Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Випробування в режимі реального ресторану: хто дійде до суперфіналу?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не пропустіть вирішальну битву кулінарів – дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-9">«Мастер Шеф» 9 сезон</a> 17 випуск від 20.12.2019 на сайті «Телепортал»! Більше ніяких чорних фартухів і других шансів. Кожна помилка може стати фатальною. Хто піде з проєкту після першого ж випробування, а хто дійде до суперфіналу? Дізнайтеся просто  зараз!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Кулінарне дежавю в 17 випуску «Мастер Шеф» 9</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У першому конкурсі горді власники кітелів покажуть, чого вони навчилися за час участі в проєкті. На них чекають коробки-загадки зі знайомими інгредієнтами. Саме їх кулінари-аматори використовували під час кастингу, коли вперше презентували свої кулінарні шедеври суддям! Сьогодні їм доведеться з тих же продуктів приготувати страву зовсім іншого, тепер уже професійного, рівня.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Хто впорається з цим завданням, а хто розчарує суддів і покине проєкт за крок до слави? Дізнайтеся, хто пройшов до фіналу «Мастер Шеф» просто зараз!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Випробування боєм: учасники будуть працювати на справжній ресторанній кухні</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У другому випробуванні кітелянти відправляться на останнє випробування перед суперфіналом. На кілька годин вони стануть кухарями в одному з найкращих ресторанів Києва, і на них чекатиме найсуворіший начальник на планеті Земля – ​​<a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo">Ектор Хіменес-Браво</a> власною персоною! Він буде оцінювати кожну страву, яку приготують команди синіх і червоних. Головний суддя «Мастер Шеф 2019» не потерпить, щоб недосконала страва покинула межі кухні. Кулінарам-аматорам доведеться зібратися і почати звертати увагу навіть на найменші деталі.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На кону стоїть доля учасників. За кожну гарну страву Ектор Хіменес-Браво буде давати команді один бал. Ті, хто програють, у повному складі покинуть проєкт!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи зможуть аматори ідеально відпрацювати в умовах справжнього ресторану? Хто ледь не нагодує гостей сирою рибою? І найголовніше – хто пройде до фіналу? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Мастер Шеф» 9 сезон 17 випуск від 20.12.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/ru/show/stb/master-cheff/sezon-9/vypusk-16">«Мастер Шеф» 9 сезон 16 випуск</a>.</span></p>

Випробування в режимі реального ресторану: хто дійде до суперфіналу?

Всі випуски | Сезон 9

Випробування в режимі реального ресторану: хто дійде до суперфіналу?

Не пропустіть вирішальну битву кулінарів – дивіться «Мастер Шеф» 9 сезон 17 випуск від 20.12.2019 на сайті «Телепортал»! Більше ніяких чорних фартухів і других шансів. Кожна помилка може стати фатальною. Хто піде з проєкту після першого ж випробування, а хто дійде до суперфіналу? Дізнайтеся просто  зараз!

 

Кулінарне дежавю в 17 випуску «Мастер Шеф» 9

У першому конкурсі горді власники кітелів покажуть, чого вони навчилися за час участі в проєкті. На них чекають коробки-загадки зі знайомими інгредієнтами. Саме їх кулінари-аматори використовували під час кастингу, коли вперше презентували свої кулінарні шедеври суддям! Сьогодні їм доведеться з тих же продуктів приготувати страву зовсім іншого, тепер уже професійного, рівня.

Хто впорається з цим завданням, а хто розчарує суддів і покине проєкт за крок до слави? Дізнайтеся, хто пройшов до фіналу «Мастер Шеф» просто зараз!

 

Випробування боєм: учасники будуть працювати на справжній ресторанній кухні

У другому випробуванні кітелянти відправляться на останнє випробування перед суперфіналом. На кілька годин вони стануть кухарями в одному з найкращих ресторанів Києва, і на них чекатиме найсуворіший начальник на планеті Земля – ​​Ектор Хіменес-Браво власною персоною! Він буде оцінювати кожну страву, яку приготують команди синіх і червоних. Головний суддя «Мастер Шеф 2019» не потерпить, щоб недосконала страва покинула межі кухні. Кулінарам-аматорам доведеться зібратися і почати звертати увагу навіть на найменші деталі.

На кону стоїть доля учасників. За кожну гарну страву Ектор Хіменес-Браво буде давати команді один бал. Ті, хто програють, у повному складі покинуть проєкт!

Чи зможуть аматори ідеально відпрацювати в умовах справжнього ресторану? Хто ледь не нагодує гостей сирою рибою? І найголовніше – хто пройде до фіналу? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Мастер Шеф» 9 сезон 17 випуск від 20.12.2019!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Мастер Шеф» 9 сезон 16 випуск.