї м'ясної страви та страв суперників. Серед варіантів був тибон, м'ясо страуса, курки і ягняти, вим'я і мізки. Чи змогли учасники придумати, як приготувати деякі досить незвичайні м'ясні продукти?
  • автор кращого м'ясної страви розподіляв десерти;
  • а той, хто краще за інших приготував ласощі, вибирав для себе й противників інгредієнти для страв із риби.

За погано приготовану їжу судді роздавали учасникам чорні прапорці. У кого їх назбиралося більше – і покинув проект Мастер Шеф 8 сезон назавжди. Хто не впорався і пішов з кухні шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 6 – дивись онлайн разом із Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск проекту, то дивіться за посиланням Мастер Шеф 8 сезон випуск 5