Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вікторія Булітко заспіває серенаду манній каші
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У кулінарному проєкті СТБ <a href="https://teleportal.ua/show/stb/prokinsya-z-ektorom/sezon-1">«Прокинься з Ектором» 1 сезон</a> 11 випуск від 24.11.19 на кухні Ектора Хіменес-Браво буде як ніколи шумно та весело. Чому? Адже в гості до колумбійського кулінара прийде популярна акторка гумористичної програми <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow">«Дизель шоу»</a>, українська Едіт Піаф <a href="https://teleportal.ua/person/viktoriya-bulitko">Вікторія Булітко</a>. Та сьогодні шеф-кухарю буде не до сміху… Ектор Хіменес-Браво своїми стравами має подружити Булітко з лютим ворогом садочку – манною кашею. Однак чи під силу кулінару в 11 випуску «Прокинься з Ектором» відкрити для Вікторії новий смак дитячого кошмару? Відповідь ви дізнаєтеся наприкінці програми!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Кулінар не має наміру попрощатися зі своєю професією, а тому спробує вразити Вікторію Булітко трьома ресторанними стравами:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>пастою Аліо Оліо;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>ньоками з манки з беконом і вершковим соусом;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>манним пудингом із цедрою апельсина та ягодами.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Щоб остаточно добити актрису, <a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo">Ектор Хіменес-Браво</a> в ранковому шоу «Прокинься з Ектором» (24.11.19) напише новий кулінарний хіт про манку та спеціально для Вікторії Булітко проспіває його. Але й це ще не все! Колумбійський кулінар покаже кашу у всій її красі: в’язку, з грудочками та солонувато-солодким ароматом. Та чи допоможе ризикована тактика подолати кулінарний страх актриси? Залишайтеся з нами, щоб побачити всі подробиці недільного зіркового сніданку.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>І «короночка» від Ектора – розмови, розмови та ще раз розмови! Ведучий в 11 випуску програми «Прокинься з Ектором» (2019) так заговорить зуби Вікторії Булітко, що вона не помітить, як розповість, як їсти все підряд і залишатися худенькою. Окрім секретів ідеальної фігури, актриса поділиться ефективними методами зваблення чоловіків і деталями особистого життя. А наостанок – заспіває серенаду Екторовим стравам. Хочете дізнатися ще більше про життя Вікторії Булітко? Тоді дивіться онлайн шоу «Прокинься з Ектором» 1 сезон 11 випуск від 24.11.19 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не маєте уявлення, що можна приготувати із субпродуктів? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/prokinsya-z-ektorom/sezon-1/vypusk-10">«Прокинься з Ектором» 1 сезон 10 випуск</a> і готуйте вишукані страви разом з Олегом Винником за рецептами Ектора Хіменес-Браво.</span></p>

Вікторія Булітко заспіває серенаду манній каші

Всі випуски | Сезон 1

Вікторія Булітко заспіває серенаду манній каші

У кулінарному проєкті СТБ «Прокинься з Ектором» 1 сезон 11 випуск від 24.11.19 на кухні Ектора Хіменес-Браво буде як ніколи шумно та весело. Чому? Адже в гості до колумбійського кулінара прийде популярна акторка гумористичної програми «Дизель шоу», українська Едіт Піаф Вікторія Булітко. Та сьогодні шеф-кухарю буде не до сміху… Ектор Хіменес-Браво своїми стравами має подружити Булітко з лютим ворогом садочку – манною кашею. Однак чи під силу кулінару в 11 випуску «Прокинься з Ектором» відкрити для Вікторії новий смак дитячого кошмару? Відповідь ви дізнаєтеся наприкінці програми!

Кулінар не має наміру попрощатися зі своєю професією, а тому спробує вразити Вікторію Булітко трьома ресторанними стравами:

  • пастою Аліо Оліо;
  • ньоками з манки з беконом і вершковим соусом;
  • манним пудингом із цедрою апельсина та ягодами.

Щоб остаточно добити актрису, Ектор Хіменес-Браво в ранковому шоу «Прокинься з Ектором» (24.11.19) напише новий кулінарний хіт про манку та спеціально для Вікторії Булітко проспіває його. Але й це ще не все! Колумбійський кулінар покаже кашу у всій її красі: в’язку, з грудочками та солонувато-солодким ароматом. Та чи допоможе ризикована тактика подолати кулінарний страх актриси? Залишайтеся з нами, щоб побачити всі подробиці недільного зіркового сніданку.

І «короночка» від Ектора – розмови, розмови та ще раз розмови! Ведучий в 11 випуску програми «Прокинься з Ектором» (2019) так заговорить зуби Вікторії Булітко, що вона не помітить, як розповість, як їсти все підряд і залишатися худенькою. Окрім секретів ідеальної фігури, актриса поділиться ефективними методами зваблення чоловіків і деталями особистого життя. А наостанок – заспіває серенаду Екторовим стравам. Хочете дізнатися ще більше про життя Вікторії Булітко? Тоді дивіться онлайн шоу «Прокинься з Ектором» 1 сезон 11 випуск від 24.11.19 на сайті Teleportal.ua.

Не маєте уявлення, що можна приготувати із субпродуктів? Переходьте за посиланням і дивіться «Прокинься з Ектором» 1 сезон 10 випуск і готуйте вишукані страви разом з Олегом Винником за рецептами Ектора Хіменес-Браво.