Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Протистояння Русланів і несподіваний «подарунок» у страві для Ектора
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Перша битва чорних фартухів позаду. Слідкуйте за найгарячішим кулінарним боєм далі у програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-9">«Мастер Шеф» 9 сезон</a> 4 випуск від 20.09.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У першому змаганні учасники дізналися, як це – бути справжнім шеф-кухарем</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Командний конкурс навчив аматорів працювати, як одне ціле. За умовами капітан не має права брати участь у процесі приготування. Він тільки контролює і перевіряє інших. Кулінари готували одну і ту саму страву, але в чотири заходи. На кожному етапі шеф «звільняє» двох найгірших кухарів. Решта готує далі. В кінці залишається тільки одна страва, яка і подається на дегустацію суддям.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>В 4 випуску 9 сезону шоу «Мастер Шеф» почесну капітанську посаду отримали два Руслана. Хто зміг краще згуртувати команду і організувати процес приготування?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Всі учасники команди, що програла, отримали чорні фартухи. Але це не страшно – вони отримали шанс виправити ситуацію. У другому конкурсі ви побачите дуель – білі проти чорних. Кожен з учасників в іменному фартусі повинен приготувати одне класичне блюдо. «Чорні» повинні вгадати, які рецепти вибрали їхні опоненти, і повторити їх.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Хто так і не зміг зрозуміти, що готує супротивник? А хто – настільки захопився відволіканням «ворога», що зовсім забув про власну страву? Дивіться онлайн в програмі «Мастер Шеф» 2019 випуск 4.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Всі власники чорних фартухів зібралися на фінальну битву</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Крутіть барабан! Судді запропонували конкурсантам цікаву гру. Кожен з кулінарів-любителів повинен прокрутити «барабан долі», який вказує на тип, колір і країну страви. Кому дістанеться найскладніше – чорний наполеон? Хто з учасників спробує змахлювати і поплатиться за це?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дізнайтеся, хто покинув проєкт цього разу – дивіться «Мастер Шеф» 9 сезон 4 випуск від 20.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал»!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-9/vypusk-3">«Мастер Шеф» 9 сезон 3 випуск</a>.</span></p>

Протистояння Русланів і несподіваний «подарунок» у страві для Ектора

Всі випуски | Сезон 9

Протистояння Русланів і несподіваний «подарунок» у страві для Ектора

Перша битва чорних фартухів позаду. Слідкуйте за найгарячішим кулінарним боєм далі у програмі «Мастер Шеф» 9 сезон 4 випуск від 20.09.2019!

 

У першому змаганні учасники дізналися, як це – бути справжнім шеф-кухарем

Командний конкурс навчив аматорів працювати, як одне ціле. За умовами капітан не має права брати участь у процесі приготування. Він тільки контролює і перевіряє інших. Кулінари готували одну і ту саму страву, але в чотири заходи. На кожному етапі шеф «звільняє» двох найгірших кухарів. Решта готує далі. В кінці залишається тільки одна страва, яка і подається на дегустацію суддям.

В 4 випуску 9 сезону шоу «Мастер Шеф» почесну капітанську посаду отримали два Руслана. Хто зміг краще згуртувати команду і організувати процес приготування?

Всі учасники команди, що програла, отримали чорні фартухи. Але це не страшно – вони отримали шанс виправити ситуацію. У другому конкурсі ви побачите дуель – білі проти чорних. Кожен з учасників в іменному фартусі повинен приготувати одне класичне блюдо. «Чорні» повинні вгадати, які рецепти вибрали їхні опоненти, і повторити їх.

Хто так і не зміг зрозуміти, що готує супротивник? А хто – настільки захопився відволіканням «ворога», що зовсім забув про власну страву? Дивіться онлайн в програмі «Мастер Шеф» 2019 випуск 4.

 

Всі власники чорних фартухів зібралися на фінальну битву

Крутіть барабан! Судді запропонували конкурсантам цікаву гру. Кожен з кулінарів-любителів повинен прокрутити «барабан долі», який вказує на тип, колір і країну страви. Кому дістанеться найскладніше – чорний наполеон? Хто з учасників спробує змахлювати і поплатиться за це?

Дізнайтеся, хто покинув проєкт цього разу – дивіться «Мастер Шеф» 9 сезон 4 випуск від 20.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Мастер Шеф» 9 сезон 3 випуск.