Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: This is Halloween: страшна кулінарія та бенкет для екстрасенсів
<p><br></p><p dir="ltr"><strong><span>Приготуйтеся – сьогодні в програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-9">«Мастер Шеф» 9 сезон</a> 10 випуск від 01.11.2019 буде страшно смачно</span></strong></p><p dir="ltr"><span>Гелловін триває! Судді підготували для учасників тематичні конкурси. У сьогоднішньому випуску будуть солодощі та розіграші, присвячені Дню всіх святих. В Україну це свято прийшло відносно недавно, але його всією душею полюбили і діти, і дорослі.</span></p><p dir="ltr"> </p><p dir="ltr"><strong><span>У 10 випуску «Мастер Шеф 2019» учасникам довелося зустрітися віч-на-віч зі своїми страхами</span></strong></p><p dir="ltr"><span>У першому конкурсі аматори готували моторошну їжу – візитну картку Геловіна. Учасникам потрібно згадати свій найбільший страх і відтворити його в їжі. Хтось боїться змій, хтось – павуків, а хтось – власну маму. Чи зможуть кулінари-аматори приготувати страви, від яких кров холоне в жилах? Чия фантазія здивує і суддів, і інших учасників? Дізнайтеся в програмі «Мастер Шеф» 9 сезон 10 випуск.</span></p><p dir="ltr"> </p><p dir="ltr"><strong><span>У другому випробуванні аматори готували для найвідоміших екстрасенсів країни</span></strong></p><p dir="ltr"><span>Чи можуть ясновидці відчути енергетику кухаря, спробувавши його страви? Дізнайтеся просто зараз!</span></p><p dir="ltr"><span>Кулінари-любителі поділилися на дві команди. Кожна повинна накрити для дорогих гостей фуршет із шести страв. Сьогодні учасники відчували особливу відповідальність за якість частування, адже дегустаторами були:</span></p><ul dir="ltr"><li><span><a href="https://teleportal.ua/person/olena-kurilova">Олена Курилова</a>,</span></li><li><span><a href="https://teleportal.ua/person/khayal-alekperov">Хаял Алекперов</a>,</span></li><li><span><a href="https://teleportal.ua/person/rubina-tsibulska">Рубіна Цибульська</a>,</span></li><li><span>Анна Гальерс,</span></li><li><span>Яна Пасинкова.</span></li></ul><p dir="ltr"><span>Чия енергетика відштовхнула циганську ясновидицю Рубіну Цибульську? Що розповіли екстрасенси про характер кожного з учасників? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Мастер Шеф» 01.11.2019!</span></p><p dir="ltr"><span>Азербайджанський ясновидець Хаял Алекперов відразу відчув, що на проекті є пара. Любов Юлі просто пронизувала десерт, який вона приготувала. Чому тоді дівчина ревнує Петю до Ганнусі? Невже хлопець дав їй реальні приводи для сумнівів? Дивіться у програмі «Мастер Шеф» 9 сезон 10 випуск від 01.11.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p><p dir="ltr"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-9/vypusk-9">«Мастер Шеф» 9 сезон 9 випуск</a>.</span></p>

This is Halloween: страшна кулінарія та бенкет для екстрасенсів

Всі випуски | Сезон 9

This is Halloween: страшна кулінарія та бенкет для екстрасенсів


Приготуйтеся – сьогодні в програмі «Мастер Шеф» 9 сезон 10 випуск від 01.11.2019 буде страшно смачно

Гелловін триває! Судді підготували для учасників тематичні конкурси. У сьогоднішньому випуску будуть солодощі та розіграші, присвячені Дню всіх святих. В Україну це свято прийшло відносно недавно, але його всією душею полюбили і діти, і дорослі.

 

У 10 випуску «Мастер Шеф 2019» учасникам довелося зустрітися віч-на-віч зі своїми страхами

У першому конкурсі аматори готували моторошну їжу – візитну картку Геловіна. Учасникам потрібно згадати свій найбільший страх і відтворити його в їжі. Хтось боїться змій, хтось – павуків, а хтось – власну маму. Чи зможуть кулінари-аматори приготувати страви, від яких кров холоне в жилах? Чия фантазія здивує і суддів, і інших учасників? Дізнайтеся в програмі «Мастер Шеф» 9 сезон 10 випуск.

 

У другому випробуванні аматори готували для найвідоміших екстрасенсів країни

Чи можуть ясновидці відчути енергетику кухаря, спробувавши його страви? Дізнайтеся просто зараз!

Кулінари-любителі поділилися на дві команди. Кожна повинна накрити для дорогих гостей фуршет із шести страв. Сьогодні учасники відчували особливу відповідальність за якість частування, адже дегустаторами були:

Чия енергетика відштовхнула циганську ясновидицю Рубіну Цибульську? Що розповіли екстрасенси про характер кожного з учасників? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Мастер Шеф» 01.11.2019!

Азербайджанський ясновидець Хаял Алекперов відразу відчув, що на проекті є пара. Любов Юлі просто пронизувала десерт, який вона приготувала. Чому тоді дівчина ревнує Петю до Ганнусі? Невже хлопець дав їй реальні приводи для сумнівів? Дивіться у програмі «Мастер Шеф» 9 сезон 10 випуск від 01.11.2019 на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Мастер Шеф» 9 сезон 9 випуск.