Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Нагодувати село і приготувати шедевр з напівфабрикатів
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи може вегетаріанка приготувати ідеальний стейк? Дізнайтеся в програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-9">«Мастер Шеф» 9 сезон</a> 5 випуск від 27.09.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Коли учасники прийшли на рідну кухню, на них там уже чекали великі екрани</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>За умовами конкурсу команди повинні відгадувати страви за підказками на плазмі. Там у випадковому порядку з'являються зображення продуктів або кухонного начиння. Команда, яка вгадала блюдо і натиснула на дзвоник, отримує право його приготувати. Чим більше вдалих спроб, тим більше шансів на перемогу. А ось за неправильну відповідь на кулінарів чекає суворе покарання – чорний фартух!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Друге завдання в програмі «Мастер Шеф» 2019 випуск 5 традиційне: нагодувати ціле село</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Учасників вивезли у селище під назвою Вишеньки. Як завжди, їм потрібно випрошувати продукти у місцевих жителів. На знак подяки за допомогу кулінари-аматори приймають замовлення на страви, які хотіли би спробувати селяни. Крім того, деяким учасникам шоу «Мастер Шеф» новий випуск приніс можливість попрацювати руками: хтось мив машини, хтось – підмітав у дворі. І все це – за свіжі овочі з городу!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Як обробити курку? Не пропустіть майстер-клас від шефа</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Володарів чорних фартухів вивезли в гіпермаркет. У 5 випуску 9 сезону «Мастер Шеф» їм потрібно виконати міні-завдання від професійних кухарів, щоб виграти продукти для фінальної битви. Кому дістанеться якісна яловичина і спаржа, а кому – піца-напівфабрикат і плавлений сирок?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Справжній кухар повинен вміти поєднувати непоєднуване. Але як приготувати добру страву, якщо на руках у тебе – дороге качине м'ясо і дешеві заморожені котлети? Для бійців кулінарного фронту немає нічого неможливого. Дивіться у програмі «Мастер Шеф» 9 сезон 5 випуск від 27.09.2019, як аматори створюють кулінарні шедеври з найнесподіваніших продуктів!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-9/vypusk-4">«Мастер Шеф» 9 сезон 4 випуск.</a></span></p>

Нагодувати село і приготувати шедевр з напівфабрикатів

Всі випуски | Сезон 9

Нагодувати село і приготувати шедевр з напівфабрикатів

Чи може вегетаріанка приготувати ідеальний стейк? Дізнайтеся в програмі «Мастер Шеф» 9 сезон 5 випуск від 27.09.2019!

 

Коли учасники прийшли на рідну кухню, на них там уже чекали великі екрани

За умовами конкурсу команди повинні відгадувати страви за підказками на плазмі. Там у випадковому порядку з'являються зображення продуктів або кухонного начиння. Команда, яка вгадала блюдо і натиснула на дзвоник, отримує право його приготувати. Чим більше вдалих спроб, тим більше шансів на перемогу. А ось за неправильну відповідь на кулінарів чекає суворе покарання – чорний фартух!

 

Друге завдання в програмі «Мастер Шеф» 2019 випуск 5 традиційне: нагодувати ціле село

Учасників вивезли у селище під назвою Вишеньки. Як завжди, їм потрібно випрошувати продукти у місцевих жителів. На знак подяки за допомогу кулінари-аматори приймають замовлення на страви, які хотіли би спробувати селяни. Крім того, деяким учасникам шоу «Мастер Шеф» новий випуск приніс можливість попрацювати руками: хтось мив машини, хтось – підмітав у дворі. І все це – за свіжі овочі з городу!

 

Як обробити курку? Не пропустіть майстер-клас від шефа

Володарів чорних фартухів вивезли в гіпермаркет. У 5 випуску 9 сезону «Мастер Шеф» їм потрібно виконати міні-завдання від професійних кухарів, щоб виграти продукти для фінальної битви. Кому дістанеться якісна яловичина і спаржа, а кому – піца-напівфабрикат і плавлений сирок?

Справжній кухар повинен вміти поєднувати непоєднуване. Але як приготувати добру страву, якщо на руках у тебе – дороге качине м'ясо і дешеві заморожені котлети? Для бійців кулінарного фронту немає нічого неможливого. Дивіться у програмі «Мастер Шеф» 9 сезон 5 випуск від 27.09.2019, як аматори створюють кулінарні шедеври з найнесподіваніших продуктів!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Мастер Шеф» 9 сезон 4 випуск.