Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кулінарні Попелюшки: перебрати крупу і вгадати страву за підказками
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-9">«Мастер Шеф» 9 сезон</a> 2 випуск від 06.09.2019 почалася битва за місце в двадцятці найкращих аматорів країни.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Кастинг відсіяв більшу частину кандидатів. На кухні залишилося 50 бійців кулінарного фронту. Хто з них пройде далі, а хто – відправиться додому?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Перше випробування почалося незвично. <a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo">Ектор Хіменес-Браво</a> і <a href="https://teleportal.ua/person/volodimir-yaroslavskiy">Володимир Ярославський </a>приїхали до учасників на навантажувачі з мішками. Потім головний суддя «Мастер Шеф 2019» дістав мачете...</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Конкурсанти відчули себе справжніми Попелюшками! Їх перше завдання: перебрати крупу, змолоти її на ручному млині і приготувати пасту. Ектор уважно стежив за процесом приготування тіста. Він залишив за собою право відправити будь-кого з учасників додому ще до кінця першого випробування! Кому не пощастило в програмі «Мастер Шеф» 9 сезон 2 випуск? Дізнайтеся прямо зараз.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Друге завдання: приготувати страву за підказками.</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тих, хто залишився після першого випробування, традиційно поділили на команди. Кожній із них потрібно приготувати одну класичну італійську страву. Залишилося зрозуміти, яку! У кожної групи є коробки з підказками. Чи змогли кулінари-аматори вгадати страву за асоціаціями? На що вказують свердло, живі метелики і лист карбону?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Труднощі шоу «Мастер Шеф 2019» випуск 2 розкрили не тільки кулінарні навички конкурсантів, а й їхні особисті якості.</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Касирка не ​​замовкає ні на хвилину і постійно розповідає про те, за що вона себе любить. Олена Хміль явно небайдужа до чоловіків-суддів. Сексі-блогер Юля звикла користуватися своєю красою і іноді відволікається від готування на більш насущні проблеми: наприклад, оцінює стан свого манікюру.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Що складніше – водити тепловоз або працювати на кухні? Справлятися з двома дітьми або розкачати ідеальне тісто для пасти? Не пропустіть найцікавіші завдання – дивіться «Мастер Шеф» 9 сезон 2 випуск від 06.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал»!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-9/vypusk-1">«Мастер Шеф» 9 сезон 1 випуск.</a></span></p>

Кулінарні Попелюшки: перебрати крупу і вгадати страву за підказками

Всі випуски | Сезон 9

Кулінарні Попелюшки: перебрати крупу і вгадати страву за підказками

У шоу «Мастер Шеф» 9 сезон 2 випуск від 06.09.2019 почалася битва за місце в двадцятці найкращих аматорів країни.

Кастинг відсіяв більшу частину кандидатів. На кухні залишилося 50 бійців кулінарного фронту. Хто з них пройде далі, а хто – відправиться додому?

Перше випробування почалося незвично. Ектор Хіменес-Браво і Володимир Ярославський приїхали до учасників на навантажувачі з мішками. Потім головний суддя «Мастер Шеф 2019» дістав мачете...

Конкурсанти відчули себе справжніми Попелюшками! Їх перше завдання: перебрати крупу, змолоти її на ручному млині і приготувати пасту. Ектор уважно стежив за процесом приготування тіста. Він залишив за собою право відправити будь-кого з учасників додому ще до кінця першого випробування! Кому не пощастило в програмі «Мастер Шеф» 9 сезон 2 випуск? Дізнайтеся прямо зараз.

Друге завдання: приготувати страву за підказками.

Тих, хто залишився після першого випробування, традиційно поділили на команди. Кожній із них потрібно приготувати одну класичну італійську страву. Залишилося зрозуміти, яку! У кожної групи є коробки з підказками. Чи змогли кулінари-аматори вгадати страву за асоціаціями? На що вказують свердло, живі метелики і лист карбону?

Труднощі шоу «Мастер Шеф 2019» випуск 2 розкрили не тільки кулінарні навички конкурсантів, а й їхні особисті якості.

Касирка не ​​замовкає ні на хвилину і постійно розповідає про те, за що вона себе любить. Олена Хміль явно небайдужа до чоловіків-суддів. Сексі-блогер Юля звикла користуватися своєю красою і іноді відволікається від готування на більш насущні проблеми: наприклад, оцінює стан свого манікюру.

Що складніше – водити тепловоз або працювати на кухні? Справлятися з двома дітьми або розкачати ідеальне тісто для пасти? Не пропустіть найцікавіші завдання – дивіться «Мастер Шеф» 9 сезон 2 випуск від 06.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Мастер Шеф» 9 сезон 1 випуск.