Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Наречена для тата

Сезон 1
Сезон 1
Сезон 2
Сезон 1

П’ятеро молодих батьків наважилися змінити життя на краще! Чоловіки-одинаки знову готові закохатися і створити нову сім’ю. Хто з них зміг пройти всі перепони на шляху до сімейного щастя?

Наречена для тата

П’ятеро молодих батьків наважилися змінити життя на краще! Чоловіки-одинаки знову готові закохатися і створити нову сім’ю. Хто з них зміг пройти всі перепони на шляху до сімейного щастя?


Хто став учасниками проекту «Наречена для тата» 2018?

Героями реаліті-шоу про справжнє кохання й міцну сім’ю стали: вдівець Михайло; успішний ресторатор Марат; селянин Юрій; менеджер Антон; HR-директор Павло.

Знімальна група проекту «Наречена для тата» 1 сезон ретельно підійшла до вибору майбутніх супутниць життя батьків. Продюсери зважали на характери, вподобання героїв, психологічну подібність. Основний критерій: сумісність між учасниками повинна бути не менше 70%. До п’ятірки жінок, які прагнуть знайти кохання, потрапили:

  • чутлива й ніжна Людмила;
  • Вікторія — дівчина-вогонь, її основна зброя це напад;
  • тиха й покірна Юлія;
  • Тетяна, яка ретельно підходить до вирішення всіх конфліктів і сімейних проблем;
  • виважена Ангеліна;

Хто кому більше припав до душі? Дивіться онлайн 1 сезон «Наречена для тата» 2018 і станьте свідками появи нових почуттів і створення ідеальної сім’ї.


Як відбувалися зйомки реаліті-шоу «Наречена для тата» сезон 1?

Щоб зрозуміти, чи дійсно герої зможуть жити під одним дахом, учасниці проекту «Наречена для тата» 2018 переїхали до будинків потенційних чоловіків. Для жінок це було справжнє випробування, адже вони цілий місяць перебували в чужій сім’ї, де є свої традиції та звички. За цей період герої 1 сезону «Наречена для тата» СТБ повинні були:

  • розв’язувати побутові проблеми;
  • знаходити вихід із конфліктних ситуацій;
  • налагоджувати контакт із дітьми;
  • будувати справжні романтичні стосунки.

Завдання не з легких, але чого не зробиш заради сімейного щастя, справжнього кохання та змін у житті!


Через що довелося пройти потенційним нареченим, щоб досягти бажаного? Не гайте часу — дивіться онлайн всі випуски «Наречена для тата» 1 сезон разом із Teleportal.ua. Ми обіцяємо вам хвилю щирих емоцій і неочікувані повороти долі. Залишайтеся з нами й не пропустіть зародження нового сімейного вогнища!