Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Перевірка на знання класики і таємний кулінарний шифр
<p><strong>Тобі нудно? Сумно? Самотньо? Учи класичні рецепти! Під таким девізом пройшов перший конкурс шоу </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank"><strong>МастерШеф 8 сезон</strong></a><strong> випуск 7.</strong></p><p>Учасники МастерШеф 8 повинні показати суддям, наскільки добре вони розбираються у класиці світової кулінарії. А той, хто не зможе швидко згадати потрібний рецепт, може нарікати на себе.</p><p>Для цього конкурсу судді МастерШеф 8 розділили кулінарів на дві команди. Їх чекає справжнє випробування, адже командам дається всього лише одна година і шість хвилин на приготування... відразу 12 страв! Умови такі: відео-рецепти дванадцяти класичних страв транслюються на екрані одночасно. Учасники повинні правильно відгадати кожну із них і приготувати за заданий час.</p><p><strong>Дев'ять осіб, дванадцять страв, одна година і шість хвилин.</strong></p><p>Чи зможуть команди показати по-справжньому злагоджену роботу і впоратися з усіма шедеврами світової кулінарії в вкрай стислі терміни? Яку просту страву не зможе відгадати жодна з команд? Дивіться кулінарну битву на кухні шоу МастерШеф 8 сезон випуск 7.</p><p><strong>У другому конкурсі МастерШеф 8 сезон випуск 7 учасників чекала таємнича скляна будка і темна ширма.</strong></p><p> Їм ще раз доведеться показати своє вміння працювати у команді. Капітанів чекає справжнє випробування, адже саме від їх умінь залежить перемога або поразка. За умовами конкурсу, обидві команди повинні приготувати і свою страву, і страву суперника. Рецепт знає тільки капітан, який і повинен передати цю інформацію своїй команді. Одне але: суперники теж слухають. Тому обом командам довелося придумати свій власний шифр, щоб не дати противникам жодного шансу приготувати правильне блюдо...</p><p>Яка з команд впорається із завданням краще? У наступному випуску МастерШеф 8 сезон ви дізнаєтеся, хто з них зміг правильно зрозуміти послання свого капітана, а у кого все пішло зовсім не так, як треба.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск проекту, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-6" target="_blank">МастерШеф 8 сезон випуск 6</a></p>

Перевірка на знання класики і таємний кулінарний шифр

Всі випуски | Сезон 8

Перевірка на знання класики і таємний кулінарний шифр

Тобі нудно? Сумно? Самотньо? Учи класичні рецепти! Під таким девізом пройшов перший конкурс шоу МастерШеф 8 сезон випуск 7.

Учасники МастерШеф 8 повинні показати суддям, наскільки добре вони розбираються у класиці світової кулінарії. А той, хто не зможе швидко згадати потрібний рецепт, може нарікати на себе.

Для цього конкурсу судді МастерШеф 8 розділили кулінарів на дві команди. Їх чекає справжнє випробування, адже командам дається всього лише одна година і шість хвилин на приготування... відразу 12 страв! Умови такі: відео-рецепти дванадцяти класичних страв транслюються на екрані одночасно. Учасники повинні правильно відгадати кожну із них і приготувати за заданий час.

Дев'ять осіб, дванадцять страв, одна година і шість хвилин.

Чи зможуть команди показати по-справжньому злагоджену роботу і впоратися з усіма шедеврами світової кулінарії в вкрай стислі терміни? Яку просту страву не зможе відгадати жодна з команд? Дивіться кулінарну битву на кухні шоу МастерШеф 8 сезон випуск 7.

У другому конкурсі МастерШеф 8 сезон випуск 7 учасників чекала таємнича скляна будка і темна ширма.

 Їм ще раз доведеться показати своє вміння працювати у команді. Капітанів чекає справжнє випробування, адже саме від їх умінь залежить перемога або поразка. За умовами конкурсу, обидві команди повинні приготувати і свою страву, і страву суперника. Рецепт знає тільки капітан, який і повинен передати цю інформацію своїй команді. Одне але: суперники теж слухають. Тому обом командам довелося придумати свій власний шифр, щоб не дати противникам жодного шансу приготувати правильне блюдо...

Яка з команд впорається із завданням краще? У наступному випуску МастерШеф 8 сезон ви дізнаєтеся, хто з них зміг правильно зрозуміти послання свого капітана, а у кого все пішло зовсім не так, як треба.

Якщо ви пропустили попередній випуск проекту, то дивіться за посиланням МастерШеф 8 сезон випуск 6