Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Місія № 1: як знайти спільну мову з майбутніми дітьми?
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Вікторії в проєкті СТБ <a href="https://teleportal.ua/show/stb/narechenadlyatata/sezon-2">«Наречена для тата» 2 сезон </a>5 випуск від 24.09.2019 вдалося порозумітися з доньками Григорія. Дівчата навіть разом приготували сніданок! Для татуся це найбільша радість, адже до появи Віки сімейні стосунки були іншими: жодних душевних розмов, спільних сніданків чи компліментів. Невже героїні шоу «Наречена для тата» 2 сезон за п’ять тижнів вдалося оживити сімейні стосунки? Чи в захваті від цього Діана та Марина? Дізнайтеся зовсім скоро.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ідилія тривала недовго! Доля підготувала Вікторії нове випробування. Старша донька Гриші повинна негайно летіти до Ізраїлю на службу. І головне завдання – зібрати валізу. Для дівчат це дуже стресова процедура: то одяг не вміщується, то сумка заважка… І відразу починається хаос. Чи допомогла Віка Марині з такою буденною справою? Покаже 5 випуск «Наречена для тата» сезон 2.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Марина вирішила здивувати Олександра кулінарним талантом. Разом із маленьким Владом вона задумала приготувати дещо особливе: домашню піцу у формі серця! Проте дівчина мала дуже хитрий план: у 2 сезоні програми «Наречена для тата» випуск 5 розговорити Владислава та дізнатися, що він і тато думають про неї. Цікаво, чи спрацював її задум? І найголовніше: як Саша оцінив їстівну валентинку? Подробиці стратегічного обіду дивіться далі!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>А ось Віка чимдуж намагалася виконати прохання потенційного чоловіка – позайматися з Вікторією математикою. Ніби нічого складного, проте дівчинка навідріз не хотіла вчити точні науки… Щоб хоч якось зацікавити доньку Саші, жінка попросила Богданчика доєднатися до гуртка юних математиків. Однак вона ще не знала, дитяча солідарність – страшна сила! Які методи заохочення придумала Вікторія? І чи вдалося їй переконати тезку таки зайнятися шкільним предметом? Дізнайтеся першими – дивіться онлайн повне відео реаліті-шоу «Наречена для тата» 2 сезон 5 випуск від 24.09.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/narechenadlyatata/sezon-2/vypusk-4">«Наречена для тата» 2 сезон 4 випуск</a>.</span></p>

Місія № 1: як знайти спільну мову з майбутніми дітьми?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 2
Сезон 2
Сезон 1

Місія № 1: як знайти спільну мову з майбутніми дітьми?

Вікторії в проєкті СТБ «Наречена для тата» 2 сезон 5 випуск від 24.09.2019 вдалося порозумітися з доньками Григорія. Дівчата навіть разом приготували сніданок! Для татуся це найбільша радість, адже до появи Віки сімейні стосунки були іншими: жодних душевних розмов, спільних сніданків чи компліментів. Невже героїні шоу «Наречена для тата» 2 сезон за п’ять тижнів вдалося оживити сімейні стосунки? Чи в захваті від цього Діана та Марина? Дізнайтеся зовсім скоро.

Ідилія тривала недовго! Доля підготувала Вікторії нове випробування. Старша донька Гриші повинна негайно летіти до Ізраїлю на службу. І головне завдання – зібрати валізу. Для дівчат це дуже стресова процедура: то одяг не вміщується, то сумка заважка… І відразу починається хаос. Чи допомогла Віка Марині з такою буденною справою? Покаже 5 випуск «Наречена для тата» сезон 2.

Марина вирішила здивувати Олександра кулінарним талантом. Разом із маленьким Владом вона задумала приготувати дещо особливе: домашню піцу у формі серця! Проте дівчина мала дуже хитрий план: у 2 сезоні програми «Наречена для тата» випуск 5 розговорити Владислава та дізнатися, що він і тато думають про неї. Цікаво, чи спрацював її задум? І найголовніше: як Саша оцінив їстівну валентинку? Подробиці стратегічного обіду дивіться далі!

А ось Віка чимдуж намагалася виконати прохання потенційного чоловіка – позайматися з Вікторією математикою. Ніби нічого складного, проте дівчинка навідріз не хотіла вчити точні науки… Щоб хоч якось зацікавити доньку Саші, жінка попросила Богданчика доєднатися до гуртка юних математиків. Однак вона ще не знала, дитяча солідарність – страшна сила! Які методи заохочення придумала Вікторія? І чи вдалося їй переконати тезку таки зайнятися шкільним предметом? Дізнайтеся першими – дивіться онлайн повне відео реаліті-шоу «Наречена для тата» 2 сезон 5 випуск від 24.09.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Наречена для тата» 2 сезон 4 випуск.