Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Битва поколінь: аматори vs фіналісти минулих сезонів
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не пропустіть повернення улюблених кулінарів у програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-9">«Мастер Шеф» 9 сезон</a> 15 випуск 06.12.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Гаряча битва сезонів</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Сьогодні опонентами кулінарів-аматорів стане збірна команда фіналістів попередніх сезонів. Найяскравіші учасники кулінарного проекту об'єднаються на один день, щоб кинути виклик колегам-початківцям. Після участі в програмі «Мастер Шеф» фіналісти щільно пов'язали своє життя з кулінарією. У них більше досвіду і знань, ніж у аматорів, але чи зможуть вони спрацюватися на кухні? Дізнайтеся просто зараз!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Це справжній виклик для учасників «Мастер Шеф» 2019. Сьогодні вони змагатимуться не між собою, а з більш досвідченими товаришами. Амбітним молодим кулінарам хочеться довести, що вони нітрохи не гірше за «попередні покоління». Хто ж готує краще, стара гвардія, або ж молоді та ініціативні? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Мастер  Шеф» 9 випуск 15! Оцінювати їхні кулінарні здібності будуть не тільки судді, а й професійні ресторатори. А вони точно не будуть щадити чиїсь почуття!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Кулінарний покер</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Звичайно, в 15 випуску «Мастер Шеф» 9 будуть і звичні конкурси. Сьогодні учасникам знову доведеться приборкувати власний азарт. Вони будуть вигравати продукти в картковій грі. Кожен учасник отримає по кілька карток із інгредієнтами. З них потрібно приготувати французьку страву ресторанного рівня. Хто зможе вигідно обміняти продукти і залишитися з відмінним набором інгредієнтів, а кому доведеться готувати м'ясо з білим шоколадом? Винахідливості аматорів немає меж! Переконайтеся в цьому самі – дивіться «Мастер Шеф» 9 сезон 15 випуск від 06.12.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Кулінарний проєкт – це змагання, в якому кожен сам за себе. Однак на справжній кухні завжди потрібно знати, що ти можеш покластися на товариша. Битва чорних покаже, хто з учасників встиг завести справжніх друзів. Чи зможуть кандидати на виліт приготувати гідну страву по фотографіям? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Мастер Шеф» 9 сезон 15 випуск онлайн.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-9/vypusk-14">«Мастер Шеф» 9 сезон 14 випуск</a>.</span></p>

Битва поколінь: аматори vs фіналісти минулих сезонів

Всі випуски | Сезон 9

Битва поколінь: аматори vs фіналісти минулих сезонів

Не пропустіть повернення улюблених кулінарів у програмі «Мастер Шеф» 9 сезон 15 випуск 06.12.2019!

 

Гаряча битва сезонів

Сьогодні опонентами кулінарів-аматорів стане збірна команда фіналістів попередніх сезонів. Найяскравіші учасники кулінарного проекту об'єднаються на один день, щоб кинути виклик колегам-початківцям. Після участі в програмі «Мастер Шеф» фіналісти щільно пов'язали своє життя з кулінарією. У них більше досвіду і знань, ніж у аматорів, але чи зможуть вони спрацюватися на кухні? Дізнайтеся просто зараз!

Це справжній виклик для учасників «Мастер Шеф» 2019. Сьогодні вони змагатимуться не між собою, а з більш досвідченими товаришами. Амбітним молодим кулінарам хочеться довести, що вони нітрохи не гірше за «попередні покоління». Хто ж готує краще, стара гвардія, або ж молоді та ініціативні? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Мастер  Шеф» 9 випуск 15! Оцінювати їхні кулінарні здібності будуть не тільки судді, а й професійні ресторатори. А вони точно не будуть щадити чиїсь почуття!

 

Кулінарний покер

Звичайно, в 15 випуску «Мастер Шеф» 9 будуть і звичні конкурси. Сьогодні учасникам знову доведеться приборкувати власний азарт. Вони будуть вигравати продукти в картковій грі. Кожен учасник отримає по кілька карток із інгредієнтами. З них потрібно приготувати французьку страву ресторанного рівня. Хто зможе вигідно обміняти продукти і залишитися з відмінним набором інгредієнтів, а кому доведеться готувати м'ясо з білим шоколадом? Винахідливості аматорів немає меж! Переконайтеся в цьому самі – дивіться «Мастер Шеф» 9 сезон 15 випуск від 06.12.2019!

Кулінарний проєкт – це змагання, в якому кожен сам за себе. Однак на справжній кухні завжди потрібно знати, що ти можеш покластися на товариша. Битва чорних покаже, хто з учасників встиг завести справжніх друзів. Чи зможуть кандидати на виліт приготувати гідну страву по фотографіям? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Мастер Шеф» 9 сезон 15 випуск онлайн.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Мастер Шеф» 9 сезон 14 випуск.