Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дзвінок з минулого: нові стосунки Андрія опинилися під загрозою
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У Наталі та Андрія в програмі СТБ <a href="https://teleportal.ua/show/stb/narechenadlyatata/sezon-2">«Наречена для тата» 2 сезон</a> 3 випуск від 10.09.2019 почалося справжнє сімейне життя. Спільні сніданки, ранкові розмови, флірт і повне взаєморозуміння – що може бути кращим за домашню ідилію? Проте один дзвінок зруйнував гармонію та зіпсував настрій Наталі. Хто зателефонував до Андрія? Чи не погіршив дзвінок невідомої стосунки пари? Подробиці в 3 випуску «Наречена для тата»!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>А Олександр ніяк не міг заспокоїтися з тест-драйвами потенційної дружини. На цей раз чоловік запланував поїздку до екстрим-парку. Найцікавіше для Саші – побачити реакцію Марини на його пропозицію, адже їм ще разом планувати спільний відпочинок. Цікаво, чи змогла учасниця «Наречена для тата» сезон 2 пройти перевірку Олександра?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не встигла Марина оговтатися від попереднього завдання, як чоловік ошелешив її ще однією новиною. Саші потрібно було терміново поїхати на три дні за місто. А це означає, що дівчина в 3 випуску «Наречена для тата» сезон 2 залишилася доглядати за Владиславом! Чи витримала Марина випробування материнством? Дізнайтеся вже за мить!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>37-річний фельдшер швидкої допомоги Олександр Отрошко прагне рятувати не тільки чужі життя, а й своє! Після розлучення він ніяк не може знайти ту єдину, яка змогла б розрадити його та підтримати. Поки ці функції виконує його донька Вікторія – найбільше щастя Олександра. Та їй також бракує жіночої уваги, дівчачих розмов і материнської поради.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Головна риса, якою має бути наділена майбутня обраниця, – педантичність. Усі речі обов’язково повинні лежати на своєму місці: ложка до ложки, тарілка до тарілки… І в жодному разі не навпаки! А от для Віки важливо, щоб наречена вміла готувати картоплю-фрі та пекти солодкі торти. Дивіться онлайн реаліті-шоу «Наречена для тата» 2 сезон 3 випуск від 10.09.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чи змогла команда проєкту догодити прискіпливому Саші та його маленькій дочці?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/narechenadlyatata/sezon-2/vypusk-2">«Наречена для тата» 2 сезон 2 випуск</a>.</span></p>

Дзвінок з минулого: нові стосунки Андрія опинилися під загрозою

Всі випуски | Сезон 2

Дзвінок з минулого: нові стосунки Андрія опинилися під загрозою

У Наталі та Андрія в програмі СТБ «Наречена для тата» 2 сезон 3 випуск від 10.09.2019 почалося справжнє сімейне життя. Спільні сніданки, ранкові розмови, флірт і повне взаєморозуміння – що може бути кращим за домашню ідилію? Проте один дзвінок зруйнував гармонію та зіпсував настрій Наталі. Хто зателефонував до Андрія? Чи не погіршив дзвінок невідомої стосунки пари? Подробиці в 3 випуску «Наречена для тата»!

А Олександр ніяк не міг заспокоїтися з тест-драйвами потенційної дружини. На цей раз чоловік запланував поїздку до екстрим-парку. Найцікавіше для Саші – побачити реакцію Марини на його пропозицію, адже їм ще разом планувати спільний відпочинок. Цікаво, чи змогла учасниця «Наречена для тата» сезон 2 пройти перевірку Олександра?

Не встигла Марина оговтатися від попереднього завдання, як чоловік ошелешив її ще однією новиною. Саші потрібно було терміново поїхати на три дні за місто. А це означає, що дівчина в 3 випуску «Наречена для тата» сезон 2 залишилася доглядати за Владиславом! Чи витримала Марина випробування материнством? Дізнайтеся вже за мить!

37-річний фельдшер швидкої допомоги Олександр Отрошко прагне рятувати не тільки чужі життя, а й своє! Після розлучення він ніяк не може знайти ту єдину, яка змогла б розрадити його та підтримати. Поки ці функції виконує його донька Вікторія – найбільше щастя Олександра. Та їй також бракує жіночої уваги, дівчачих розмов і материнської поради.

Головна риса, якою має бути наділена майбутня обраниця, – педантичність. Усі речі обов’язково повинні лежати на своєму місці: ложка до ложки, тарілка до тарілки… І в жодному разі не навпаки! А от для Віки важливо, щоб наречена вміла готувати картоплю-фрі та пекти солодкі торти. Дивіться онлайн реаліті-шоу «Наречена для тата» 2 сезон 3 випуск від 10.09.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чи змогла команда проєкту догодити прискіпливому Саші та його маленькій дочці?

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Наречена для тата» 2 сезон 2 випуск.