Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Згадати молодість: чоловіки навчалися по-новому залицятися до наречених
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/narechenadlyatata/sezon-2">«Наречена для тата» 2 сезон</a> 6 випуск від 01.10.2019 Андрій наважився познайомити Наталю та Вітю з Аристархом. Для татуся його син – найкращий друг та суворий критик. Тому рішення Аристарха для чоловіка – закон! Цікаво, чи сподобалася Наталя 5-річному ловеласу? І головне: чи не став хлопчик перешкодою для створення нової сім’ї? Подробиці довгоочікуваного знайомства далі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>А ось Олександр вирішив на деякий час забути про перевірки Марини та влаштував романтичне побачення! Природа, квіти, чисте повітря по-новому відкрили героїв «Наречена для тата» сезон 2. Ба більше, уперше за своє життя Саша переступив через свої принципи та залицявся до Марини:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>обдаровував її польовими квітами;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>робив десятки компліментів;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>виконував усі бажання жінки.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Схоже, Саша з черствого чоловіка перетворився на відчайдушного романтика, який готовий піти на безглузді вчинки заради щастя обраниці! Та чи надовго його вистачило? Покаже 6 випуск реаліті-шоу СТБ «Наречена для тата» сезон 2.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Щоб усамітнитися та насолодитися одне одним, Олексій та Юлія втекли з морської Одеси до Києва. І навіть у столиці Льоша знайшов чим здивувати дівчину та підкорити її серце. Чоловік вирішив здійснити найзаповітнішу мрію Юлі – зняти професійний кліп. А допомагав йому в цьому популярний режисер, кліпмейкер Ірини Білик Юрій Двіжон. Якою була реакція Юлії на неочікуваний сюрприз Олексія? Чи вдалося чоловікові розтопити крижане серце жінки? Дізнайтеся в проєкті «Наречена для тата» 2 випуск 6.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Задум музичного відео – перетворити наївного ангела на зухвалу та сексуальну кішку. Проте такий образ занадто відвертий і складний для сором’язливої Юлії… Чи змогла дівчина подолати дитячі комплекси заради мрії? Результати зйомки дивіться онлайн у шоу «Наречена для тата» 2 сезон 6 випуск від 01.10.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/narechenadlyatata/sezon-2/vypusk-5">«Наречена для тата» 2 сезон 5 випуск</a>.</span></p>

Згадати молодість: чоловіки навчалися по-новому залицятися до наречених

Всі випуски | Сезон 2

Згадати молодість: чоловіки навчалися по-новому залицятися до наречених

У програмі «Наречена для тата» 2 сезон 6 випуск від 01.10.2019 Андрій наважився познайомити Наталю та Вітю з Аристархом. Для татуся його син – найкращий друг та суворий критик. Тому рішення Аристарха для чоловіка – закон! Цікаво, чи сподобалася Наталя 5-річному ловеласу? І головне: чи не став хлопчик перешкодою для створення нової сім’ї? Подробиці довгоочікуваного знайомства далі.

А ось Олександр вирішив на деякий час забути про перевірки Марини та влаштував романтичне побачення! Природа, квіти, чисте повітря по-новому відкрили героїв «Наречена для тата» сезон 2. Ба більше, уперше за своє життя Саша переступив через свої принципи та залицявся до Марини:

  • обдаровував її польовими квітами;
  • робив десятки компліментів;
  • виконував усі бажання жінки.

Схоже, Саша з черствого чоловіка перетворився на відчайдушного романтика, який готовий піти на безглузді вчинки заради щастя обраниці! Та чи надовго його вистачило? Покаже 6 випуск реаліті-шоу СТБ «Наречена для тата» сезон 2.

Щоб усамітнитися та насолодитися одне одним, Олексій та Юлія втекли з морської Одеси до Києва. І навіть у столиці Льоша знайшов чим здивувати дівчину та підкорити її серце. Чоловік вирішив здійснити найзаповітнішу мрію Юлі – зняти професійний кліп. А допомагав йому в цьому популярний режисер, кліпмейкер Ірини Білик Юрій Двіжон. Якою була реакція Юлії на неочікуваний сюрприз Олексія? Чи вдалося чоловікові розтопити крижане серце жінки? Дізнайтеся в проєкті «Наречена для тата» 2 випуск 6.

Задум музичного відео – перетворити наївного ангела на зухвалу та сексуальну кішку. Проте такий образ занадто відвертий і складний для сором’язливої Юлії… Чи змогла дівчина подолати дитячі комплекси заради мрії? Результати зйомки дивіться онлайн у шоу «Наречена для тата» 2 сезон 6 випуск від 01.10.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Наречена для тата» 2 сезон 5 випуск.