Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Продуктовий аукціон: як не дати азарту погубити себе?
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-9">«Мастер Шеф» 9 сезон</a> 13 випуск від 22.11.2019 учасників охопив кулінарний азарт</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Перший конкурс здивував навіть тих конкурсантів, які захоплено дивилися всі попередні сезони проекту. На столах були розкладені гори продуктів, але не було видно жодного девайса. І тоді <a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo">Ектор Хіменес-Браво</a> оголосив кулінарний аукціон!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Правила прості: учасники можуть «купити» потрібні їм пристосування за продукти. У битві беруть участь три команди. Кожна з них називає свою ціну. Перемагає той, хто запропонує більше всіх. Дізнайтеся в 13 випуску «Мастер Шеф» 9, хто зможе не піддатися азарту і думати холодною головою.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Цей конкурс змусив учасників включити креативність. Чи можна зробити сковорідку з фольги і оформити красиву презентацію без тарілок? Дізнайтеся прямо зараз!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Учасники «Мастер Шеф 2019» знову змагалися у швидкості</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У другому конкурсі кожен кулінар повинен був приготувати еталонне блюдо за найкоротший проміжок часу. Це найскладніше випробування для Аннушки, яка відрізняється повільністю. Чи зможе вона прискоритися заради перемоги? Хто в гонитві за першим місцем знехтував якістю страви? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Мастер Шеф» 9 випуск 13!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У третьому конкурсі учасники дізнаються ціну дружби</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи існує дружба в умовах жорсткої конкуренції? Всі учасники «Мастер Шеф 2019» борються за звання кращого кулінара України, як леви. Тим не менш, багато хто примудряється знайти надійних товаришів... Чи ні? Битва чорних покаже, чи справжня ця дружба! Кандидати на виліт готували під чуйним керівництвом більш щасливих володарів білих фартухів. Хто зможе врятувати свого товариша, а хто – поведе його неправильним шляхом? Дізнайтеся просто зараз, хто вилетів з проєкту, –  дивіться «Мастер Шеф» 9 сезон 13 випуск від 22.11.2019 онлайн!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-9/vypusk-12">«Мастер Шеф» 9 сезон 12 випуск</a>. </span></p>

Продуктовий аукціон: як не дати азарту погубити себе?

Всі випуски | Сезон 9

Продуктовий аукціон: як не дати азарту погубити себе?


У програмі «Мастер Шеф» 9 сезон 13 випуск від 22.11.2019 учасників охопив кулінарний азарт

Перший конкурс здивував навіть тих конкурсантів, які захоплено дивилися всі попередні сезони проекту. На столах були розкладені гори продуктів, але не було видно жодного девайса. І тоді Ектор Хіменес-Браво оголосив кулінарний аукціон!

Правила прості: учасники можуть «купити» потрібні їм пристосування за продукти. У битві беруть участь три команди. Кожна з них називає свою ціну. Перемагає той, хто запропонує більше всіх. Дізнайтеся в 13 випуску «Мастер Шеф» 9, хто зможе не піддатися азарту і думати холодною головою.

Цей конкурс змусив учасників включити креативність. Чи можна зробити сковорідку з фольги і оформити красиву презентацію без тарілок? Дізнайтеся прямо зараз!

 

Учасники «Мастер Шеф 2019» знову змагалися у швидкості

У другому конкурсі кожен кулінар повинен був приготувати еталонне блюдо за найкоротший проміжок часу. Це найскладніше випробування для Аннушки, яка відрізняється повільністю. Чи зможе вона прискоритися заради перемоги? Хто в гонитві за першим місцем знехтував якістю страви? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Мастер Шеф» 9 випуск 13!

 

У третьому конкурсі учасники дізнаються ціну дружби

Чи існує дружба в умовах жорсткої конкуренції? Всі учасники «Мастер Шеф 2019» борються за звання кращого кулінара України, як леви. Тим не менш, багато хто примудряється знайти надійних товаришів... Чи ні? Битва чорних покаже, чи справжня ця дружба! Кандидати на виліт готували під чуйним керівництвом більш щасливих володарів білих фартухів. Хто зможе врятувати свого товариша, а хто – поведе його неправильним шляхом? Дізнайтеся просто зараз, хто вилетів з проєкту, –  дивіться «Мастер Шеф» 9 сезон 13 випуск від 22.11.2019 онлайн!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Мастер Шеф» 9 сезон 12 випуск