Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Наречена для тата

Сезон 2
Вибрати сезон
Сезон 2
Сезон 1

Всі ми мріємо зустріти свою другу половинку. Після розлучення або втрати коханої людини часом здається, що світ зазнав краху. Але самотні батьки теж заслуговують на другий шанс побудувати щасливу сім'ю.

Всі випуски: Сезон 2

Наречена для тата

Всі ми мріємо зустріти свою другу половинку. Після розлучення або втрати коханої людини часом здається, що світ зазнав краху. Але самотні батьки теж заслуговують на другий шанс побудувати щасливу сім'ю.

Проект СТБ «Наречена для тата» допомагає самотнім чоловікам із дітьми, які хочуть знайти пару для себе і нову маму – для своїх малюків. Звичайно, мати-одиначка – це більш звична для нас картина, але тата теж часом виховують дітей самостійно. І вони дуже стараються, щоб їхні діти не відчували себе обділеними теплом і турботою. Одиноким батькам може бути складніше зустріти свою любов – адже їм потрібно, щоб кандидатка на роль дружини прийняла не тільки майбутнього чоловіка, але і його дитину. Або дітей. Часом таке завдання здається нездійсненним – ось тут-то на допомогу і приходить проект «Наречена для тата».


А допомагає знайти другу половинку для самотнього чоловіка її величність Наука.

У кожному сезоні проекту «Наречена для тата» бере участь п'ять одиноких батьків із різних міст України. До участі в шоу вони вже намагалися побудувати стосунки самостійно, але щось їм завадило. Переважно дівчат лякала перспектива стати матір'ю для чужих дітей. Деякі з них відчували себе «на другому місці», адже рідна дитина завжди отримує лев`ячу частку уваги. У такій ситуації кандидатці на роль дружини дуже важко увійти в уже сформоване сімейство. Батько і дитина – це вже маленька сім'я, так що їм не завжди потрібен хтось третій. Проект «Наречена для тата» розповідає історії людей, які все ж таки ризикнули і зважилися на нові стосунки.

Пари підбираються не навмання. У проекті «Наречена для тата» використовується спеціальна програма, яка визначає сумісність героїв. Для початку учасники заповнюють 16-сторінкову анкету, потім дані звідти обробляються за допомогою алгоритмів. Ця програма була створена психологами спеціально для того, щоб допомогти з пошуками найбільш відповідного партнера. За умовами відбору в проект «Наречена для тата», сумісність учасників і учасниць повинна бути не менше 70%. Однак на практиці куди більше змінних, ніж може обробити комп'ютер. Тільки особисте спілкування може показати, чи будуть чоловік і жінка разом. Дивіться у проекті «Наречена для тата» онлайн, як відбувалося більш близьке знайомство учасників.


Як проходять всі випуски «Наречена для тата»?

За умовами проекту, дівчата живуть вдома у потенційних женихів. Це може виявитися непростим випробуванням, адже у маленького сімейства з батька і дитини вже є свої звички, розпорядок дня, маленькі традиції, врешті-решт!

Кажуть, що романтику вбиває побут. Героям і героїням проекту «Наречена для тата» доводиться пропустити цукерково-букетний період і відразу перейти до спільного проживання. У дівчини навіть немає можливості познайомитися зі своїм «обранцем» до початку зйомок: учасники зустрічаються відразу на території чоловіка. Вони цілий місяць живуть під одним дахом, намагаючись стати справжньою родиною. Чи ускладнює це процес зближення? Дивіться у проекті «Наречена для тата» онлайн.

Скоро ще п'ять чоловіків спробують знайти своє щастя. Не пропустіть – дивіться «Наречена для тата» 3 сезон онлайн відразу після того, як він вийде в ефір


Різні люди будують стосунки по-різному. Життя пропонує набагато більше сюжетів, ніж романтичні фільми!

Всі випуски проекту «Наречена для тата» показують, як учасники намагаються побудувати сім'ю за один місяць. Ускладнює ситуацію ще й те, що їх практично весь час знімають на камеру – не всі чоловіки і жінки стикаються з таким тиском у реальному житті, правда?


Звідки взялася ідея проекту «Наречена для тата»?

Телеканал СТБ адаптував американську передачу «Single Dad Seeking», яка виходила на каналі Discovery. Команді проекту «Наречена для тата» довелося добряче попрацювати, щоб підігнати американську програму під українські реалії, адже наші чоловіки відрізняються від пап-одинаків із США. У підсумку команді «Наречена для тата» вдалося підібрати колоритних, несхожих один на одного героїв, тому за розвитком їхніх історій і стосунків дуже цікаво стежити.


Весілля – не обов'язковий елемент проекту «Наречена для тата».

Хоча назва передачі і натякає на хеппі-енд із походом під вінець, насправді, звичайно ж, далеко не всі пари залишаються разом через місяць. Навіть висока сумісність не дає гарантії, що саме ці люди захочуть створити сім'ю! Просто перед фіналом героям дається час подумати – чи хочуть вони продовжувати стосунки, або ж все закінчиться відразу ж після зйомок.

Як склалася доля пар? Хто розлучився, а кому вдалося одружитися і навіть завести спільних дітей? Дивіться у програмі «Наречена для тата» онлайн.


Сімейне шоу СТБ «Наречена для тата» в 2 сезоні виходить за кордони

Після першого старту навесні 2018 року, проект «Наречена для тата» 2 раз збирається вийти в ефір і в новому сезоні знову шукати кохання для самотніх татусів. У 2019 році глядачів чекає багато сюрпризів: щоб побудувати нову сім'ю, деякі учасники навіть поїдуть за кордон. Крім того, герої 2 сезону шоу «Наречена для тата» підуть на найсміливіші та найрозкутіші кроки, щоб якомога швидше впізнати один одного. Чи вийде в них побудувати стосунки з незнайомцем? Дивіться з 27 серпня.