Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хто стане переможцем 9 сезону Мастер Шеф?
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дізнайтеся, хто виграв у <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-9">«Мастер Шеф» 9 сезон</a> 18 випуск від 27.12.2019! Кого визнають найкращим кулінаром-любителем країни? Не пропустіть хвилюючий момент!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Найвідповідальніші 2,5 години в житті учасників</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На кухні зустрінуться троє найсильніших кулінарів сезону – Ліля Сорокіна, Сергій Денісов і Руслан Лучков. Тільки один з них отримає можливість вчитися в кулінарній школі Le Cordon Bleu і заповітний кубок «Мастер Шеф 2019». Для цього фіналістам доведеться розкрити свій потенціал по максимуму!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Останнє випробування для кулінарів-аматорів дуже просте: їм дадуть 2.5 години для того, щоб приготувати закуску, основну страву і десерт. Більше ніяких обмежень, окрім фантазії учасників! Ліля замахнеться на складний десерт ресторанного рівня, Руслан вперше приготує баранину, а Сергій вдихне нове життя в грузинську кухню. Слідкуйте за процесом створення унікальних кулінарних шедеврів у 18 випуску «Мастер Шеф» 9!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Вони будуть нервувати, метушитися і навіть плакати. У Руслана затремтять руки, а Сергій взагалі на якусь мить забуде, навіщо він прийшов на кухню... Хто зможе впоратися з собою і приготувати страви ресторанного рівня? А хто зробить непоправну помилку за крок до фінального вердикту? Дізнайтеся у 18 випуску «Мастер Шеф 2019»! <a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo">Ектор Хіменес-Браво</a> триматиме інтригу до останнього. Він навіть читатиме вірші Лесі Українки, щоб довше не називати ім'я переможця.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Фіналісти будуть у цій битві не одні. Їх підтримають близькі і учасники проекту, що вибули, які спеціально повернуться заради того, щоб стати свідками тріумфу друзів.</span> Фінал перетвориться на велике торжество, яке стане святом не тільки для Сергія, Лілі і Руслана, але і для всіх інших.</p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дізнайтеся, хто став переможцем, –  дивіться «Мастер Шеф» 9 сезон 18 випуск від 27.12.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-9/vypusk-17">«Мастер Шеф» 9 сезон 17 випуск</a>.</span></p>

Хто стане переможцем 9 сезону Мастер Шеф?

Всі випуски | Сезон 9

Хто стане переможцем 9 сезону Мастер Шеф?


Дізнайтеся, хто виграв у «Мастер Шеф» 9 сезон 18 випуск від 27.12.2019! Кого визнають найкращим кулінаром-любителем країни? Не пропустіть хвилюючий момент!

 

Найвідповідальніші 2,5 години в житті учасників

На кухні зустрінуться троє найсильніших кулінарів сезону – Ліля Сорокіна, Сергій Денісов і Руслан Лучков. Тільки один з них отримає можливість вчитися в кулінарній школі Le Cordon Bleu і заповітний кубок «Мастер Шеф 2019». Для цього фіналістам доведеться розкрити свій потенціал по максимуму!

Останнє випробування для кулінарів-аматорів дуже просте: їм дадуть 2.5 години для того, щоб приготувати закуску, основну страву і десерт. Більше ніяких обмежень, окрім фантазії учасників! Ліля замахнеться на складний десерт ресторанного рівня, Руслан вперше приготує баранину, а Сергій вдихне нове життя в грузинську кухню. Слідкуйте за процесом створення унікальних кулінарних шедеврів у 18 випуску «Мастер Шеф» 9!

Вони будуть нервувати, метушитися і навіть плакати. У Руслана затремтять руки, а Сергій взагалі на якусь мить забуде, навіщо він прийшов на кухню... Хто зможе впоратися з собою і приготувати страви ресторанного рівня? А хто зробить непоправну помилку за крок до фінального вердикту? Дізнайтеся у 18 випуску «Мастер Шеф 2019»! Ектор Хіменес-Браво триматиме інтригу до останнього. Він навіть читатиме вірші Лесі Українки, щоб довше не називати ім'я переможця.

Фіналісти будуть у цій битві не одні. Їх підтримають близькі і учасники проекту, що вибули, які спеціально повернуться заради того, щоб стати свідками тріумфу друзів. Фінал перетвориться на велике торжество, яке стане святом не тільки для Сергія, Лілі і Руслана, але і для всіх інших.

Дізнайтеся, хто став переможцем, –  дивіться «Мастер Шеф» 9 сезон 18 випуск від 27.12.2019 на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Мастер Шеф» 9 сезон 17 випуск.