Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Випробування побутом: чи пройдуть дівчата перевірку на хазяйновитість?
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ранок Олександра та Марини у романтичному проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/narechenadlyatata/sezon-2">«Наречена для тата» 2 сезон </a>2 випуск від 03.09.2019 почався не з кави, а з поїздки до супермаркету! Однак це не просто сімейна розвага, а серйозне випробування на міцність. Основне завдання – перевірити Марину на:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>економність;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>вміння правильно вибирати продукти;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>хазяйновитість.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Найголовніше для Олександра – компроміс у їжі. Через те що дівчина вегетаріанка, їм важко знаходити спільну мову щодо харчування. Та чи змогла Марина відійти від своїх принципів заради нової сім’ї? Покаже 2 випуск реаліті-шоу СТБ «Наречена для тата».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>А ось на Віталіну чекав неприємний ранковий сюрприз! Григорій залишив її разом із Мариною та Діаною. Але замість того, щоб проявити турботу до дівчат і приготувати їм сніданок, учасниця «Наречена для тата» 2 сезон безперестанку говорила по телефону. Цікаво, як доньки відреагували на поведінку Віти? Дізнайтеся зовсім скоро!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ще один татусь отримав шанс знайти нове кохання. 31-річний Андрій, батько-одинак, протягом року виховує маленького Аристарха. Чоловік намагається якнайбільше часу проводити з сином, адже хлопчик – найкращий друг Андрія. Вони разом гуляють, обговорюють майбутнє життя та дівчат. Ба більше, у свої 5 років Аристарх – справжній ловелас. Він, як ніхто, знає, яка дівчина здатна зачарувати татка. Якщо хлопчику не сподобається потенційна наречена, їй не місце в житті Андрія. Здається, на претенденток у 2 випуску «Наречена для тата» сезон 2 чекав серйозний відбір!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дівчина, яка точно сподобається татусю та синові, повинна володіти:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>ідеальною фігурою;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>великими очима;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>пухкими губами;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>приємним запахом.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Однак та, кого Андрій побачив у ресторані, приголомшила його… Заінтриговані? Мерщій дивіться онлайн повне відео реаліті-шоу «Наречена для тата» 2 сезон 2 випуск від 03.09.2019 і дізнайтеся подробиці першого побачення!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/narechenadlyatata/sezon-2/vypusk-1">«Наречена для тата» 2 сезон 1 випуск</a>.</span></p>

Випробування побутом: чи пройдуть дівчата перевірку на хазяйновитість?

Всі випуски | Сезон 2

Випробування побутом: чи пройдуть дівчата перевірку на хазяйновитість?

Ранок Олександра та Марини у романтичному проєкті «Наречена для тата» 2 сезон 2 випуск від 03.09.2019 почався не з кави, а з поїздки до супермаркету! Однак це не просто сімейна розвага, а серйозне випробування на міцність. Основне завдання – перевірити Марину на:

  • економність;
  • вміння правильно вибирати продукти;
  • хазяйновитість.

Найголовніше для Олександра – компроміс у їжі. Через те що дівчина вегетаріанка, їм важко знаходити спільну мову щодо харчування. Та чи змогла Марина відійти від своїх принципів заради нової сім’ї? Покаже 2 випуск реаліті-шоу СТБ «Наречена для тата».

А ось на Віталіну чекав неприємний ранковий сюрприз! Григорій залишив її разом із Мариною та Діаною. Але замість того, щоб проявити турботу до дівчат і приготувати їм сніданок, учасниця «Наречена для тата» 2 сезон безперестанку говорила по телефону. Цікаво, як доньки відреагували на поведінку Віти? Дізнайтеся зовсім скоро!

Ще один татусь отримав шанс знайти нове кохання. 31-річний Андрій, батько-одинак, протягом року виховує маленького Аристарха. Чоловік намагається якнайбільше часу проводити з сином, адже хлопчик – найкращий друг Андрія. Вони разом гуляють, обговорюють майбутнє життя та дівчат. Ба більше, у свої 5 років Аристарх – справжній ловелас. Він, як ніхто, знає, яка дівчина здатна зачарувати татка. Якщо хлопчику не сподобається потенційна наречена, їй не місце в житті Андрія. Здається, на претенденток у 2 випуску «Наречена для тата» сезон 2 чекав серйозний відбір!

Дівчина, яка точно сподобається татусю та синові, повинна володіти:

  • ідеальною фігурою;
  • великими очима;
  • пухкими губами;
  • приємним запахом.

Однак та, кого Андрій побачив у ресторані, приголомшила його… Заінтриговані? Мерщій дивіться онлайн повне відео реаліті-шоу «Наречена для тата» 2 сезон 2 випуск від 03.09.2019 і дізнайтеся подробиці першого побачення!

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Наречена для тата» 2 сезон 1 випуск.