Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Постшоу: герої діляться пікантними подробицями зйомок
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У студії найромантичнішої програми осені <a href="https://teleportal.ua/show/stb/narechenadlyatata/sezon-2">«Наречена для тата» 2 сезон</a> 10 випуск від 29.10.2019 Надія Матвєєва та Василь Вірастюк зібрали п’ять потенційних пар реаліті-шоу! Сьогодні ви дізнаєтеся відповіді на довгоочікувані запитання:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>Заради кого Олександр Отрошко пішов на проєкт?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Чому насправді розійшлися Наталка й Андрій?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Як склалися подальші стосунки Саші та Марини?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Чи наважився Гриша зробити пропозицію Віці?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Яку таємницю приховувала Юля від Олексія?</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Секс чи романтика?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Градус пристрасті між героями 2 сезону «Наречена для тата» просто зашкалював. Під час зйомок проєкту пари не втрачали можливості пофліртувати, доторкнутися чи гаряче поцілуватися. Однак до інтиму так і дійшло… Можливо відсутність близькості стала основною перешкодою для розвитку стосунків? Олексій переконаний: хороший секс може легко освіжити стосунки. А от для його партнерки Юлії потрібен місяць, щоб наважитися на такий крок. Що думають інші пари про інтим? Дізнайтеся в 10 випуску шоу «Наречена для тата».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Гірка правда: що завадило учасникам реаліті побудувати щасливі стосунки?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Як тільки Андрій і Наталя з’явилися на телеекранах, більша частина глядачів була впевнена: вони точно залишаться разом! Запах, зовнішність, ставлення – усе було ідеальним. Однак не так сталося, як гадалося. Що насправді відбулося між ними? Усю правду розкаже ініціатор розлучення Андрій.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пара Олексія та Юлі першою припинила будувати нову сім’ю. І це дуже дивно, адже їхні анкети збіглися на 74%! Льоша в 2 сезоні «Наречена для тата» випуск 10 переконаний: справа в Юлі. Вона негативно реагувала на залицяння та флірт чоловіка вже з першого знайомства. Чи, можливо, Олексій обрав не правильну стратегію зваблення?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Дивіться онлайн повне відео проєкту СТБ «Наречена для тата» 2 сезон постшоу від 29.10.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, як склалося життя трьох інших пар після зйомок!</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/narechenadlyatata/sezon-2/vypusk-9">«Наречена для тата» 2 сезон 9 випуск</a>.</span></p>

Постшоу: герої діляться пікантними подробицями зйомок

Всі випуски | Сезон 2

Постшоу: герої діляться пікантними подробицями зйомок

У студії найромантичнішої програми осені «Наречена для тата» 2 сезон 10 випуск від 29.10.2019 Надія Матвєєва та Василь Вірастюк зібрали п’ять потенційних пар реаліті-шоу! Сьогодні ви дізнаєтеся відповіді на довгоочікувані запитання:

  • Заради кого Олександр Отрошко пішов на проєкт?
  • Чому насправді розійшлися Наталка й Андрій?
  • Як склалися подальші стосунки Саші та Марини?
  • Чи наважився Гриша зробити пропозицію Віці?
  • Яку таємницю приховувала Юля від Олексія?

Секс чи романтика?

Градус пристрасті між героями 2 сезону «Наречена для тата» просто зашкалював. Під час зйомок проєкту пари не втрачали можливості пофліртувати, доторкнутися чи гаряче поцілуватися. Однак до інтиму так і дійшло… Можливо відсутність близькості стала основною перешкодою для розвитку стосунків? Олексій переконаний: хороший секс може легко освіжити стосунки. А от для його партнерки Юлії потрібен місяць, щоб наважитися на такий крок. Що думають інші пари про інтим? Дізнайтеся в 10 випуску шоу «Наречена для тата».

Гірка правда: що завадило учасникам реаліті побудувати щасливі стосунки?

Як тільки Андрій і Наталя з’явилися на телеекранах, більша частина глядачів була впевнена: вони точно залишаться разом! Запах, зовнішність, ставлення – усе було ідеальним. Однак не так сталося, як гадалося. Що насправді відбулося між ними? Усю правду розкаже ініціатор розлучення Андрій.

Пара Олексія та Юлі першою припинила будувати нову сім’ю. І це дуже дивно, адже їхні анкети збіглися на 74%! Льоша в 2 сезоні «Наречена для тата» випуск 10 переконаний: справа в Юлі. Вона негативно реагувала на залицяння та флірт чоловіка вже з першого знайомства. Чи, можливо, Олексій обрав не правильну стратегію зваблення?

Дивіться онлайн повне відео проєкту СТБ «Наречена для тата» 2 сезон постшоу від 29.10.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, як склалося життя трьох інших пар після зйомок!

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Наречена для тата» 2 сезон 9 випуск.