Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чи стане цибуля кулінарним раєм для Надії Матвєєвої?
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На Ектора Хіменес-Браво в кулінарній програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/prokinsya-z-ektorom/sezon-1">«Прокинься з Ектором» 1 сезон</a> 14 випуск від 15.12.19 чекає найважчий виклик у його кар’єрі! Адже нова гостя на його кухні за своє життя куштувала майже всі відомі страви на планеті. Незмінна ведуча сімейних шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre">«Все буде добре»</a> та <a href="https://teleportal.ua/show/stb/smachno">«Все буде смачно»</a> Надія Матвєєва на всю Україну відкриє свій кулінарний секрет – вона люто ненавидить цибулю. Ба більше, усе своє свідоме життя вона насилу куштувала страви з цим інгридієнтом. Цікаво, чи зможе колумбійський шеф-кухар у 14 випуску ранкового шоу «Прокинься з Ектором» (2019) переконати Надію смакувати цибулю? Відповідь шукайте наприкінці програми!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Цибуля – напевно, одна з небагатьох «персон», яка змушує господинь ледь не щодня плакати гіркими слізьми. Та попри свій норовливий характер, ця ріпчаста красуня – справжня аптечка для людини. Цибуля не тільки допомагає боротися з грипом, а і знижує рівень холестерину в крові та ризик серцево-судинних захворювань. Саме на цих позитивних сторонах специфічного продукту <a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo">Ектор Хіменес-Браво</a> в програмі «Прокинься з Ектором» (15.12.19) і зробить акцент у трьох ресторанних стравах:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>цибулевому баджі з персиковим чатні;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>прованському цибулевому тарті;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>авторському тістечку з цибулево-сирним кремом і беконом.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Проте чи оцінить Надя Матвєєва кулінарні експерименти ведучого щоу «Прокинься з Ектором» (2019)? Адже їй доведеться не тільки вперше скуштувати таку велику кількість цибулі, а і спробувати незвичайне поєднання м’яса та солодощів!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Надія Матвєєва в проєкті «Прокинься з Ектором» 14 випуск (2019) влаштує справжній тест-драйв кулінарному таланту Ектора Хіменес-Браво. Ведуча навіть висунула свої вимоги до страв із цибулі: щось новеньке, де б збереглися всі цілющі властивості інгридієнта. І головне, щоб після смакування страв можна було виходити в люди. Однак чи підпадають під ці забаганки рецепти Ектора? Дивіться онлайн кулінарну програму СТБ «Прокинься з Ектором» 1 сезон 14 випуск від 15.12.19 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся подробиці зіркового сніданку.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не можете їсти перловку? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/prokinsya-z-ektorom/sezon-1/vypusk-13">«Прокинься з Ектором» 1 сезон 13 випуск</a> і разом з Ігорем Ласточкіним смакуйте стравами з перловки від Ектора Хіменес-Браво!</span></p>

Чи стане цибуля кулінарним раєм для Надії Матвєєвої?

Всі випуски | Сезон 1

Чи стане цибуля кулінарним раєм для Надії Матвєєвої?

На Ектора Хіменес-Браво в кулінарній програмі «Прокинься з Ектором» 1 сезон 14 випуск від 15.12.19 чекає найважчий виклик у його кар’єрі! Адже нова гостя на його кухні за своє життя куштувала майже всі відомі страви на планеті. Незмінна ведуча сімейних шоу «Все буде добре» та «Все буде смачно» Надія Матвєєва на всю Україну відкриє свій кулінарний секрет – вона люто ненавидить цибулю. Ба більше, усе своє свідоме життя вона насилу куштувала страви з цим інгридієнтом. Цікаво, чи зможе колумбійський шеф-кухар у 14 випуску ранкового шоу «Прокинься з Ектором» (2019) переконати Надію смакувати цибулю? Відповідь шукайте наприкінці програми!

Цибуля – напевно, одна з небагатьох «персон», яка змушує господинь ледь не щодня плакати гіркими слізьми. Та попри свій норовливий характер, ця ріпчаста красуня – справжня аптечка для людини. Цибуля не тільки допомагає боротися з грипом, а і знижує рівень холестерину в крові та ризик серцево-судинних захворювань. Саме на цих позитивних сторонах специфічного продукту Ектор Хіменес-Браво в програмі «Прокинься з Ектором» (15.12.19) і зробить акцент у трьох ресторанних стравах:

  • цибулевому баджі з персиковим чатні;
  • прованському цибулевому тарті;
  • авторському тістечку з цибулево-сирним кремом і беконом.

Проте чи оцінить Надя Матвєєва кулінарні експерименти ведучого щоу «Прокинься з Ектором» (2019)? Адже їй доведеться не тільки вперше скуштувати таку велику кількість цибулі, а і спробувати незвичайне поєднання м’яса та солодощів!

Надія Матвєєва в проєкті «Прокинься з Ектором» 14 випуск (2019) влаштує справжній тест-драйв кулінарному таланту Ектора Хіменес-Браво. Ведуча навіть висунула свої вимоги до страв із цибулі: щось новеньке, де б збереглися всі цілющі властивості інгридієнта. І головне, щоб після смакування страв можна було виходити в люди. Однак чи підпадають під ці забаганки рецепти Ектора? Дивіться онлайн кулінарну програму СТБ «Прокинься з Ектором» 1 сезон 14 випуск від 15.12.19 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся подробиці зіркового сніданку.

Не можете їсти перловку? Переходьте за посиланням і дивіться «Прокинься з Ектором» 1 сезон 13 випуск і разом з Ігорем Ласточкіним смакуйте стравами з перловки від Ектора Хіменес-Браво!