Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Інтриги, скандали, погрози – пари вирішують перші серйозні конфлікти
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У реаліті-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/narechenadlyatata/sezon-2">«Наречена для тата» 2 сезон</a> 4 випуск від 17.09.2019 п’ять пар нарешті зблизилися та почали перетворюватися з чужих людей у справжню сім’ю! Погляди, поцілунки, посмішки та випадкові дотики – забуті речі стали звичними для учасників. Проте чи змогли вони надовго зберегти романтичні стосунки? Відповідь дізнайтеся в 4 випуску проєкту «Наречена для тата».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Перший спільний сніданок Олександра та Вікторії</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Саша як уважний господар вирішив не навантажувати Віку сніданком. Як-не-як вона його гостя. Він приготував омлет, заварив запашну каву, зробив легкі закуски… Не чоловік, а мрія! Проте Віка теж не промах. Щоб справити приємне враження на Сашу, вона відразу почала допомагати йому. І жінка не помилилась – педантичний Олександр оцінив її вчинок. На кухні запанувала сімейна ідилія… Та в один момент учасниця «Наречена для тата» сезон 2 все зіпсувала! Чим вона розгнівала Сашу? Подробиці першого сімейного скандалу дивіться далі.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Серйозний крок: чим обернулося для Андрія знайомство із сім’єю Наталі?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Уже на четвертий тиждень спільного життя Наталя зрозуміла: вона по вуха закохалася в Андрія! Тому жінка наважилася познайомити чоловіка з найріднішими людьми: сином Віктором та батьками. Чи вдалося Андрію сподобатися татові та мамі потенційної нареченої? Як Вітя відреагував на нового батька? Покаже 4 випуск програми «Наречена для тата» 2 сезон.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Непрохані гості в будинку Олексія та Юлі</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Колишня дружина Льоші теж захотіла познайомитися з його новою дівчиною! Валерія нахабно зайшла до квартири та почала з’ясовувати стосунки з чоловіком. Крики, звинувачення, погрози зіпсували вечір новоствореної родини. Ба більше, жінка вирішила повернути ексчоловіка собі! Хто переміг в поєдинку за сім’ю: Юля чи Лєра? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн повне відео проєкту СТБ «Наречена для тата» 2 сезон 4 випуск від 17.09.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/narechenadlyatata/sezon-2/vypusk-3">«Наречена для тата» 2 сезон 3 випуск</a>.</span></p>

Інтриги, скандали, погрози – пари вирішують перші серйозні конфлікти

Всі випуски | Сезон 2

Інтриги, скандали, погрози – пари вирішують перші серйозні конфлікти

У реаліті-шоу «Наречена для тата» 2 сезон 4 випуск від 17.09.2019 п’ять пар нарешті зблизилися та почали перетворюватися з чужих людей у справжню сім’ю! Погляди, поцілунки, посмішки та випадкові дотики – забуті речі стали звичними для учасників. Проте чи змогли вони надовго зберегти романтичні стосунки? Відповідь дізнайтеся в 4 випуску проєкту «Наречена для тата».

Перший спільний сніданок Олександра та Вікторії

Саша як уважний господар вирішив не навантажувати Віку сніданком. Як-не-як вона його гостя. Він приготував омлет, заварив запашну каву, зробив легкі закуски… Не чоловік, а мрія! Проте Віка теж не промах. Щоб справити приємне враження на Сашу, вона відразу почала допомагати йому. І жінка не помилилась – педантичний Олександр оцінив її вчинок. На кухні запанувала сімейна ідилія… Та в один момент учасниця «Наречена для тата» сезон 2 все зіпсувала! Чим вона розгнівала Сашу? Подробиці першого сімейного скандалу дивіться далі.

Серйозний крок: чим обернулося для Андрія знайомство із сім’єю Наталі?

Уже на четвертий тиждень спільного життя Наталя зрозуміла: вона по вуха закохалася в Андрія! Тому жінка наважилася познайомити чоловіка з найріднішими людьми: сином Віктором та батьками. Чи вдалося Андрію сподобатися татові та мамі потенційної нареченої? Як Вітя відреагував на нового батька? Покаже 4 випуск програми «Наречена для тата» 2 сезон.

Непрохані гості в будинку Олексія та Юлі

Колишня дружина Льоші теж захотіла познайомитися з його новою дівчиною! Валерія нахабно зайшла до квартири та почала з’ясовувати стосунки з чоловіком. Крики, звинувачення, погрози зіпсували вечір новоствореної родини. Ба більше, жінка вирішила повернути ексчоловіка собі! Хто переміг в поєдинку за сім’ю: Юля чи Лєра? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн повне відео проєкту СТБ «Наречена для тата» 2 сезон 4 випуск від 17.09.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Наречена для тата» 2 сезон 3 випуск.