Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Зустріч із колишніми: чи витримали обраниці знайомство з ексдружинами?
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Сім’я Григорія в реаліті-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/narechenadlyatata/sezon-2">«Наречена для тата» 2 сезон</a> 7 випуск від 08.10.2019 активно готувалася до рожевого дня народження сестри Віки. Часу було обмаль, тому подружжя відразу вирушило на шопінг, адже Гриші та Діані необхідно було підібрати одяг під стилізовану вечірку. Однак чоловік не стрибав від щастя! Магазини, довжелезні черги до приміряльних, купа одягу – страшний сон Григорія. Але ж тікати було нікуди… Тим паче, коли на тебе тиснуть дві найрідніші жінки. Та чи вдалося Вікторії не просто правильно одягнути Гришу, а й догодити йому? Результати забігу магазинами дивіться в 7 випуску «Наречена для тата».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Щоб віддячити Сашку за його увагу та хороше ставлення, Марина влаштувала для нього сюрприз. На останньому побаченні чоловік розповів: зі шкільних років він активно відвідував театральний гурток. Ба більше, в Олександра було непереборне бажання стати відомим актором та зіграти головну роль. Та юнацька фантазія залишилася далеко в минулому… Тому Марина в 2 сезоні «Наречена для тата» наважилася втілити нездійсненну мрію Олександра – знову вийти на театральну сцену. Залишайтеся з нами та станьте свідками сходження нової сценічної зірки!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Вікторія перетворилася в справжню турботливу матусю та порозумілася з маленькою Вікою. Навіть Саша це помітив і спокійно залишив жінку доглядати за дітьми. Дружним сімейством вони прогулювалися осіннім парком, говорили про мрії та фотографувалися. Однак у 7 випуску «Наречена для тата» (2 сезон) відбулася неочікувана зустріч з ексдружиною Олександра! Чи змогли жінки потоваришувати? Дізнайтеся зовсім скоро.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Олексій запросив Юлію до свого світу – на модний показ, де він був стилістом. Для дівчини це був дебют у фешн-сфері, але підтримка й увага Льоші допомогли Юлі відчути себе впевнено та розкуто. Проте приємний вечір зіпсувало знайомство з колишньою дівчиною Олексія. Милого та душевного спілкування не було між дівчатами… Ба більше, Ліна заявила, вона досі кохає Льошу та не готова його так просто відпустити! Чи вистачило Юлі сил для боротьби за серце чоловіка? Подробиці дивіться онлайн у програмі СТБ «Наречена для тата» 2 сезон 7 випуск від 08.10.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/narechenadlyatata/sezon-2/vypusk-6">«Наречена для тата» 2 сезон 6 випуск</a>.</span></p>

Зустріч із колишніми: чи витримали обраниці знайомство з ексдружинами?

Зустріч із колишніми: чи витримали обраниці знайомство з ексдружинами?

Сім’я Григорія в реаліті-шоу «Наречена для тата» 2 сезон 7 випуск від 08.10.2019 активно готувалася до рожевого дня народження сестри Віки. Часу було обмаль, тому подружжя відразу вирушило на шопінг, адже Гриші та Діані необхідно було підібрати одяг під стилізовану вечірку. Однак чоловік не стрибав від щастя! Магазини, довжелезні черги до приміряльних, купа одягу – страшний сон Григорія. Але ж тікати було нікуди… Тим паче, коли на тебе тиснуть дві найрідніші жінки. Та чи вдалося Вікторії не просто правильно одягнути Гришу, а й догодити йому? Результати забігу магазинами дивіться в 7 випуску «Наречена для тата».

Щоб віддячити Сашку за його увагу та хороше ставлення, Марина влаштувала для нього сюрприз. На останньому побаченні чоловік розповів: зі шкільних років він активно відвідував театральний гурток. Ба більше, в Олександра було непереборне бажання стати відомим актором та зіграти головну роль. Та юнацька фантазія залишилася далеко в минулому… Тому Марина в 2 сезоні «Наречена для тата» наважилася втілити нездійсненну мрію Олександра – знову вийти на театральну сцену. Залишайтеся з нами та станьте свідками сходження нової сценічної зірки!

Вікторія перетворилася в справжню турботливу матусю та порозумілася з маленькою Вікою. Навіть Саша це помітив і спокійно залишив жінку доглядати за дітьми. Дружним сімейством вони прогулювалися осіннім парком, говорили про мрії та фотографувалися. Однак у 7 випуску «Наречена для тата» (2 сезон) відбулася неочікувана зустріч з ексдружиною Олександра! Чи змогли жінки потоваришувати? Дізнайтеся зовсім скоро.

Олексій запросив Юлію до свого світу – на модний показ, де він був стилістом. Для дівчини це був дебют у фешн-сфері, але підтримка й увага Льоші допомогли Юлі відчути себе впевнено та розкуто. Проте приємний вечір зіпсувало знайомство з колишньою дівчиною Олексія. Милого та душевного спілкування не було між дівчатами… Ба більше, Ліна заявила, вона досі кохає Льошу та не готова його так просто відпустити! Чи вистачило Юлі сил для боротьби за серце чоловіка? Подробиці дивіться онлайн у програмі СТБ «Наречена для тата» 2 сезон 7 випуск від 08.10.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Наречена для тата» 2 сезон 6 випуск.