Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кастинг серед аматорів: сексі-кухня і старі знайомі
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span><strong>Нехай почнеться кулінарна битва! Дивіться шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-9">«Мастер Шеф» 9 сезон</a> 1 випуск від 30.08.2019 на сайті Teleportal.ua.</strong> Сміливці знову штурмують кухню в надії вразити суддів своєю кулінарною майстерністю.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Кастинг «МастерШеф» приніс безліч сюрпризів і несподіванок. У минулому сезоні судді оцінювали професіоналів. Тепер на арену вийшли аматори. З ким виявилося складніше мати справу?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Як сказала Єлизавета Глинська перед кастингом: «Одна страва може перетворити життя на казку». В учасників є всього 45 хвилин, щоб приготувати кулінарний шедевр. Хто зможе, не маючи професійної освіти і досвіду роботи на кухні, вразити журі та отримати три заповітних «так»?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Це шоу – не тільки про кулінарію. В 1 випуску 9 сезону «Мастер Шеф» ви почуєте історії аматорів, які вирішили підкорити Еверест високої кухні.</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У цьому році на кастинг проєкту прийшли звичайні люди, для яких приготування їжі - це віддушина і хобі, а не ремесло. Серед учасників кастингу «Мастер Шеф 2019» ви побачите водія тепловоза, який у вільний час із захватом готує десерти для своїх дітей. Ви почуєте історію про кохання пари з величезною різницею у віці – цілих 43 роки!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Проєкт йде в ногу з часом. Цього року серед претендентів було багато блогерів. А вони – ще ті кадри! Одна з учасниць познайомить журі з поняттям «сексі-кухні» і миттєво підкорить серця чоловічої половини. Ще один «гуру соцмереж» з'явиться на кастинг у відвертому фартусі з непристойним малюнком. Хочете дізнатися подробиці? Дивіться «Мастер Шеф» 9 сезон 1 випуск онлайн.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Чи можна отримати шанс на другу спробу?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи готові ви побачити старого знайомого? На кастинг «МастерШеф» в Одесі прийшов Антон Квасов. Два роки тому він був учасником «Кулінарного випускного». Тоді хлопчина не добився успіху. Ектор Хіменес-Браво на прощання побажав підлітку удачі в навчанні. Чи використав Антон цей час із користю? Чому він навчився за минулі два роки?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Знайомтеся з новими учасниками – дивіться шоу «Мастер Шеф» 9 сезон 1 випуск онлайн на сайті «Телепортал»! Дізнайтеся, хто пройшов суворий відбір.</span></p>

Кастинг серед аматорів: сексі-кухня і старі знайомі

Всі випуски | Сезон 9

Кастинг серед аматорів: сексі-кухня і старі знайомі

Нехай почнеться кулінарна битва! Дивіться шоу «Мастер Шеф» 9 сезон 1 випуск від 30.08.2019 на сайті Teleportal.ua. Сміливці знову штурмують кухню в надії вразити суддів своєю кулінарною майстерністю.

Кастинг «МастерШеф» приніс безліч сюрпризів і несподіванок. У минулому сезоні судді оцінювали професіоналів. Тепер на арену вийшли аматори. З ким виявилося складніше мати справу?

Як сказала Єлизавета Глинська перед кастингом: «Одна страва може перетворити життя на казку». В учасників є всього 45 хвилин, щоб приготувати кулінарний шедевр. Хто зможе, не маючи професійної освіти і досвіду роботи на кухні, вразити журі та отримати три заповітних «так»?

Це шоу – не тільки про кулінарію. В 1 випуску 9 сезону «Мастер Шеф» ви почуєте історії аматорів, які вирішили підкорити Еверест високої кухні.

У цьому році на кастинг проєкту прийшли звичайні люди, для яких приготування їжі - це віддушина і хобі, а не ремесло. Серед учасників кастингу «Мастер Шеф 2019» ви побачите водія тепловоза, який у вільний час із захватом готує десерти для своїх дітей. Ви почуєте історію про кохання пари з величезною різницею у віці – цілих 43 роки!

Проєкт йде в ногу з часом. Цього року серед претендентів було багато блогерів. А вони – ще ті кадри! Одна з учасниць познайомить журі з поняттям «сексі-кухні» і миттєво підкорить серця чоловічої половини. Ще один «гуру соцмереж» з'явиться на кастинг у відвертому фартусі з непристойним малюнком. Хочете дізнатися подробиці? Дивіться «Мастер Шеф» 9 сезон 1 випуск онлайн.

Чи можна отримати шанс на другу спробу?

Чи готові ви побачити старого знайомого? На кастинг «МастерШеф» в Одесі прийшов Антон Квасов. Два роки тому він був учасником «Кулінарного випускного». Тоді хлопчина не добився успіху. Ектор Хіменес-Браво на прощання побажав підлітку удачі в навчанні. Чи використав Антон цей час із користю? Чому він навчився за минулі два роки?

Знайомтеся з новими учасниками – дивіться шоу «Мастер Шеф» 9 сезон 1 випуск онлайн на сайті «Телепортал»! Дізнайтеся, хто пройшов суворий відбір.