Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Виїзний конкурс: кулінарів відправили до села
<p>Судді відправили кулінарів-любителів на виїзний конкурс. Для деяких міських жителів нове завдання стало справжнім потрясінням.</p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">МастерШеф 8 сезон</a> випуск 8 розкрилися результати конкурсу із попереднього випуску. Нагадуємо, що в команди змагалися у мистецтві злагодженої роботи: капітан передавав зашифрований рецепт для своєї команди, а ті повинні були правильно приготувати страву. У цьому випуску МастерШеф 8 судді винесли свій строгий вердикт - стало ясно, хто правильно зрозумів послання капітана, а у кого все пішло трохи не так.</p><p><strong>Дивіться у програмі МастерШеф 8, чиє блюдо неприємно здивує Ектора.</strong></p><p>У наступному конкурсі шоу МастерШеф 8 сезон випуск 8 учасники вирушили до села Вишенька. У них є всього 3 години, щоб самостійно знайти продукти і приготувати їжу на всіх жителів селища. Оцінюють учасників в цьому змаганні не судді, а самі селяни.</p><p><strong>Кулінари-любителі вирушили по домівках на пошуки продуктів.</strong></p><p>Як поставилися люди до несподіваної навали учасників програми? Дивіться у шоу МастерШеф 8 сезон випуск 8.</p><p>Для деяких кухарів «сільський» конкурс став справжнім випробуванням - вони виявилися не готові до відсутності цивілізації. Їм довелося самим рубати дрова і добувати воду з колодязя.</p><p>Напружена обстановка швидко привела до конфліктів. Бадьора старенька Віра Петрівна, яку деякі учасники вважали символом перемоги, раптово перестала слухатися капітана. Через свою впертість бабуся пересварилася майже з усіма членами своєї команди. Чим це для неї обернулося, дивіться в шоу МастерШеф 8 сезон випуск 8.</p><p><strong>Чи зможуть кухарі-аматори приготувати досить їжі на все село? Проти кого проголосують учасники за підсумками змагання?</strong></p><p>А для тих, хто отримав чорний фартух, судді підготували складне завдання - приготувати різні страви з однакових інгредієнтів. Як завжди в шоу МастерШеф 8, у конкурса є незвичайна умова ...</p><p><strong>Учасникам довелося добряче побігати.</strong> Дивіться у проекті МастерШеф 8 сезон випуск 8, хто вийде переможцем із битви кулінарів.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск проекту, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-7" target="_blank">МастерШеф 8 сезон випуск 7</a></p>

Виїзний конкурс: кулінарів відправили до села

Всі випуски | Сезон 8

Виїзний конкурс: кулінарів відправили до села

Судді відправили кулінарів-любителів на виїзний конкурс. Для деяких міських жителів нове завдання стало справжнім потрясінням.

У шоу МастерШеф 8 сезон випуск 8 розкрилися результати конкурсу із попереднього випуску. Нагадуємо, що в команди змагалися у мистецтві злагодженої роботи: капітан передавав зашифрований рецепт для своєї команди, а ті повинні були правильно приготувати страву. У цьому випуску МастерШеф 8 судді винесли свій строгий вердикт - стало ясно, хто правильно зрозумів послання капітана, а у кого все пішло трохи не так.

Дивіться у програмі МастерШеф 8, чиє блюдо неприємно здивує Ектора.

У наступному конкурсі шоу МастерШеф 8 сезон випуск 8 учасники вирушили до села Вишенька. У них є всього 3 години, щоб самостійно знайти продукти і приготувати їжу на всіх жителів селища. Оцінюють учасників в цьому змаганні не судді, а самі селяни.

Кулінари-любителі вирушили по домівках на пошуки продуктів.

Як поставилися люди до несподіваної навали учасників програми? Дивіться у шоу МастерШеф 8 сезон випуск 8.

Для деяких кухарів «сільський» конкурс став справжнім випробуванням - вони виявилися не готові до відсутності цивілізації. Їм довелося самим рубати дрова і добувати воду з колодязя.

Напружена обстановка швидко привела до конфліктів. Бадьора старенька Віра Петрівна, яку деякі учасники вважали символом перемоги, раптово перестала слухатися капітана. Через свою впертість бабуся пересварилася майже з усіма членами своєї команди. Чим це для неї обернулося, дивіться в шоу МастерШеф 8 сезон випуск 8.

Чи зможуть кухарі-аматори приготувати досить їжі на все село? Проти кого проголосують учасники за підсумками змагання?

А для тих, хто отримав чорний фартух, судді підготували складне завдання - приготувати різні страви з однакових інгредієнтів. Як завжди в шоу МастерШеф 8, у конкурса є незвичайна умова ...

Учасникам довелося добряче побігати. Дивіться у проекті МастерШеф 8 сезон випуск 8, хто вийде переможцем із битви кулінарів.

Якщо ви пропустили попередній випуск проекту, то дивіться за посиланням МастерШеф 8 сезон випуск 7