Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Конвеєр, сльози та спортивно-кулінарне орієнтування в лісі
<p>Учасники кулінарної битви стали трохи певнішими, що готують уже значно краще. Але це переконання зіграло з ними злий жарт, а Ектора змусило зі злістю розкричався на конкурсантів. Одну з найсильніших кухарів на проекті він довів до сліз! Кого? Дивись прямо зараз у шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> 9 випуск від 25.09.2018.</p><p><strong>Перше випробування: і знову улюблений конвеєр учасників Мастер Шеф 8 Україна</strong></p><p>Кухарі-аматори знову розділилися на три команди. Цього разу капітанів обрали судді: «не пощастило» Любі, Анжелі й Ігорю. Під час відбору Юля Бурцева неприємно здивувалася, що не опинилася в перших рядах розподілених, адже всі капітани – її друзі в шоу Мастер Шеф 8. Даша Цокало потрапила в команду з Ванею Мілановичем – «бубочкою, зірочкою». В останньому вагоні виявилася «свята трійця»: Денчик-суперменчик, Віра Петрівна та Влад-масажист. А ось кого самі учасники порахували найсильнішим і обрали першим? Дізнайся в 9 випуску Мастер Шеф 8 сезон.</p><p>У таємній кімнаті капітани та су-шефи повинні були придумати, як можна більше традиційних страв і відправити своїй команді підказки у вигляді продуктів, посуду або форм для випічки. За півтори години учасники Мастер Шеф 8 сезон випуск 9 відгадували та готували пасту Карбонара, котлети по-київськи, шакшуку, шоколадний фондан і безліч інших ласощів! Яка команда зробила найбільше смачних страв? За що трійка суворих суддів не зараховувала приготування? І кому хотілося плакати й утекти з кухні Мастер Шеф прямо під час вердикту? Не пропусти в проекті Мастер Шеф 8 сезон!</p><p><strong>Нагодувати дитячий табір і не загубитися в лісі: другий конкурс у шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 9</strong></p><p>Новий виїзний конкурс на проекті Мастер Шеф 8 Україна! Учасники потрапили прямо в лісову гущавину. Найбільше природою навколо захоплювалася Анжела Липська, для якої ліс – справжній дім. Виявилося, що тут розташований дитячий табір ­– його відвідувачів і повинні нагодувати учасники. Але щоб роздобути продукти, доведеться пройти спортивно-кулінарне орієнтування. Сержик Файний, почувши новину, відразу уявив, як доведеться говорити з кротами, слухати землю і копати ями.</p><p>На що підуть учасники заради продуктів? І чим вирішать пригощати дітлахів? <strong>Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 9 від 25.09.2018 на сайті Teleportal.ua!</strong></p><p><br></p><p>Прогавив попередній випуск? Дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон випуск 8</a>.</p>

Конвеєр, сльози та спортивно-кулінарне орієнтування в лісі

Всі випуски | Сезон 8

Конвеєр, сльози та спортивно-кулінарне орієнтування в лісі

Учасники кулінарної битви стали трохи певнішими, що готують уже значно краще. Але це переконання зіграло з ними злий жарт, а Ектора змусило зі злістю розкричався на конкурсантів. Одну з найсильніших кухарів на проекті він довів до сліз! Кого? Дивись прямо зараз у шоу Мастер Шеф 8 сезон 9 випуск від 25.09.2018.

Перше випробування: і знову улюблений конвеєр учасників Мастер Шеф 8 Україна

Кухарі-аматори знову розділилися на три команди. Цього разу капітанів обрали судді: «не пощастило» Любі, Анжелі й Ігорю. Під час відбору Юля Бурцева неприємно здивувалася, що не опинилася в перших рядах розподілених, адже всі капітани – її друзі в шоу Мастер Шеф 8. Даша Цокало потрапила в команду з Ванею Мілановичем – «бубочкою, зірочкою». В останньому вагоні виявилася «свята трійця»: Денчик-суперменчик, Віра Петрівна та Влад-масажист. А ось кого самі учасники порахували найсильнішим і обрали першим? Дізнайся в 9 випуску Мастер Шеф 8 сезон.

У таємній кімнаті капітани та су-шефи повинні були придумати, як можна більше традиційних страв і відправити своїй команді підказки у вигляді продуктів, посуду або форм для випічки. За півтори години учасники Мастер Шеф 8 сезон випуск 9 відгадували та готували пасту Карбонара, котлети по-київськи, шакшуку, шоколадний фондан і безліч інших ласощів! Яка команда зробила найбільше смачних страв? За що трійка суворих суддів не зараховувала приготування? І кому хотілося плакати й утекти з кухні Мастер Шеф прямо під час вердикту? Не пропусти в проекті Мастер Шеф 8 сезон!

Нагодувати дитячий табір і не загубитися в лісі: другий конкурс у шоу Мастер Шеф 8 сезон випуск 9

Новий виїзний конкурс на проекті Мастер Шеф 8 Україна! Учасники потрапили прямо в лісову гущавину. Найбільше природою навколо захоплювалася Анжела Липська, для якої ліс – справжній дім. Виявилося, що тут розташований дитячий табір ­– його відвідувачів і повинні нагодувати учасники. Але щоб роздобути продукти, доведеться пройти спортивно-кулінарне орієнтування. Сержик Файний, почувши новину, відразу уявив, як доведеться говорити з кротами, слухати землю і копати ями.

На що підуть учасники заради продуктів? І чим вирішать пригощати дітлахів? Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон випуск 9 від 25.09.2018 на сайті Teleportal.ua!


Прогавив попередній випуск? Дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 8.